Trabzonspor tırına Kızıltepe'de davullu zurnalı karşılama

Trabzonspor tırına Kızıltepe'de davullu zurnalı karşılama
15 Kasım 2018 Perşembe Saat 12:45 0

Kızıltepe ve Trabzon Ortahisar arasında atılan kardeşlik köprüsü bağlamın Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Trabzonspor’un resmi lisanslı ürünlerinin satıldığı tırı Kızıltepe'ye geldi. Trabzonspor tırı ilçede davul ve zurna ile karşılandı.

Mardin Kızıltepe ve Trabzon Ortahisar şehirleri arasında atılan kardeşlik köprüleri çeşitli etkinliklerle güçlenmeye devam ediyor. Yapılan hamsi ve bulgur festivalleri ve kültür gezilerinden sonra şimdide Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Trabzonspor’un resmi lisanslı ürünlerinin satıldığı tırı 'kardeşlik köprüsü' bağlamında Kızıltepe Cumhuriyet Meydanına geldi. Trabzonspor tırı davul ve zurnalarla karşılandı. Anfartalar Ortaokulu halk oyunları ekibi bir gösteri sundu.

Programda konuşan Mardin Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı İbrahim Aydın, temelleri atılan kardeşlik köprüsünün çeşitli etkinliklerle devam edeceğini söyledi. Aydın, "Biz Trabzon ile bu kardeşlik köprüsünü Türk futbolunun güzide kulübü Trabzonspor üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'in desteğiyle organizasyonlarımız devam ediyor. TS Clup Store'yi en güzel şekilde ağırladık. Kızıltepe Belediyesi ve Ortahisar Belediyesi kardeş belediyelerimizin bu organizasyonlarını halkımız da bağrına basıyor. Bugün Kızıltepe halkımız tırı ziyarete yoğun ilgi gösteriyor. Bu kardeşlik köprüsünü daima yaşatmak lazım." dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

İşte AK Parti'de Artuklu Belediye Başkan Adayı

İşte AK Parti'de Artuklu Belediye Başkan Adayı [...]

1 gün önce...

İşte AK Parti'de Midyat Belediye Başkan Adayı

İşte AK Parti'de Midyat Belediye Başkan Adayı

1 gün önce...

Soylu'dan İddialı Çıkış: İstifa Etmeyen Namerttir

TBMM Genel Kurulu'nda bakanlığının ve bağlı kurulu [...]

4 saat önce...

Yatırımcılar, Hazinenin Yarın Yapacağı Altın ve Döviz Tahvili İhracına Odaklandı

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 17-21 Aralık tarihleri [...]

23 saat önce...

Düğün Konvoyunda Tekeri Patlayan Minibüs Devrildi: 11 Yaralı

Nusaybin ilçesinde, düğün konvoyundaki minibüs, te [...]

23 saat önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar