Skoda ailesi’ne katılan Beşer otomotiv’in temeli Mardin’de atıldı

Skoda ailesi’ne katılan Beşer otomotiv’in temeli Mardin’de atıldı
20 Mart 2019 Çarşamba Saat 15:05 0

Yüce Auto Skoda, Türkiye genelinde hizmet verdiği yetkili satıcı ve servis ağını genişletmeye devam ediyor. Mardin’de temeli atılan Beşer Otomotiv, Skoda’nın Türkiye genelindeki 43‘üncü Yetkili Satıcı ve Servisi oldu.

Beşer Otomotiv temel atma töreni, Mardin Vali Yardımcısı Osman Demir, Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçer, Kızıltepe Kaymakamı Mehmet Yüzel, Yüce Auto Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, Doğuş Otomotiv CEO’su Ali Bilaloğlu, Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Uygun, Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar, Beşer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Mehmet Beşer, Beşer Otomotiv Genel Müdürü Mehmet Beşer ve diğer yetkililerin katılımı ile gerçekleşti.

“Hedefimiz ilk 10 marka arasında yer almak“

Beşer Otomotiv temel atma töreninde bir konuşma yapan Yüce Auto Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce “ Farklı dillerin, farklı dinlerin bir araya gelip kardeşçe bir arada yaşadığı, sıcak insanlarıyla yaşama değer katan güzel şehrimiz Mardin’e Skoda markasını taşımaktan son derece mutluyuz. Bu görevi üstlenen Beşer Otomotive ailemize hoş geldiniz diyorum. Beşer Otomotiv’in markamızı Mardin’de önemli bir yere taşıyacağımızdan hiç kuşkum yok. Yüce Auto olarak 65 yıldır otomotiv sektöründe bulunuyoruz. Son 20 senemizi de Doğuş Otomotiv ortaklığı ile devam ettiriyoruz.

Türkiye’de Skoda markasını en üst seviyeye taşıma yolunda gerek Skoda Auto’dan, gerekse de başında Bay Ferit Şahenk’in bulunduğu çok değerli ortağımız Doğuş Otomotiv’den aldığımız destek de bu birlikteliğimizin ne kadar sağlam temellere dayandığının açık bir kanıtıdır. Sözlerimi tamamlarken Türkiye’de 43’ncü yetkili satıcımız olan Beşer Otomotive öncelikle bu yatırımın hayırlı olmasını diliyor ve büyük ailemize hoş geldiniz diyorum.“ dedi.

“Skoda yatırımı ile bölge ekonomisine katkıda bulunmak istiyoruz“

Beşer Otomotiv adına bir konuşma yapan Mehmet Beşer ise “Skoda satış ve servisi olarak çok yakın zamanda faaliyetlerimize başlayacağız. 2017 yılından bu yana sürdürdüğümüz VW temsilciliğimizden edindiğimiz tecrübeleri Skoda markası için kullanacağız. Skoda’nın bölgemizdeki coğrafi durumuna uygun SUV modellerinin yanı sıra her ihtiyacı karşılayan ve zevke hitap eden diğer modelleri ile Mardin ve yakın bölgelerimizde markamızın Pazar payına önemli ölçüde katkıda bulunacağımıza inanıyorum.

Beşer Ailesi olarak; 5 ve 10 yıllık planlama da otomotivden turizme, tarımdan hayvancılığa; çeşitli sektörde sadece Mardin‘de değil, bölgede ve ülkemizde ekonomiye ve istihdama katkı sağlamak en büyük hedefimiz. Bu uzun vadeli planlarımız kapsamında Skoda markası için de aynı performansı göstereceğimizden en küçük bir şüphemiz bulunmuyor. Skoda servis bayiliğimiz sonrası, bugün ilk temellerini attığımız Skoda Yetkili Satıcılığı‘nın hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum“ dedi.

Konuşmaların ardından Yüce Auto Skoda Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, Doğuş Otomotiv CEO’su Ali Bilaloğlu, Yüce Auto Skoda Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce, Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar, Beşer Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Mehmet Beşer, Beşer Otomotiv Genel Müdürü Mehmet Beşer ile devlet erkanı ve diğer yetkililer butona basarak ilk betonu temele attılar.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardin merkezli FETÖ/PDY operasyonu

Aralarında iş adamı ve basın mensuplarının da yer [...]

1 gün önce...

TOKİ sözünün yerine getirilmesini istiyorlar

Savur'da yaşayan vatandaşlar, daha önce ilçede yap [...]

1 gün önce...

Çakmak tamirciliğiyle çocuklarını okuttu eşinin tedavisini yaptırdı

Kızıltepe ilçesinde ikamet eden Abdülkadir Kayan, [...]

1 gün önce...

26 yıllık evlat hasreti 'Ömer Halis’le sona erdi

Mardin'de şehit çocukları olan Aynur(42) ve İshak [...]

1 gün önce...

Derik'te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Yürüyüşü düzenlendi

Derik İlçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birli [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Mustafa Aydın
Mustafa Aydın

Ahlak Üzerine Denemeler

1
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Hayatın Kendisi…

2
Kadir Üründü
Kadir Üründü

Ters Açı...

3
Abdurrahim Akdağ
Abdurrahim Akdağ

Girdi, Sermaye, Kaynak

4
Muhammed Dağ
Muhammed Dağ

Aydın(lık) Sorunsalı

6
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Ol Û Ziman

7