İYİ Parti'den CHP ve SP Başkanlıklarına Ziyaret

İYİ Parti'den CHP ve SP Başkanlıklarına Ziyaret
20 Mayıs 2018 Pazar Saat 15:18 0

İYİ Parti Mardin il Başkanı ve Yönetimi yaklaşan 24 Haziran genel seçimleri öncesi Saadet Partisi Mardin İl başkanlığı ile CHP Mardin il Başkanlıklarını ziyarette bulundu.

İYİ Parti Mardin il Başkanı Süleyman Akar ve beraberindeki il yönetimi ile milletvekili aday adaylarından oluşan heyet, daha önce Partilerinin il başkanlığına gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Saadet Partisi Mardin il Başkanı Ahmet iletmiş, CHP il Başkanı Mahmut Duyan ve CHP Artuklu İlçe Başkanı Engin Nayır ve yönetim kurulu üyelerine iadeyi ziyarette bulunmuş oldu.

İYİ Parti Mardin İl Başkanı Akar, 24 Haziran Genel Seçimleri öncesinde Mardin’de yaşanan siyasi hava ve yaşanan gelişmelerin de değerlendirildiği ziyaret programında teşkilatlarına gösterilen sıcak ilgi ve nazik karşılamadan dolayı her iki siyasi parti yetkililerine teşekkür etti.

Akar, ziyaretlerin aslında siyasi partiler arasında yapılması gereken ziyaretler olduğunu bu vesileyle de kendilerini ziyarete gelen her iki partinin yetkililerinin gerçekleştirdiği nazik ziyarete aynı nezaketle iade bulunduklarını söyledi.
Demokratik ülkelerde çok partili sistemlerin aslında demokrasinin de zenginliğini ortaya koyduğunu kaydeden Başkan Akar, “Siyasi partilerin kurulma aşaması ve teşkilatlanma çalışmaları devam ederken, diğer her iki siyasi partinin yetkileri bizleri ziyaret etmişti. Partiler arasındaki bu nezaket ve takınılan tavır aslında beklenen ve olması gereken bir durumdur. Siyasilerin asıl görevi de bu değilmidir? Siyasetçiler, Halkı kutuplaştırmamalı, ayrıştırmamalı ve toplumu birbirine rakip olarak göstermemelidir. Bu vesileyle; Saadet Partisi Mardin İl Başkanlığına ve Mardin CHP il Başkanlığını gösterdikleri nezaket için bir kez daha kutluyor, teşekkür ediyorum” dedi.


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Veysi Şahin, Dur Durak bilmiyor

Ak Parti Mardin Milletvekili adayı Veysi Şahin 2 [...]

1 gün önce...

Kapı Kapı Dolaşıp, 3 Dilde Oy İstiyor

Mardin’de seçim çalışmasını sürdüren ba [...]

1 gün önce...

AK Parti ve Erdoğan için köy köy dolaşıyor

22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünm [...]

1 gün önce...

Saadet Partisi'nden AK Parti'ye Katılım

Saadet Partisi Mardin merkez Artuklu İlçe Kadın [...]

1 gün önce...

HDP Nusaybin'de miting düzenledi

24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve M [...]

1 gün önce...