“Marka” Açılışlar Devam Ediyor.
30 Eylül 2014 12:47
ANASAYFA  -  YAZARLAR  -  ARAMA  -  İLETİŞİM
MOBİL HABERLER / Mardin Life Gazete, Dergi, Ajans ve Matbaası
“Marka” Açılışlar Devam Ediyor.
21 Ekim 2012 Pazar Saat 18:26
Türkiye’nin tanınmış isim ve markaların Mardin’e ilgisi devam ediyor. Son zamanlarda Kızıltepe de açılan tanınmış bayiliklere Türkiye’de “Dönerin markası” olarak tanınan ABA döner de katıldı.
Son dönemlere Mardin merkez ve Kızıltepe'de şube açan tanınmış markaların kervanına ABA Döner de katıldı. ABA Döner, Kızıltepe'de şube açarak ilçe halkının damak zevkine katkı sundu.
Geçtiğimiz günlerde Lahmacun da marka olan BİR TAT Lahmacun Pide salonu ve Kahve Diyarı’nın ardından şimdi de Kızıltepe’de ABA Döner Kızıltepe Şube açan tanınmış firmaların arasına katıldı.

Kızıltepe eski devlet hastanesi caddesi üzerinde, Mi Ajans’ın düzenlediği muhteşem organizasyonla açılan ABA Döner’in açılışını Kızıltepe Kaymakamı Erkaya Yırık, MÜSİAD Mardin Şube Başkanı M.Ali Dündar, İl Kültür Turizm Müdürü Davut Biliktay, Kızıltepe Halk Eğitim Merkezi Müdürü M.Hadi Gökdemir, Kızıltepe Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Mashar Batıhan, 24 Kasım İlköğretim Okulu Müdürü Nemci Göktaş, ile eğitimci Ercan Özmen’in de aralarında bulunduğu davetliler katıldı.

Açılışta konuşan Kızıltepe Kaymakamı Erkaya Yırık, kalitesi ıspatlamış ve hijyenik et çeşidi ve mutfağıyla markasını duyurmayı başarmış ABA Döner’in Kızıltepe’de açılmış olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu gibi işyerlerinin Kızıltepe’de açılıyor olması ilçedeki gıda sektörü ve tüketimine önemli derecede bir kalite getirdiği aşikardır. Kızıltepe’nin gelişmesine ve büyümesine katkı sağlayan tüm girişimcileri tebrik ediyor ve hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.

Merkezi Ankara’da bulunan ABA Döner’in Kızıltepe şubesinin sahibi Nurettin Kahraman, diğer dönercilerden farklarının Dönerde kullandıkları etin firmanın kendi çiftliklerinde üretip beslediği danalarda olduğunu belirterek, Et ve Tavuk dönerin yanı sıra lahmacun, pide ve hamburger gibi ürünlerin işyerinde müşterilerin beğenisine sunulacağını söyledi.
YORUM YAZ

Yorum:

YORUMLAR
mişkinli / 22 Ekim 2012 Pazartesi Saat 20:07

dürümcu salonu acmışlar öyle bir reklam ki sanki otomotiv fab acılışını yapıyorlar yılda 1000 arac üretecek bölgeye katkı saglıyacak bizim halkta dürümcü pastahane marketler acılınca sanıyorlar bizim memleket gelişiyor :))
--------------------------

DİĞER HABERLER
Çevremize Nezih, Kurbanımıza Nazik Olalım
Ezidi’lere Kurban verebilirsiniz fetvası
Akdağ Tepeli Esnafını Ziyaret Etti
Din Görevlilerine Yüz Yüze Vaaz Semineri
İşçilere İş sağlığı semineri
Bursa'dan Mardin'e Eğitim Desteği
Bayram`da Tüm Polislere Yetki Verilecek
Sağlıkta Dijital Akıl Dönemi
Sokakta Kurban Kesmeyin, Kıyma Çektirmeyin
Suriye-Irak Tezkereleri Bugün Meclise Sunulacak
 
Ana Sayfa | Yazarlar | İletişim
Mardin Life Gazete, Dergi, Ajans ve Matbaası - Mardin ve Mardinlilerin Buluşma Noktası
 
mardinlife.com tam sürümü için tıklayın.