Veysi Şahin, Dur Durak bilmiyor

Veysi Şahin, Dur Durak bilmiyor
19 Haziran 2018 Salı Saat 19:32 2

Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Veysi Şahin 24 Haziran tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimler için sürdürdüğü seçim çalışmaları coşkulu kalabalık eşliğinde devam ediyor. Şahin, seçim çalışmaları için açmış olduğu 44 SKM ile bu alanda da bir rekora imza atmış oldu.

Köy köy mahalle mahalle dolaşarak gitmedik kapı bırakmayan Milletvekili Adayı Şahin ile beraber Midyat Belediye Başkanı

Şehmus Nasıroğlu, İlçe Başkanı Bekir Melih Güneştan ve çok sayıda partili esnaf ziyaretinde hazır bulundu.

Esnafa ve halka iktidarı yaptığı hizmetleri ve çalışmaları anlatan Şahin, "Halkımız bizleri çok samimi ve içten bir şekilde karşılıyor. Bu da bizim heyecanımızı ve azmimizi daha da pekiştiriyor. Allah'ın izniyle 24 Hazirana kadar Mardin'de, Midyat'ta, Kızıltepe'de, Dargeçit'te, Derik'te, Mazıdağı'nda, Ömerli'de, Yeşilli ve Kabala ile ve tüm mahallelerimizde çalmadık kapı, gidilmedik yer bırakmayacağız ve Cumhurbaşkanımıza Mardin'den güçlü bir ses vereceğiz." dedi.


Seçim çalışmalarının büyük bir coşku içinde sürdürdüğünü kaydeden Şahin, vatandaşların gösterdiğe teveccüh nedeniyle Midyat ilçe merkezinde 15 adet olmak üzere belde, mahalle ve köylerle birlikte toplamda 44 Seçim Koordinasyon Merkezi açtıklarını seçim çalışmalarının bu koordinasyon merkezleri üzerinden yürütüldüğünü söyledi.

24 Haziran seçimleri için devam ettirdikleri çalışmalarda dini, dili etnik kökeni ne olduğuna bakmaksızın bütün vatandaşların kapısını çalıp, destek istediklerini kaydeden Şahin, Midyat'ın dinlerin, kültürlerin bir arada barış içerisinde yaşayan bir hoşgörü adası olduğunu kaydederek, bu konuda yaptığı seçim çalışmaları kapsamında Süryani vatandaşların gösterdiği ilgiyi verdiği örnekle anlattı.

Midyat'ta bulunan tarihi Mor Gabriel Manastırını ziyaret ettiğini kaydeden Milletvekili Şahin, Metropolit Samuel Aktaş'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçimlerden başarıyla çıkması için dua ettiğini söyledi.

Metropolit Samuel Aktaş ile geçmiş yıllara dayanan bir dostluklarının olduğunu anlatan Şahin, "Sayın Metropolit Samuel Aktaş'a gerçekleştirdiğimiz ziyarette bizleri ve heyetimizi sıcak bir şekilde manastır kapısında karşıladı. Süryani cemaati adına ziyaretimizden duyduğu memnuniyeti anlattı ve kısa bir süre önce el konulan azınlık topraklarının iadesini gerçekleştirdiği için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Parti'ye cemaat olarak dua ettiklerini, başarı dileklerini ilettiklerini bizim aracılığımızla iletmemizi söyledi. Sayın Aktaş'ın bu güzel dilekleri aslında AK parti'nin hizmet yelpazesinde dil, din etnik köken ayrımı olmak sızın bütün vatandaşlara eşit bir şekilde ulaştırıldığının en güzel örneği idi. Bu vesileyle tekrar ifade etmem gerekirse buradan 24 Haziran'da oy kullanacak her vatandaşımıza çağrıda bulunmak istiyorum. Geçmiş son 16 yılda Ülkemize, bölgemize ve şehrimize hizmet eden kim oldu bunu düşünsünler. Ellerini vijdanlarına koyarak oylarını kullansınlar" dedi.

Milletvekili Şahin, 20 Haziran Çarşamba Günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda yapılacak olan Mardin Mitingine tüm vatandaşları davet etti.
YORUMLAR :::

  1. Ğursi
    20 Haziran 2018 Çarşamba Saat 19:05 CEVAPLA
    Hep RTE için çalışacağına biraz da Allah için çalışmalı. Malum ölüm var.
  2. Ahmet Mete
    19 Haziran 2018 Salı Saat 22:13 CEVAPLA
    20 haziran Çarşamba günü olarak düzeltilsin lütfen

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Duyan Ailesi'nin Mutlu Günü

Mardin Mimarlar Odası Başkanı Mimar Önder Duya [...]

1 gün önce...

Tedbirsizlik az daha can alıyordu

Nusaybin ilçesinde Mardin Yolu Caddesi olarak bil [...]

1 gün önce...

400 Yataklı Ek Hastane için ilk kazma vuruldu

Mardin'de 150 yataklı eski devlet hastanesi binas [...]

1 gün önce...

5 bakanlıkta bakan yardımcıları belli oldu

Adalet, Gençlik ve Spor, Kültür ve Turizm, Sağ [...]

1 gün önce...

3 yetim annesi kadının 'İş' çığlığı

MARDİN'de, eşi kanser hastalığı nedeniyle vef [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Tekin Oruç
1
Fırat Ensari
Fırat Ensari

….. dir 15 Temmuz

3
Nezir Güneş
Nezir Güneş

Gençlere Dair...

4
Mehmet Kızılkaya
5
Veysi Elmasoğlu
Veysi Elmasoğlu

Beklentiler…

6