İstanbul'dan İmam Hatip Öğrencilerine Anlamlı Ziyaret

İstanbul'dan İmam Hatip  Öğrencilerine Anlamlı Ziyaret
06 Kasım 2017 Pazartesi Saat 13:08 0

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı İstanbul Çatalca Gençlik Merkezi çalışanları ve gönüllü gençleri hazırladıkları proje kapsamında Artuklu ilçesine bağlı Gökçe İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek burada öğrencilerle buluşup okula kitap bağışında bulundular.

Kitap bağışının yanı sıra öğrencilere olan çeşitli kırtasiye malzemeleri de hediye eden Çatalca Gençlik Merkezi gönüllü gençleri öğrencilerle beraber oyun ve boyama etkinlikleri de yaptılar.

İstanbul’dan Mardin’e Anlamlı Buluşma
Çatalca Gençlik Merkezi çalışanları ve gönüllü gençleri adına konuşan Emine Arslanhan, hazırladıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamında İstanbul’dan Mardin’e geldiklerini ve Gökçe köyünün öğrencileriyle buluştuklarını söyleyerek ekip olarak çok anlamlı ve farklı duygular yaşadıklarını ifade etti.
Öğrencilerle beraber çok güzel vakit geçirdiklerini sözlerine ekleyen Arslanhan, böylesine yararlı ve özel bir etkinlikte bulunmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.

Bağış: Kitaba, Paylaşmaya ve Sevgiye Dair Hazırlanan bu Proje Öğrencileri Mutlu Etti
Çatalca Gençlik Merkezi çalışanları ve gönüllü gençlerinin hazırladığı sosyal sorumluluk projesinin paydaşı olan ve ekibe ev sahipliği yapan Mardin Artuklu Gökçe İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Mehmet Mahsum Bağış ise, bu anlamlı çalışmanın kendi okullarında olmasının okul çalışanları ve öğrencileri adına sevindirici olduğunu söyleyerek kitaba, paylaşmaya ve sevgiye dair hazırlanmış bu sosyal sorumluluk projesinin içinde olmaktan son derece keyif aldıklarını aktardı.
Okul Müdürü Bağış, Çatalca Gençlik Merkezi çalışanları ve gönüllü gençlerine ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kitap Okuma, Oyun ve Boyama Etkinlikleriyle Öğrenciler Güzel Vakit Geçirdiler
Çatalca Gençlik Merkezi çalışanları ve gönüllü gençleri kitap okuma, oyun, boyama ve benzeri etkinliklerle öğrencilerle vakit geçirdikten sonra okuldan ayrıldılar.
Çatalca Gençlik Merkezi çalışanları ve gönüllü gençleri Gökçe İmam Hatip Ortaokulundan sonra Ortaköy Çok Programlı Lisesine giderek burada da öğrencilerle buluşup kitap bağışında bulundular.


YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

EĞİTİM HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Hakkını aramak için Mardin'den Ankara'ya yürüyor

Nüfus kayıtlarında 14 yıl ölü gözüken ve bu süre z [...]

1 gün önce...

Üniversite çalışanları ve akademisyenler Rektörlüğü Yalanladı

Önceki gün sitemizde yer alan ve Mardin Artuklu Ün [...]

1 gün önce...

İşte AK Parti'de Artuklu Belediye Başkan Adayı

İşte AK Parti'de Artuklu Belediye Başkan Adayı [...]

1 gün önce...

İşte AK Parti'de Midyat Belediye Başkan Adayı

İşte AK Parti'de Midyat Belediye Başkan Adayı

1 gün önce...

İşte AK Parti'de Savur Belediye Başkan Adayı

2019 yerel seçimlerine birkaç ay kala AK Parti'de [...]

1 gün önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar