HABER: İşte AK Parti İl Yönetim Kurulu Listesi | Mardin Life Gazete, Dergi, Ajans ve Matbaası
İşte AK Parti İl Yönetim Kurulu Listesi
13 Mayıs 2012 Pazar Saat 16:59
Bugün yapılan kongrede tek listeyle yeni il başkanlığına seçilen İbrahim Fiden'in tam listesi...

Asil Üyeler

İbrahim Fide

Abdulğafur Eroğlu

Abdulaziz Kurtay,

Abdulakdir Dündar,

Adanan Sağıroğlu,

Ayla Çoktan,

Ayşe Akın Baysal,

Azize Coşkun,

Berettin Ağılday

Celal Arı

Çelebi Araz,

Derya Atik,

Dehle Çukas,

Ercan Akikol,

Erdal Kaya,

Fatih Ensair,

Fatih Oral,

Fazıl Düdük,

Gökmen Pamukçu,

Hasan Abakay,

Havin Yüksedağ,

Hüsamettin Emir

İbrahim Sincar

İshak Uran

Kazım Aksoy

Kemal Kaya

Leyla Özgün

Mehmet Emin Hatipoğlu

Ali Demirkaya

Faruk Kıdır

Mehmet Nur Çelik

Mahir Karaboğa

Mahmut Nurdağ

Medeni Çelik

Mehmet Çakmak

Mehmet Işıker

Mehmet Kaya Mehmet Olgaç

Metin Balçık

Nadire Yücesoy

Nurcan Çelik

Ramazan Bilen

Selahattin Çağlar

Sendegül Tidim

Serdar Yay

Seylan Mungan

Şeyhmus Çelebioğlu,

Tahir Kılıç

Tekin Bisen

Zümre Sarı

Yedek Üyeler

Ali Çakar,

Seyfettin Tanış,

Erkan Demir

Şeyhmus Muslu,

Beşir Güneş,

Ethem Yurdakul

Yumni Beşe,

Halil Karakaş,

Hamit Ete,

Olcay Sekizkardeş,

Oktay Mircanoğlu,

Mehmet Emin Dolaneri

Kamil Mungan,

Mehmet Demirel,

Hamdi Bilgi,

Şeyhmus Sayat,

Murtaaza Kantas,

Cüneyt Sağarlgi

Mehmet Erdaoğan

Murat Aycu

Garip Çırık

Halil Bahdur

Adnan Tatlıdede

Burhan Keskin

Hüseyin Cansi

Özelm Gözüoğlu

Ömer Atlı

Ahmet Emiş

Ebru Sağlamer

Nurettin Çeke

Halili Babayiğit

İbrahim Güneroğlu

Önder Çeçen

Sabahatin Cancal

Şeyhmus Fırat,

Recep Ekin

Veysi Bakış

Eyüp Dağdetikn

Sercan Kurutuz

Halil Dağ

Murat Erikman

Ahmet Yücesoy

Şeyhmus Hakan

Kadir Akhun

Sriaç Albenere

Erkan Dilmen,

Bedi İldoğan

Fatih Demir

Mehmet Gözalp,

Nurullah Bulut

İl Disiplin Kurulu

Faruk Acabey

Hıdır Özer

Murat Bayraktar

Metin Artut

Ümühan Kaya

Disiplin Kurulu Yedek Listesi

Murat Balcan

Hakan Ceylan

Cevdet Elakman

Rıdvan Kantas

Bedi İptaş

Demokrasi Hakem Kurulu

Zeynel Tepe,

İsmail Düzgün

Fatih Işıltı

Demokrasi Hakem Kurulu Yedek Listesi

Nihat Erbek

Nusret Kurt

Büyük Kongre Delegeleri

İbrahim Fide

Lokman Sinanoğlu

Beşir Ayanoğlu

Zeynep Alkış,

Şükrü Gözüoğlu,

Cengiz Emirkaya

Murat Bayar

Hüseyin Çelebi,

Osman Doğru

Büyük Kongre Yedek

Ali Osman Tutal

Abdurrahman Kaya

İlhan Fidan

Mehmet Beşir Kılıç

Şahabettin Şafak

http://www.mardinlife.com/iste-AK-Parti-il-Yonetim-Kurulu-Listesi-haberi-5542

İşte AK Parti İl Yönetim Kurulu Listesi