İYİ Parti'den MGYC'ne Nezaket Ziyareti

İYİ Parti'den MGYC'ne Nezaket Ziyareti
17 Mayıs 2018 Perşembe Saat 16:30 0

İYİ Parti Mardin İl Başkanı Süleyman Akar ve beraberindekiler Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetine nezaket ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Akar, İl yönetim kurulu üyesi Sait Direkçi ile İYİ Parti Mardin Milletvekili Aday adayı Uğurhan Aras ile birlikte Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü ve yönetim kurulu üyesi gazetecilerle görüştü.

Başkan Akar , gazetecilerin kamunun haber edinmesi adına önemli bir görevi ifa ettiğini belirterek, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde partilerinin büyük bir başarı yakalayacağına inandığını kaydetti.

Erken seçim kararı ile birlikte teşkilatlanma çalışmalarını hızlandırdıklarını kaydeden Akar, Mardin'de özellikle büyük ilçelerde bu çalışmalarda sona geldiklerini kalan diğer ilçelerdeki teşkilatlanma çalışmalarıyla ilgili çalışmaların sürdüğünü söyledi.

24 Haziran seçimleriyle ilgi saha çalışmalarına da devam ettiklerini kaydeden Başkan Akar, İYİ Parti'den Mardin'den milletvekili seçilmek için aday adaylığı müracaatında bulunan aday adaylarıyla ilgili genel merkez tarafından yürütülen çalışmaların devam ettiğini, adayların açıklanmasıyla birlikte saha çalışmalarına teşkilatlarla birlikte geniş bir alana yayarak devam ettireceklerini söyledi.

İYİ Parti'nin 24 Haziran seçimlerinden çok başarılı bir neticeyle çıkacağını, Genel Başkan Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı seçileceğini ve seçildiği anda da yapacağı ilk icraatın OHAL'i kaldırmak olacağını belirten Başkan Akar, "Bütün Türkiye'de olduğu gibi Mardin'de de partimize çok ciddi bir teveccühün olduğunu görüyoruz. Bu teveccühün getirdiği ilgi bizleri mutlu ediyor. İlçe teşkilatlarımızın kuruluşunda bazı ilçelerimizde ilgili ilçe teşkilatlarımızı kurmak üzere görev talebinde bulunan aday sayısı zaman zaman 20'li-30'lu sayılara dayandı. Bu partimizin şahsında; Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener'e yüklenen anlamın da tezahürüdür. İyi Parti olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mardin'de 460 bin seçmenimiz var, 460 binden 400 bin seçmenin oyunun bulunduğu sıralı büyük ilçelerdeki ilçe başkanlarımızı atadık, teşkilatlanma çalışmalarımızı tamamladık. Kalan diğer küçük ilçelerimizle ilgili çalışmalarımızı ise sürdürüyoruz. Partimizden milletvekili seçilmek için müracaatı bulunan aday adaylarımızla ilgili çalışmalar ise genel merkez nezdinde devam ediyor" diye konuştu.

Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Akar ve beraberindekilere başarılar diledi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Dündar Mardin'deki Uyuşturucu Bağımlılığını Meclise taşıdı

Mardin’de uyuşturucu kullanım yaşının 10-1 [...]

1 gün önce...

259 muhtar görevden alındı!

103'ü köy muhtarı ile 156'sı mahalle muhtarı [...]

1 gün önce...

Bin 500 Yıllık Kilisede 60 Yıl Sonra İlk Ayin Yapıldı

Midyat ilçesinde bulunan ve Süryani cemaati içi [...]

1 gün önce...

Safitürk Adına Düzenlenen Foto Maraton Yarışması Sona Erdi

Derik ilçesinde teröristler tarafından makamın [...]

1 gün önce...

iki damatlı iki gelinli düğün

AK Parti eski İl başkan yardımcısı Mehmet Ali [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Mckinsey Hapı…

2
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Dünaysır Serencamı

3
Şerefxan Ciziri
Şerefxan Ciziri

Dua û Rastîya Kurdan…

4
Mehmet Kızılkaya
Mehmet Kızılkaya

Hediye-i Rahmet: İlim

5
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

IKBY’de Seçime Doğru

6
Nezir Güneş
Nezir Güneş

Sahipsiz Memleket (3)  

7