Vali Erin'den Gazetecilere Ziyaret

Vali Erin'den Gazetecilere Ziyaret
14 Mart 2018 Çarşamba Saat 17:50 0

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Mardin’e gelen Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti ile Mardin Life Gazetesi’ni ziyaret etti.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Nuri Öztürk ile birlikte Mardin’e gelen Vali Abdullah Erin, Mardin’deki dostlarını ziyaret ederek, özlem giderdi.

Mardin’de görev yaptığı dönemde yakın dostluk ilişkileri bulunan dostlarını ziyaret eden Vali Erin Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetine gerçekleştirdiği ziyarette Cemiyet Başkanı Kadir Üründü ile Mardin Life Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nezir Güneş tarafından karşılandı.

Cemiyet binasında gazetecilerle sohbet eden Vali Erin, Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından “Yılın En İyi Köşe Yazarı” ödülüne layık görünen ve ödülünü Başbakan Binali Yıldırım’ın elinden alan Gazeteci – Yazar Kadir Üründü’yü elde ettiği başarıdan dolayı kutladı.

Vali Erin, Mardin’e yaptığı günü birlik ziyaret programında; geçtiğimiz günlerde kayınbabası Halil Dündar ve kuzenini Sadun Dündar’ı kaybeden önceki dönem AK Parti İl başkanı Mehmet Ali Dündar’a taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı dileklerini iletti.

Vali Erin ve beraberindekiler daha sonra Mardin Sakatlar Derneğine ziyarette bulundular.

Mardin Sakatlar Derneği Başkanı Hasan Anuk’u dernek binasında ziyaret eden Vali Erin, daha sonra İl Başkanlığı görevine getirilen AK Parti İl Başkanı Nihat Eri’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Erin, son ziyaretini Mardin Büyükşehir Belediye Başkan vekili de olan Mardin Valisi Mustafa Yaman’a gerçekleştirdikten sonra Mardin’den ayrıldı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Sun, Adaylık başvurusunda bulundu

DBP Mardin İl Eşbaşkanı Şeyhmus Sun, Artuklu Beled [...]

1 gün önce...

Mühimmat Ele Geçirildi

Dargeçit ilçesi kırsalında jandarma tarafından ger [...]

1 gün önce...

Hakkını aramak için Mardin'den Ankara'ya yürüyor

Nüfus kayıtlarında 14 yıl ölü gözüken ve bu süre z [...]

7 saat önce...

Üniversite çalışanları ve akademisyenler Rektörlüğü Yalanladı

Önceki gün sitemizde yer alan ve Mardin Artuklu Ün [...]

4 saat önce...

Kaymakam Tekin'e ziyaret

Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hal [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar