Ozan, Mardinlilerin Gururu Oldu

Ozan, Mardinlilerin Gururu Oldu
15 Eylül 2018 Cumartesi Saat 17:41 1

Mardin Derik'li olan Galatasaraylı Genç Futbolcu Muhammed Ozan Kabak, ilk kez ilk 11'de sahaya çıktığı Kasımpaşaspor maçında futbol severlerden tam not aldı.

Ankara'da Cezaevi Müdürü olarak çalışan Derik'li babanın üç çocuğundan biri olan U17 Milli Takımının değişmez savunma oyuncusu olan Galatasaraylı genç futbolcu Muhammet Ozan Kabak, ilk 11'de kendi saha ve seyircisi önünde çıktığı maçta futbol otoritelerinden tam not aldı.

Kasımpaşaspor maçında ilk kez, ilk 11 şansı bularak kendi saha ve seyircisi önünde top koşturmayı başaran ve verilen şansı da başarıyla yerine getiren Muhammet Ozan Kabak, maçı izleyen Galatasaray seyircilerden ve futbol otoritelerinden tam not aldı.

Geçtiğimiz yıl Galatasaray ile 3 yıllık profesyonel sözleşmeye asgari ücret olan aylık 1600 lira karşılığında imza atan Ozan Kabak, Mardinli hemşehrilerinin de gururu oldu.

Derikli Kabak, maçtan sonra sosyal medya hesabından şu ifadeleri paylaştı: "Arkamda bana güvenip bu görevi veren Fatih Terim, sırtımda parçalı, etrafımda müthiş @GalatasaraySK taraftarı... 18 yaşımda bana yaşattığınız bu gün için hepinize minnettarım. Çalışmaya, öğrenmeye devam" diye yazdı.

U17 Millî Takımında Avrupa Şampiyonası'nda yarı final oynama başarısını göstererek, savunmanın değişmez ismi olarak dikkat çeken 18 yaşındaki Derikli Muhammet Ozan Kabak, Avrupa Şampiyonasındaki performansıyla, UEFA tarafının en dikkat çeken 10 futbolcu arasına adını yazdırarak dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştı.

Mardin Life/Özel
YORUMLAR :::

  1. Servet
    16 Eylül 2018 Pazar Saat 10:26 CEVAPLA
    Milyon dolarlari nagatomaya verin ozana 1600 maas. Turkiyede futbolu yonetenlere bak.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Hırsızlar bu sefer kameradan kaçamadı

Midyat ilçesinde, bir otelin yüzme havuzuna giren [...]

1 gün önce...

Eşsiz gün batımı manzarası

Suriye sınırındaki Nusaybin ilçesinde güneşin batı [...]

1 gün önce...

Üründü ile Öztürk Ailelerinin Mutlu Günü

Mardin Life Gazetesi’nin köşe yazarlarından Eğitim [...]

1 gün önce...

Belediyespor Kulübü Yönetimi Belirlendi

Kızıltepe Belediyesi Meclisinden oluşan Kızıltepe [...]

1 gün önce...

Midyat Kent Park tamamlandı

Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Mi [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar