Saadet, Ömerli'de Gövde Gösterisi Yaptı

Saadet, Ömerli'de Gövde Gösterisi Yaptı
11 Mart 2019 Pazartesi Saat 16:43 1

Saadet Partisinin Ömerli İlçe SKM açılışı adeta gövde gösterisine dönüştü. Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman'ın da katıldığı SKM açılışına yoğun bir katılım sağlandı.

Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdulkadir Karaduman, partisinin Ömerli ilçesinde düzenlenen SKM açılışında yaptığı konuşmada, Saadet Partisi'nin belediye başkan adaylarının bir yer mücadelesi için değil, yanlışları ortadan kaldırmak için çalıştığını ifade etti.

Siyasi, inanç, etnik ve yaşam tarzı olarak bütün farklılıklarıyla kendileri gibi düşünen ya da düşünmeyen 82 milyon insanın huzurlu şekilde yaşaması için çalıştıklarını söyleyen Karaduman, belediye seçimlerini kazandıklarında adil bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini vurgulayarak şunları söyledi:

"Biz hesap sormak için gelmiyoruz. 82 milyon insanımız huzur içinde yaşasın diye bu çalışmaları yapıyoruz. Siyasi, inanç, etnik ve yaşam tarzı olarak bütün farklılıklarıyla bizim gibi düşünen ya da düşünmeyen 82 milyon insanımızın huzurlu şekilde yaşaması için çalışıyoruz."


“İKTİDAR, SORUNLAR KONUŞULMASIN İSTİYOR”

Bu seçimlerin bir genel seçim olmadığına dikkat çeken Karaduman, konuşmasına şu şekilde devam etti:

“Bu seçimlerde belediyelerdeki yolsuzluğu, rantı, israfı konuşmamız lazım. Ataması yapılmadığı için intihar eden gençlerimizi konuşmamız lazım. Bu meseleleri konuşturmamak için ‘ülkede beka sorunu var’ diyorlar. 17 yılın sonunda kendilerine dair hiçbir projeyi anlatmıyorlar. Şimdi tutmuşlar, 1994 ruhuna işaret ediyorlar. Neden 2002 ruhu, 2007 ruhu, 2011 ruhu demiyorlar da 1994 ruhu diyorlar? Çünkü o ruhta Erbakan Hoca ve Milli Görüş vardı. Biz Saadet Partisi olarak 31 Mart’ta 1994 ruhunu işbaşına getireceğiz. İtidalin, aklıselimin, merhametin tarafı olacağız.Bu seçimin bir savaş olmadığı bilinciyle bu çalışmaları yapıyoruz. AKP’ye, CHP’ye, MHP’ye oy veren ya da herhangi bir partiye oy vermeyen bütün vatandaşlarımız bizim başımızın tacı, gözümüzün nurudur. Kavga etmeyeceğiz, kimseye hakaret etmeyeceğiz. Ahlaklı görünmenin değil, ahlaklı olmanın mücadelesini veriyoruz. Yalana, iftiraya, hakarete ise elbette geçit vermeyeceğiz"

Hükümete yönelik eleştirilerde bulunan Karaduman, Saadet Partisi Ömerli Belediye Başkan adayı Servet Cemiloğlu'nu tanıtarak kendisi hakkında bilgiler verdi.
YORUMLAR :::

  1. Ğursi
    11 Mart 2019 Pazartesi Saat 17:25 CEVAPLA
    Saadet Ömerli'yi alacak kanaatindeyim.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Şekere yüzde 16 zam

Motorin ve çay fiyatlarındaki artışın ardından şek [...]

23 saat önce...

Türkiye birincisi Midyat'tan çıktı

Milli Eğitim Bakanlığınca, OKS kapsamında 1 Hazira [...]

1 gün önce...

SIRA DIŞI GÖRÜNTÜLER Dev Etçil Çekirgeler bu sefer Mardin'de görüldü

Mardin'de çiftçiler tarla biçerken, yaklaşık 15 sa [...]

1 gün önce...

MBB Gençlik Merkezinde ‘Film Günleri’ düzenleniyor.

Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Gençlik Hizmetleri [...]

1 gün önce...

Katarlı'da çıkan yangında zarar büyük

Kızıltepe'de yaklaşık 15 bin fıstık ağacı ile 4 bi [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar