Tan ve Muhittinoğlu Ailelerinin Mutlu Günü

Tan ve Muhittinoğlu Ailelerinin Mutlu Günü
14 Eylül 2018 Cuma Saat 14:04 0

Kızıltepe'de yerleşik olan Tan Ailesi'nin kızı Gülnaz Tan ile ile Muhitinoğlu Ailesi'nin oğlu Ali Muhittinoğlu düzenlenen düğün ile yaşamlarını birleştirdi.

Kızıltepe'de yerleşik olan Tan ailesinin genç kızı Gelin Gülnaz Tan ile Muhittinoğlu Ailesinin genç oğlu Ali Muhittinoğlu, Kızıltepe Mova Salonda düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdiler.

Mutlu günlerini paylaşmak üzere düğüne gelen davetlileri damat ve gelinin ailelerinin büyükleri birlikte karşıladı.

Yoğun bir ilginin olduğu düğün, Misafirlerin onuruna verilen yemeği ile başladı. Düğün salonuna el ele davul - zurna eşliğinde giriş yapan genç çifti her iki ailenin gençleri konfeti yağmuruyla karşıladı.

Kızıltepe Belediyesi nikah memurunun kıydığı resmi nikahla mutlu bir evlilik için şahitlerin huzurunda birbirlerine bir kez daha ‘Evet” diyen Gülnaz ile Ali Muhittinoğlu'nun nikah şahitliğini ise AK Parti eski Milletvekili Adayı Süleyman Çelik, Büyükşehir Belediyesi eski başkan adayı Mehmet Vecdi Kahraman, Kızıltepe Ticaret Odası Başkanı Mahmut Dündar ile İşadamı Sıraç Şaroğlu birlikte yaptı.

Düğün pastasını birlikte kesen Gülnaz-Ali Muhittinoğlu Çifti, daha sonra ilk danslarını zılgıt ve alkışlar arasında yaptı.

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğüne bölgenin önde gelen aşiret reisleri, kanaat önderleri kamu kurum ve kuruluşların yetkilileri, muhtarlar, STK Başkan ve temsilcileri, oda başkanları, siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Kızıltepe'de şarbon hastalığı iddiası

Kızıltepe'de ikamet eden 64 yaşında Azize Dağ [...]

1 gün önce...

Kaymakam Yüzer, İlk mesai gününü okullara ayırdı

2018-2019 eğitim-öğretim yılının başlaması [...]

1 gün önce...

İmar barışı hangi yapıları kapsıyor?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın hayata ge [...]

1 gün önce...

Basın İlan Kurumu Yönetmeliği'nde değişiklik

Basın İlan Kurumu (BİK) 'Resmi İlan ve Reklaml [...]

1 gün önce...

İlk ders zili bugün çaldı

Yeni eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla yak [...]

1 gün önce...