Yaman, 14 Mart'ı konutta ağırladığı doktorlarla kutladı

Yaman, 14 Mart'ı konutta ağırladığı doktorlarla kutladı
11 Mart 2018 Pazar Saat 15:27 0

Mardin Valisi Mustafa yaman'ın eşi Gülseren Yaman, Valilik Konutunda her hafta sonu düzenli olarak gerçekleştirilen kahvaltılı buluşmada 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Mardin'de görev yapan doktorlarla bir araya gelindi.

TBMM Meclis İdare Amiri AK Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Mardin İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanlığı (MBŞB) Kadın Politikalar Daire Başkan vekili Uzm. Dr. Mehtap Bingül, Artuklu Kaymakamı Şakir Öner öztürk'ün eşi Şeyma Öztürk, AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri'nin eşi Süheyla Eri, AK Parti Artuklu Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir, ile Mardin İl genelinde görev yapan çok sayıda doktorun hazır bulunduğu kahvaltı Mardin Vali Konutunda gerçekleşti.

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği davette katılan doktorları konağın kapısında karşılayan Mardin Büyükşehir Belediye Başkan vekili-Mardin Valisi Mustafa Yaman'ın eşi Gülseren Yaman, davete katılanların şahsında sağlık alanında çalışan bütün çalışanların gününü kutladı, çalışmalarında başarılar diledi.

Sıcak bir sohbet eşliğinde devam eden etkinlikte Mardin'de sunulan sağlık hizmetleri üzerine görüş alışverişinde bulunuldu, bazı hekimler yaşadıkları unutamadıkları anılarını katılımcılarla paylaştılar.

Kahvaltıda hazır bulunan TBMM İdare Amiri AK Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, düzenlenen anlamlı etkinlik için Hanımefendi Gülseren Yaman'a teşekkür ederek, "İnsanla uğraşıp insanı yaşatmayı, acısını azaltmayı, derdine derman olmayı, mesleği olarak seçen doktorlarımızı, bu hizmetin sağlanmasında katkıları olmazsa olmaz olan tüm yardımcı sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Mardin İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz da, 14 Mart Tıp Bayramı'nın hemen öncesinde çok anlamlı bir organizasyonda bulunuyor olmanın heyecanını yaşadığını kaydederek, etkinliği himayelerinde düzenleyen Gülseren Yaman Hanımefendiye bütün meslektaşlarının şahsında teşekkür etti.

Yavuz, "Sağlıklı toplum olabilme yolunda var gücüyle çalışan, insanlığa nitelikli yaşam sunmayı amaç edinen hekimlerimizin ve sağlık hizmetlerinin her alanında fedakarca çalışan tüm sağlık personelinin 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutlar, bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyor, sağlık başarı ve mutluluklar dilerim” ifadelerini kullandı.


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SAĞLIK HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Demirkaya HDP'den Kızıltepe'ye aday oldu

HDP Kızıltepe ilçe eski yöneticilerinden ve Parti [...]

1 gün önce...

Soylu'dan İddialı Çıkış: İstifa Etmeyen Namerttir

TBMM Genel Kurulu'nda bakanlığının ve bağlı kurulu [...]

1 gün önce...

“Asfaltsız yol, yolu olmayan köy ve mahalle bırakmayacağız”

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şakir [...]

16 saat önce...

“Mezopotamya’dan dünyayı yeniden yorumluyoruz projesi”

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezinin yü [...]

1 gün önce...

Tellere takılan güvecini itfaiye kurtardı

Cezaevi tellerine takılan güvercin, itfaiye ekiple [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Mehmet Bedi Demir
Mehmet Bedi Demir

Bir Kalembazdan Bisturi!

2
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Hilbijartina Şaredarîyan.

3
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Gerçek Bir Mardinli…

6
Murat Süleyman Erdem
Murat Süleyman Erdem

Siirt'te Hamsi Festivali

7