Yıldızoğlu: Hemşehrilerimden ricam Nusaybin'i sahipsiz bırakmasınlar

Yıldızoğlu: Hemşehrilerimden ricam Nusaybin'i sahipsiz bırakmasınlar
13 Haziran 2018 Çarşamba Saat 11:32 0

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Ahmet Munip Yıldızoğlu Nusaybin'de iftar programı düzenledi.

Şehr-i Med düğün salonunda düzenlenen iftar programına Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri, Ak Parti Mardin Milletvekili Adayı Ahmet Munip Yıldızoğlu, İlçe başkanı Mehmet Latif Özel, eski yöneticiler, STK temsilcileri, kanaat önderleri, muhtarlar, partililer ve vatandaşlar katıldı.

YILDIZOĞLU: "AK PARTİ TÜRKİYE'YE VE NUSAYBİN'E ÇOK BÜYÜK HİZMETLER YAPTI"

İftardan sonra vatandaşlara hitap eden Ak parti Milletvekili Adayı Yıldızoğlu, daha önce Nusaybin'de Belediye Başkanlığı yaptığını hatırlatarak bu süre içerisinden Nusaybin'e ve Nusaybinlilere en iyi hizmete vermeye çalıştığını kaydetti.

"Hepiniz biliyorsunuz ki bana tevdi etmiş olduğunuz belediye başkanlığı görevini en iyi şekliyle nasıl yapılması gerekiyorsa öyle yaptığıma inanıyorum" diyen Yıldızoğlu şöyle konuştu:

"Bundan sonra da şuanda içinde bulunduğumuz seçim atmosferinde yine belediye başkanlığındaki anlayışımla, görüşümle, idealimle sizlere hizmet etmek üzere aday olmuş bulunuyorum. Bu anlamda bütün hemşerilerimden destek beliyorum. Biliyorsunuz Nusaybin'in Cumhuriyet tarihinde sadece bir tek Milletvekili çıkmıştır. Bu Nusaybin'i bir anlamda sahipsiz bırakmıştır bu durum. Dolayısıyla hemşerilerimden ricam Nusaybin'i sahipsiz bırakmasınlar. Oylarıyla Nusaybin'e sahip çıksınlar. Ak Partimizin Nusaybin'e ve Türkiye geneline söyleyecek olursak çok büyük hizmetleri olmasına rağmen bazı anlayışlar bu hizmetleri sanki yokmuş gibi göstermeye çalışmaktadırlar. Ama her şey ayan beyan ortadadır. Bu partinin Türkiye'yi nereden alıp nereye götürdüğünü hepiniz görüyorsunuz, biliyorsunuz. Türkiye içeride ve dışarıda birçok komplolarla karşı karşıya bulunmaktadır. Bunu hepimiz biliyoruz. Dışarıda Türkiye'yi bölüp parçalamak ve yok etmek isteyenler, içeride onların işbirlikçileri gece gündüz durmadan çalışmaktadırlar. Bütün halkımızın bu bilinçte olup önümüzdeki seçimin bana göre varlık yokluk seçimi ve savaşıdır. Bunu öylece bilelim. Buna göre de seçimlerde gerekli hassasiyeti göstererek oylarımızı kullanalım."

ERİ: "KARŞIMIZDAKİLER BİR YAPIMEKİBİ OLARAK DEĞİL ADETA BİR YIKIM EKİBİ OLARAK ÇALIŞIYORLAR"

Ak Parti Mardin milletvekili Adayı Ahmet Munip Yıldızoğlu’ndan sonra konuşan Ak Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, 24 Haziran'ın çok önemli bir seçim olduğunu kaydetti.

Aslında her seçimin önemli olduğunu ama bu seçimin hepsinden daha önemli olduğunu ifade eden Eri konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Çünkü Türkiye yeni bir sisteme gidiyor. Önümüzdeki elli yılı, yüz yılı belirleyecek bir seçim. Dolayısıyla bu seçimi mutlaka yenilikten yana ilerlemeden, gelişmeden yana olan proje üreten, gelecekle ilgili tasavvurları olan Türkiye'yi bağımsız bir dış politika anlayışıyla yöneten, kendi silahını kendi üreten yerli ve milli unsurların Cumhur ittifakının bu seçimden mutlaka galip çıkması gerekiyor.

Karşımızdakiler bir yapım ekibi olarak değil adeta bir yıkım ekibi olarak çalışıyorlar. Halkımızın hele hele Nusaybin halkının bunlara prim vermeyeceğine inanıyorum. Çünkü Nusaybin yıkımdan çok çekti, çok acılar yaşadı, yeniden ayağa kalkmanın hazırlıklarını yapıyor. Nusaybin yapılıyor. Birileri yeniden yıkımı hayal ediyorlarsa herkesten önce ve her şeyden önce Nusaybin halkı karşı çıkacaktır. Nusaybin halkı yıkımı değil yeniden yapılanmayı küllerinden adeta doğmayı seçecek.

24 Haziran'da inşallah hem Recep Tayyip Erdoğan'ı başkan yapacağız hem Ahmet Munip Yıldızoğlu’nu da Nusaybin'i sahiplenmek için Milletvekili seçeceğiz."

İftar programından sonra Yıldızoğlu ve ilçe teşkilatı Nusaybin esnafını ziyaret etti.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Şekere yüzde 16 zam

Motorin ve çay fiyatlarındaki artışın ardından şek [...]

22 saat önce...

Türkiye birincisi Midyat'tan çıktı

Milli Eğitim Bakanlığınca, OKS kapsamında 1 Hazira [...]

1 gün önce...

SIRA DIŞI GÖRÜNTÜLER Dev Etçil Çekirgeler bu sefer Mardin'de görüldü

Mardin'de çiftçiler tarla biçerken, yaklaşık 15 sa [...]

1 gün önce...

MBB Gençlik Merkezinde ‘Film Günleri’ düzenleniyor.

Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Gençlik Hizmetleri [...]

1 gün önce...

Katarlı'da çıkan yangında zarar büyük

Kızıltepe'de yaklaşık 15 bin fıstık ağacı ile 4 bi [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar