Şahin, 24 Haziran için Midyat'ı adeta arşınlıyor

Şahin, 24 Haziran için Midyat'ı adeta arşınlıyor
11 Haziran 2018 Pazartesi Saat 18:46 0

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Veysi Şahin, Midyat'ı mahalle mahalle köy köy arşınlamaya devam ederek, seçim çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürüyor.

AK Parti Midyat İlçe Başkanı Av. Melih Güneştan, teşkilat mensupları ve partililerle birlikte Midyat'a bağlı, Turgalı, Gülgöze, Doğançay, Sarıkaya, Erişli, Mercimekli, Yemişli ile Ezidi kökenli vatandaşların ikamet ettiği Çayırlı Köyü'nde mahalle sakinlerini ziyaret etti.

Ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşlardan 24 Haziran seçimlerinde AK Parti'ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek talebinde bulunan 22. Dönem Mardin Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Veysi Şahin, AK Parti'nin 16 yılda yaptığı hizmetleri anlattı, yapılan hizmetlerin katlanarak devam etmesi ve istihrarın sürmesi için yeniden destek istedi.

"GÜÇLÜ MARDİN İÇİN ERDOĞAN'A VE AK PARTİ DESTEK VERELİM"

AK Parti'nin 16 yılda Mardin'i ve Türkiye'yi adeta yeniden ihya ve inşaa ettiğini kaydeden Milletvekili adayı Veysi Şahin, “Hafızalarımızı şöyle bir tazeleyelim. Çok fazla uzaklara gitmeye gerek yok, 16 yıl öncesini hatırlamak, AK Parti'ye iktidara geldiği dönemi hatırlamak yetiyor. Türkiye'nin uluslararası toplumdaki o dönemki yeri ve konumu neydi, dış politikada, sanayide, sağlıkta, teknolojide, sosyal alanda ve daha bir çok konuda nereden nereye geldiğimizi hafızalarımızı çok fazla zorlamadan hatırlayalım. Hatırladıktan sonra da bugünümüzle kıyaslayalım. Aradan geçen 16 yıllık süre içerisinde gerek Türkiye'mizin gerekse de Mardinimizin geldiği nokta ortadadır. Bu hizmetler Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü liderliği ve milletine olan hizmetkarlığıyla getirildi. onun için sizlerden 24 Haziran'da büyüyen Türkiye'de istikrarın sürmesi, daha güzel ve bolluk içinde geçecek bir Mardin için desteklerinizi sürdürmenizi talep etmek üzere buradayız." dedi.

Recep Tayyip Erdoğan'ın ve AK Parti'nin daha güçlü bir temsil ile 24 Haziran'da milletin desteğiyle yoluna devam etmesi gerektiğini kaydeden Milletvekili adayı Şahin, Mardin'in Dargeçit ilçesine bağlı kırsal mahallelerde ardık, yol ve su isteyen seçmen profilinden internet altyapısında zaman zaman yaşanan kesintilerden şikayet eden bir seçmen profiliyle karşılaşıyor olmaktan duyduğu heyecanı paylaştı.

7 HAZİRAN SEÇİMLERİNİ HATIRLATTI

7 Haziran 2015 seçimlerinde yüzde 42’ye yakın oyla birinci parti olmamıza rağmen tek başına iktidar olma yeterliliğine ulaşmadığını hatırlatan Milletvekili Adayı Şahin, "AK Parti'nin 7 Haziran'da hükümet kuramadığında kimlerin sevindiğini unutmamalıyız. Türkiye'nin o dönemde genelde ve yerelde yaşadığı sıkıntıyı hatırlayarak sandık başına gidelim ve oyumuzu istikrara yönlendirelim. 24 Haziran’da yine birlik ve beraberlik içerisinde Cumhur İttifakı’nda, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve onun çalışma arkadaşlarından oluşacak güçlü bir meclis hükümeti için de AK Parti milletvekillerine oy verelim. Bunu yaptığımızda inanın tüm mazlum coğrafyaların ve müslümanların yüzünü hep birlikte güldürecek, bayram havası yaşamamıza ve yaşatmamıza vesile olacağız inşallah” ifadelerini kullandı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Hakkını aramak için Mardin'den Ankara'ya yürüyor

Nüfus kayıtlarında 14 yıl ölü gözüken ve bu süre z [...]

1 gün önce...

Üniversite çalışanları ve akademisyenler Rektörlüğü Yalanladı

Önceki gün sitemizde yer alan ve Mardin Artuklu Ün [...]

1 gün önce...

Kızıltepe’de elektrik kesintisi olacak

TEİAŞ tarafından yapılacak çalışmalar nedeniyle Cu [...]

1 gün önce...

İşte AK Parti'de Artuklu Belediye Başkan Adayı

İşte AK Parti'de Artuklu Belediye Başkan Adayı [...]

1 gün önce...

İşte AK Parti'de Midyat Belediye Başkan Adayı

İşte AK Parti'de Midyat Belediye Başkan Adayı

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar