İYİ Parti'den CHP ve SP Başkanlıklarına Ziyaret

İYİ Parti'den CHP ve SP Başkanlıklarına Ziyaret
20 Mayıs 2018 Pazar Saat 15:18 0

İYİ Parti Mardin il Başkanı ve Yönetimi yaklaşan 24 Haziran genel seçimleri öncesi Saadet Partisi Mardin İl başkanlığı ile CHP Mardin il Başkanlıklarını ziyarette bulundu.

İYİ Parti Mardin il Başkanı Süleyman Akar ve beraberindeki il yönetimi ile milletvekili aday adaylarından oluşan heyet, daha önce Partilerinin il başkanlığına gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Saadet Partisi Mardin il Başkanı Ahmet iletmiş, CHP il Başkanı Mahmut Duyan ve CHP Artuklu İlçe Başkanı Engin Nayır ve yönetim kurulu üyelerine iadeyi ziyarette bulunmuş oldu.

İYİ Parti Mardin İl Başkanı Akar, 24 Haziran Genel Seçimleri öncesinde Mardin’de yaşanan siyasi hava ve yaşanan gelişmelerin de değerlendirildiği ziyaret programında teşkilatlarına gösterilen sıcak ilgi ve nazik karşılamadan dolayı her iki siyasi parti yetkililerine teşekkür etti.

Akar, ziyaretlerin aslında siyasi partiler arasında yapılması gereken ziyaretler olduğunu bu vesileyle de kendilerini ziyarete gelen her iki partinin yetkililerinin gerçekleştirdiği nazik ziyarete aynı nezaketle iade bulunduklarını söyledi.
Demokratik ülkelerde çok partili sistemlerin aslında demokrasinin de zenginliğini ortaya koyduğunu kaydeden Başkan Akar, “Siyasi partilerin kurulma aşaması ve teşkilatlanma çalışmaları devam ederken, diğer her iki siyasi partinin yetkileri bizleri ziyaret etmişti. Partiler arasındaki bu nezaket ve takınılan tavır aslında beklenen ve olması gereken bir durumdur. Siyasilerin asıl görevi de bu değilmidir? Siyasetçiler, Halkı kutuplaştırmamalı, ayrıştırmamalı ve toplumu birbirine rakip olarak göstermemelidir. Bu vesileyle; Saadet Partisi Mardin İl Başkanlığına ve Mardin CHP il Başkanlığını gösterdikleri nezaket için bir kez daha kutluyor, teşekkür ediyorum” dedi.


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Havalimanında Buz Önleyici Araç Muamması

Mardin Havalimanındaki Anti De icing (Buz Önleyici [...]

1 gün önce...

'Park Etme' Kavgası: 3 Yaralı 2 Gözaltı

Kızıltepe ilçesinde, iki grup arasında park etme n [...]

1 gün önce...

Artuklu Belediyesi vatandaşın yanında

Sosyal Belediyecilik Projeleri kapsamında vatandaş [...]

1 gün önce...

Öğrenciler karne hediyesi “Buz Pistini” sevdi

Mardin Valiliği ve Mardin Büyükşehir Belediyesinde [...]

1 gün önce...

E-posta uygulamalarını kullananlar tehlikede!

Son yıllardaki en büyük veri sızıntılarından birin [...]

1 gün önce...