"PTT’de yaşanan sıkıntıları en kısa sürede çözeceğiz"

18 Ekim 2017 Çarşamba Saat 17:29 0

PTT Mardin Başmüdürü Abdulkadir Karaboğa, vatandaşların yaşadığı sorunları tespit ederek kısa sürede çözeceklerini söyledi.

PTT Genel Müdürlüğü’nce yapılan son atamalarda PTT Şırnak Başmüdürlüğünden Mardin Başmüdürlüğüne atanan ve kısa bir süre önce Mardin’e gelerek görevine başlayan Abdulkadir Karaboğa’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Bu kapsamda; Mardin Arena Gazetesi Muhabiri Mihdi Aydoğan, Mardin Life Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nezir Güneş ve İLKHA Mardin Temsilcisi Mehmet Salih Keskin, Karaboğa’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Basının gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren PTT Mardin Başmüdürü Abdulkadir Karaboğa, basının nazik davranışlarından dolayı gazetecilere teşekkür etti.

Mardin genelinde vatandaşların karşılaştığı sorunları tek tek tespit ederek çözüme kavuşturmak için yoğun bir çalışma içerisine girdiklerini belirten Karaboğa, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Mardin PTT Müdürlüğünde daha önce memur, şef ve şube müdürü olarak çalıştım. Antalya PTT Başmüdür Yardımcılığı ve en son Şırnak PTT Başmüdürü iken PTT Genel Müdürlüğümüzün nakil emirleri doğrultusunda çok sevdiğim Mardin ilime Başmüdür olarak atandım. Kadim şehir Mardin’de görev yapacak olmanın gururunu ve heyecanını yaşıyorum. PTT hizmetlerinin halkımıza kusursuz bir şekilde sunulması için tüm imkânlarımızı seferber edeceğimizi halkımızı bilmesini isterim. Mardin genelindeki PTT hizmetlerinde belirlediğimiz sorunların çözülmesi için tüm imkânlarımızı seferber edeceğiz. Kızıltepe ilçemizde özellikle vatandaşların yoğun olarak bulunduğu Çarşı PTT Şubesi’nde memur eksikliğinden kaynaklanan bazı şikâyetler var. Vatandaşın bu konudaki şikâyetlerini haklı buluyoruz. Çarşı şubemizde elimizde olmayan sebeplerden dolayı memur eksikliği sorununu yaşıyoruz. Vatandaşın daha fazla mağdur olmaması için şube çalışan sayımızı arttırdık. Nusaybin ilçemizde de yine benzer bir sorun vardı. Oradaki sorunu da çözdük. Yakın zamanda Mardin’de yeni atamalar gerçekleşecek. Bu atamaların ardından bu sorunların büyük oranda çözüme kavuşacağına inanıyorum."

Kızıltepe ilçesinde yeni şubelerin açılması için çalışmalarının olduğunu aktaran Karaboğa, "Kızıltepe’de birkaç şube daha açıyoruz. İlk etapta Devlet Hastanesi karşısında bulunan eczaneler bölgesinde ve Şanlıurfa Caddesinde birer şube açmayı planlıyoruz. İlerleyen zamanlarda ilçede daha fazla şube açacağız. Kusursuz bir PTT hizmetinin vatandaşlarımıza sunanın gayreti içerisindeyiz. Kırsal bölgelerimizde nüfusun 2 binin üzerinde olduğu her mahalleye girmek istiyoruz ve doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mobil PTT aracımız yakında zamanda vatandaşın hizmetine sunmayı hedefliyoruz. Bu aracımız sürekli yoğunluğun olduğu mahallelerde gezecek. PTT olarak en iyi hizmeti sunmak için tüm imkânlarımızı vatandaşlarımız için kullanacağımızın bilinmesini istiyoruz." dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Gırnavaz'ın gizemini "Şeytan'ın İntikamı" kitabına yazdı

Diyarbakır’da görev yapan Kızıltepeli Eğiti [...]

17 saat önce...

"Kamuda yardımcı hizmetler sınıfı kaldırılmalı"

Büro Memur-Sen Mardin Şube Başkanı Ümit Unat, [...]

1 gün önce...

Derikli Korucular Afrin Operasyonuna katılıyor

Derik'te görev yapan Güvenlik Korucuları Afrin' [...]

1 gün önce...

Fenerbahçe basketbol takımından nezaket ziyaretleri

PTT Kadınlar Türkiye Kupası 2018 final maçlar [...]

22 saat önce...

Mardin FETÖ operasyonu: 61 gözaltı

Mardin merkezli 7 ilde düzenlenen FETÖ Operasyun [...]

1 saat önce...