iki damatlı iki gelinli düğün

iki damatlı iki gelinli düğün
15 Ekim 2018 Pazartesi Saat 13:35 0

AK Parti eski İl başkan yardımcısı Mehmet Ali Demirkaya, iki oğlunu Kızıltepe'de gerçekleştirilen düğün ile evledirdi.

AK Parti Kızıltepe İlçe yönetiminde uzun süre göre alan bir dönem il başkan yardımcılığı görevinde de bulunmuş olan İşadamı Mehmet Ali Demirkaya, Sağlık Personeli olan oğlu Nihat Demirkaya'yı Nurcan Gökdemir ile Cihat Demirkaya'yı ise Öğretmen olan Bahar Özkişi ile evlendirdi.

Kzıltepe Dünaysır Düğün salonunda gerçekleştirilen iki kardeşin düğün törenine ilgi büyük oldu. AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya'nın da hazır bulunduğu düğüne AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, eski dönem il ve ilçe başkanları, Kızıltepe Kaymakamı Mehmet Yüzer ile yörede yerleşik olan aşiretlerin ileri gelenleri ile çok sayıda katıldı.

Davetlilerin onuruna verilen yemekle başlayan düğün töreni damat olan iki kardeşin müstakbel eşleri olan gelinlerle birlikte el ele salona gelişleriyle başladı.

Davul zurna ile karşılanan Nihat Demirkaya - Nurcan Gökdemir & Cihat Demirkaya - Bahar Özkişi çifti, ilk danslarını konfeti yağmuru ve ışık gösterileri eşliğinde yaptı.

Kızıltepe Belediyesi nikah memurunun kıydığı resmi nikahla mutlu bir evlilik için birbirlerine bir kez daha ‘Evet” diyen Nihat Demirkaya - Nurcan Gökdemir & Cihat Demirkaya -Bahar Özkişi çiftlerine AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, AK Parti İl Başkanı Nihat Eri, Kızıltepe Kaymakamı Mehmet Yüzer attıkları imzalarla mutluluklarına ortak oldular.

Her iki çifte mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını teslim eden AK Parti İl Başkanı Nihat Eri, evlilik cüzdanlarını gelinlere teslim ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çok çocuk yapılması yönündeki arzusunu genç çiftlere mutluluklar dileyerek hatırlatmış oldu.

Genç çiftlerin düğün pastasını birlikte keserek birbirlerine ikram ettikleri düğün, Yörenin mahalli sanatçılarının sahne alarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar söyledikleri şarkılar eşliğinde çekilen halaylarla düğün devam etti.

Her iki oğlu olan Cihat ile Nihat'ı aynı günde evlendiriyor olmanın heyecanını yaşadığını kaydeden Mehmet Ali Demirkaya, "Çok şükür bütün dostlarımızın da teşrifiyle bugün iki oğlumuzu evlendiriyor olmanın sevincini yaşıyoruz. davetimize icabet ederek mutluluğumuzu paylaşmak üzere yanımızda olan dostlarımıza, akrabalarımıza teşekkür ediyoruz. Yanımızda olmak istedikleri halde mazeretleri nedeniyle aramızda bulunamayan bütün dostlara da teşekkür ediyorum. Allah, bütün dostlara bu güzel mutluluğu yaşatsın inşallah" dedi  

Mardin Life Ailesi olarak; her iki çifte ömür boyu sürecek, mutluluklar diliyoruz.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Ertaş, belediye başkan adaylığı başvurunda bulundu

Kızıltepe'de 1994-1999 yılları arasında beled [...]

16 saat önce...

Din-Bir-Sen'den CHP'li Vekile Tepki

Din-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şi [...]

1 gün önce...

CHP, Ahmet Türk ile gizli görüşmeyi doğruladı

CHP'den, 'Ahmet Türk' Açıklaması: Başkanımı [...]

1 gün önce...

Artuklu'da aday adaylığı yoğunluğu sürüyor

2019 Mart Yerel seçimleriyle ilgili AK Parti'de b [...]

1 gün önce...

Devlete Ait Gizli Evrakları PKK'ya Göndermiş

Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhamm [...]

17 saat önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Faraç Çobanoğlu
Faraç Çobanoğlu

Yerel Seçimlere Giderken…

1
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

Nasıl mı Okudum?

3
Fırat Ensari
4
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Dünaysır Serencamı

7