Tan ve Muhittinoğlu Ailelerinin Mutlu Günü

Tan ve Muhittinoğlu Ailelerinin Mutlu Günü
14 Eylül 2018 Cuma Saat 14:04 0

Kızıltepe'de yerleşik olan Tan Ailesi'nin kızı Gülnaz Tan ile ile Muhitinoğlu Ailesi'nin oğlu Ali Muhittinoğlu düzenlenen düğün ile yaşamlarını birleştirdi.

Kızıltepe'de yerleşik olan Tan ailesinin genç kızı Gelin Gülnaz Tan ile Muhittinoğlu Ailesinin genç oğlu Ali Muhittinoğlu, Kızıltepe Mova Salonda düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdiler.

Mutlu günlerini paylaşmak üzere düğüne gelen davetlileri damat ve gelinin ailelerinin büyükleri birlikte karşıladı.

Yoğun bir ilginin olduğu düğün, Misafirlerin onuruna verilen yemeği ile başladı. Düğün salonuna el ele davul - zurna eşliğinde giriş yapan genç çifti her iki ailenin gençleri konfeti yağmuruyla karşıladı.

Kızıltepe Belediyesi nikah memurunun kıydığı resmi nikahla mutlu bir evlilik için şahitlerin huzurunda birbirlerine bir kez daha ‘Evet” diyen Gülnaz ile Ali Muhittinoğlu'nun nikah şahitliğini ise AK Parti eski Milletvekili Adayı Süleyman Çelik, Büyükşehir Belediyesi eski başkan adayı Mehmet Vecdi Kahraman, Kızıltepe Ticaret Odası Başkanı Mahmut Dündar ile İşadamı Sıraç Şaroğlu birlikte yaptı.

Düğün pastasını birlikte kesen Gülnaz-Ali Muhittinoğlu Çifti, daha sonra ilk danslarını zılgıt ve alkışlar arasında yaptı.

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğüne bölgenin önde gelen aşiret reisleri, kanaat önderleri kamu kurum ve kuruluşların yetkilileri, muhtarlar, STK Başkan ve temsilcileri, oda başkanları, siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardin'in en büyük bahçesi milletin hizmetinde

Mardin'de atıl durumda bulunan ve İçişleri Bakanlı [...]

1 gün önce...

Evlerini su basan vatandaşlardan yardım çağrısı

Mardin'de altyapı yetersizliği nedeniyle evlerini [...]

4 saat önce...

Pozitif Yönetim (1)

.

1 gün önce...

Yağmur Mardinli çiftçilere bereket getirdi

Uzun bir kuraklık döneminin ardından bu yıl bol ya [...]

1 gün önce...

Şükrü Cevheroğlu: Kentsel dönüşüme başlayacağız

AK Parti Kızıltepe Belediye Başkan adayı Şükrü Cev [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN