Üründü ile Öztürk Ailelerinin Mutlu Günü

Üründü ile Öztürk Ailelerinin Mutlu Günü
17 Haziran 2019 Pazartesi Saat 13:20 0

Mardin Life Gazetesi’nin köşe yazarlarından Eğitimci Veysi Üründü, İzmir’in Kiraz ilçesinde düzenlenen düğün töreninde yaşamını Mürşide Öztürk ile birleştirdi.

Mardin Life Gazetesi’nin Eğitimci Köşe Yazarı ve Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü’nün de yeğeni olan Türkçe Öğretmeni Veysi Üründü, Eczacı Mürşide Öztürk ile yaşamını birleştirdi.

İzmir Kiraz Koru Sosyal Tesislerinde gündüz, misafirlerin onuruna verilen mevlit yemeğiyle başlayan düğün töreni, akşam da Kiraz Belediye Düğün Salonunda devam etti.

Düğüne katılan davetliler, Gelinin Anne ve Babası Ayşe- Mustafa Öztürk ile Damadın Anne ve Babası Bedriye - İbrahim Üründü tarafından düğün salonun kapısında karşılandı.

Yoğun bir davetli topluluğunun önünde ilk danslarını birlikte yapan Gelin Mürşide Öztürk ile Damat Veysi Üründü, çalınan oyun havalarıyla karşılıklı oynarken genç çifti, yakın akrabaları da pistte yalnız bırakmadı.

Kiraz Belediyesi nikah memurunun kıydığı resmi nikahla mutlu bir evlilik için davetlilerin huzurunda birbirlerine gür bir sesle bir kez daha ‘Evet” diyen Gelin Mürşide Öztürk’ün şahitliğini İktisatçı Hale Uçar yaparken, Damat Veysi Üründü’ye imzasıyla şahitlik eden ise Mardin-Diyarbakır Arçelik Beyaz Eşya Yetkili Bölge Servisi İşadamı Veysi Kurt oldu. Nikah töreninin ardından aynı soyadına ortak olan genç çift, alkış ve zılgıtlar arasında birbirlerini tebrik ederken düğün pastasının kesimini ise salondaki ışık gösterileri ve konfeti yağmuru eşliğinde gerçekleştirdiler.

Düğünde sahne alan müzik grubunun çaldığı bir birinden güzel şarkılar eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğünde davetliler, oyun pistini biran olsun boş bırakmayarak, Mürşide ile Veysi Üründü çifti ile her iki ailenin heyecanlarına ortak oldular, mutluluklarını ise paylaştılar.

İzmir Derikliler Derneği Başkanı Mümtaz Necimoğlu ile birlikte birçok hemşeri derneği yöneticisinin hazır bulunduğu düğünde misafirlere çeşitli ikramlar yapıldı.

Mardin Life Ailesi olarak; Uzun yıllardan beri gazetemizin yazar kadrosunda aydınlatıcı yazı ve yorumlarıyla desteklerini sürdüren Eğitimci Yazarımız Sayın Veysi Üründü bey’e ve müstakbel eşi Mürşide Hanıma yeni kurmuş oldukları hanelerinden saadetin eksik olmamasını, mutluluklarının ise ebedi olmasını temenni ediyoruz.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Başıboş köpekler mahallelerde korku salıyor

Artuklu merkez ve özellikle de Nur Mahallesi TOKİ [...]

1 gün önce...

Müşteri yokken yaptığı tek iş Kur'an okumak

Kızıltepe Yeni Camii önünde açtığı seyyar tezgâhla [...]

5 saat önce...

Büyük Bayan Giyim Parçları Buyukmoda.com'da

Kıyafet seçiminde genelde zorlanan kadınlar büyük [...]

1 gün önce...

Emine nine 5. kuşak torunu severek etrafına neşe katıyor!

7'si vefat etmiş, 7'si de hayatta olan 14 çocuk An [...]

1 gün önce...

taklalar atarak karşı şeride geçti

Midyat'tan Mardin istikametine doğru seyir halinde [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Faraç Çobanoğlu
Faraç Çobanoğlu

Darbeler…

1
Mustafa Aydın
Mustafa Aydın

Ahlak Üzerine Denemeler

2
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Hayatın Kendisi…

3
Kadir Üründü
Kadir Üründü

Ters Açı...

4
Abdurrahim Akdağ
Abdurrahim Akdağ

Girdi, Sermaye, Kaynak

5
Muhammed Dağ
Muhammed Dağ

Aydın(lık) Sorunsalı

6
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Ol Û Ziman

7