Tutaşı: Sizlere hizmet için sabırsızlanıyoruz

Tutaşı: Sizlere hizmet için sabırsızlanıyoruz
26 Mart 2019 Salı Saat 19:19 0

Her gece farklı gruplardan yüzlerce kişiyi Parti SKM'sinde ağırlayan AK Parti Artuklu Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Tutaşı, "Sizlere hizmet için sabırsızlanıyoruz. Artuklu'ya hizmet için geliyoruz" dedi

AK Parti Artuklu Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Tutaşı, Artuklu AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezinde her akşam adeta gövde gösterisi yaparak farklı kesimlerden yüzlerce kişiyi ağırlıyor.

"ARTUKLU'YA HİZMET İÇİN GELİYORUZ'

Halkın büyük sevgi gösterisinde bulunduğu Tuaşı, "Artuklu'yu büyük hedeflere kilitledik. Sizlere hizmet için sabırsızlanıyoruz. Artuklu'nun geleceğine yönelik önemli adımlar atıyoruz. Bunu da Allah'ın izni ile Mardin halkımızla birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız. Artuklu'da nerede bir problem varsa o problemi çözmek için sadece elimizi değil gövdemizi taşın altına koyacağız. Kayyum belediye başkan vekilimiz burada çok güzel hizmetler yaptı. Kendisine teşekkür ediyorum. Allah nasip ederse çıtayı daha çok yükseltmek için gece-gündüz demeden Artuklu için gayret edeceğiz. Artuklu'ya ne kadar hizmet etsek, neler yapsak azdır. Şimdiden o heyecanı duyarak Artuklu için neler yapacağımızı konuşuyoruz."dedi.

CAZİBE MERKEZİ YAPACAĞIZ

Artuklu için büyük hedefler ortaya koyduklarını söyleyen Tutaşı, "Gencinden yaşlısına, esnafından memuruna, çocuğundan kadınına her kesime hitap edecek güzel projelerimizle Artuklu'yu Güneydoğu'nun en önemli cazibe merkezi haline gelecek. O zaman Artuklu'da insanlarımız çok daha mutlu, çok daha huzurlu yaşayacak. Artuklu her şeyden önce tarih, turizm, kültür ve sanat merkezi olacak. Festivaller, şenlikler önceden olduğu gibi devam edecek. Kırsal alanlarda da kalkınmayla ilgili halkımıza destekler vereceğiz. Artuklu hak ettiği değerlere, hizmetlere kavuşacak. Bunun için sabırsızlanıyoruz. Sizlerin büyük desteği ile Artuklu'yu yönetme onurunu yeniden üzerimizde taşımak istiyoruz" ifadelerini kullandı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Askeri aracın geçişi sırasında patlama

Mardin'de askeri aracın geçişi sırasında yola tuza [...]

1 gün önce...

Turizm acenteleri Mardin'de toplandı

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Yöneti [...]

1 gün önce...

Bu projeye katılan kadınlara ayda 2 bin 80 tl veriliyor

Hayata geçirilen 'İşte Anne' projesiyle kadınlar i [...]

1 gün önce...

Hetawî Kurd üzerine bir röportaj

Osmanlı dönemi Kürt basını hakkında yapılan kapsam [...]

1 gün önce...

'Çocuklarda horlama; geniz eti ve bademcikte büyümeye neden oluyor'

Op. Dr. Hayati Kale, “Geniz eti büyümesi olan çocu [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN