ömerli ÖMERLİ OMERLI omerli haberleri HABERİ haberi HABERLERİ HABER - Mardin Life Gazete, Dergi, Ajans ve Matbaası

23 Ağustos 2014 22:48          İletişim    Künye    Ziyaretçi Defteri    Sitene Ekle          Fotoğraf Galeri FOTO GALERİ    Video Galeri VİDEO GALERİ   
 
/>
Ömerli HABERLERİ (284 haber)
13 Ağustos 2014 Çarşamba Saat 09:51 Mardin'in Kızıltepe ilçesinde yaşayan imam Abdullatif Nakşioğlu, 18 yaşından sonra dışarıdan okumaya başladı, 62 yaşında Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun olup diplomasını aldı.
05 Ağustos 2014 Salı Saat 11:47 Emniyette "paralel yapı" iddialarına ilişkin yürütülen operasyon kapsamında aralarında Mardin'in de bulunduğu 14 ilde operasyon yapılıyor.
23 Temmuz 2014 Çarşamba Saat 23:06 Mardin Ak Parti Kadın Kolları üyeleri, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim çalışmalarına destek amacıyla bağışta bulundu.
20 Temmuz 2014 Pazar Saat 03:47 Nusaybin Sınırında Çadır kaldırıldı. DBP'liler , Kobani sınırına gidiyor.
15 Temmuz 2014 Salı Saat 14:11 Mardin’in büyükşehir belediye eşbaşkanları ile Ömerli belediye eşbaşkanları iftar yemeğinde köylülerle bir araya geldiler.
09 Temmuz 2014 Çarşamba Saat 11:21 Sinema ve televizyon dünyasının sevilen oyuncusu Berk Oktay, Mardin'de çevrilecek yeni dizi için şehre yerleşiyor.
09 Temmuz 2014 Çarşamba Saat 11:05 HDP, uygulamaya konulduğu 1985 yılından beri suç işleme mekanizmasına dönüşen koruculuk sisteminin tümden lağvedilmesi ile ilgili tedbirlerin alınması amacıyla Meclis araştırması açılmasını istedi.
07 Temmuz 2014 Pazartesi Saat 14:30 Mardin Valisi Mustafa Taşkesen, Derik İlçe Kaymakamı Ahmet Demirci tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.
07 Temmuz 2014 Pazartesi Saat 14:17 Mardin Valisi Mustafa Taşkesen, geçtiğimiz hafta iki aile arasında yaşanan kavgada yaşamını yitiren vatandaşların yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu.
05 Temmuz 2014 Cumartesi Saat 15:58 Mardin KESK Şubeler Platformu dönem sözcüsü Mustafa Benli Ömerli’nin Kayadere (Bafawa) köyünde yaşanan kavga ile ilgili bir açıklama yayınladı.
05 Temmuz 2014 Cumartesi Saat 13:09 Mardin Valiliği, Ömerli ilçesi Kayadere köyünde dün yaşanan kavgada hayatını kaybeden 4 kişi ile ilgili basın açıklaması yaptı.
04 Temmuz 2014 Cuma Saat 15:03 İnsan Hakları Derneği Mardin Şubesi yayınladığı basım açıklaması ile koruculuk sistemine tepki gösterdi.
04 Temmuz 2014 Cuma Saat 14:57 Ömerli İlçesi'ne bağlanan Kayadere Köyü'nde aileler arasında çıkan ve 4 kişinin öldüğü silahlı kavganın bir kavak uğruna 10 yıldan bugüne gelen husumetten kaynaklandığı iddia edildi.
04 Temmuz 2014 Cuma Saat 14:20 HDP Mardin Milletvekili Gülseren Yıldırım, Ömerli ilçesinde hayatını kaybeden ailelere taziye ziyaretinde bulundu.
04 Temmuz 2014 Cuma Saat 14:17 Ömerli İlçesi'ne bağlı Kayadere Köyü'nde aileler arasında çıkan ve 4 kişinin öldüğü silahlı kavganın 10 yıldan bugüne gelen husumetten kaynaklandığı iddia edildi.
04 Temmuz 2014 Cuma Saat 00:56 Ömerli ilçesine bağlı Kayadere Köyünde 2 aile arasında çıkan taşlı ve silahlı kavgada ilk belirlemelere göre 4 kişi öldü, 27 kişi yaralandı.
04 Temmuz 2014 Cuma Saat 00:03 Ömerli İlçesi'ne bağlı Kayadere Köyünde aralarında daha önceden husumet bulunan iki aile arasında çıkan ve silahlarında kullanıldığı kavgada biri kadın 4 kişi öldü, 17 kişi de yaralandı.
03 Temmuz 2014 Perşembe Saat 23:15 Ömerli ilçesine bağlı Bafawa (Kayadere) köyünde korucuların silahlı saldırısı sonucu biri kadın dört kişinin yaşamını yitirdiği bildirildi
22 Haziran 2014 Pazar Saat 18:33 Genç MÜSİAD Mardin Şubesi yönetim kurulu üyeleri, Ömerli Meslek Yüksek Okulu'na iş birliği ziyaretinde bulundu.
20 Haziran 2014 Cuma Saat 17:05 Mardin il Milli Eğitim Müdürlüğünde üst düzey atamalar gerçekleşti.
18 Haziran 2014 Çarşamba Saat 09:38 T.C. BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İHALE İLANI YAPIM İŞİ YAPTIRILACAKTIR. BİNA VE ALTYAPI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İNŞAATI YAPTIRILACAKTIR T.C. BAŞBAKANLIK TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI-TOKİ.
09 Haziran 2014 Pazartesi Saat 18:13 Mardin Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Ahmet Türk, hükümetin ve güvenlik güçlerinin zihinsel olarak barışa hazır olmadığını söyledi.
07 Haziran 2014 Cumartesi Saat 10:54 Ak Parti Mardin Teşkilatı, Ağustos ayında yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinin startını Dargeçit ilçe Danışma toplantısında verdi.
06 Haziran 2014 Cuma Saat 08:00 FUTBOL SAHASI YAPTIRILACAKTIR MARDİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
30 Mayıs 2014 Cuma Saat 18:37 AK Parti’de teşkilatlara yönelik değişim rüzgarı her geçen gün şiddetini arttırıyor. Güne Kars’ın Kağızman ilçesi görevden alındı haberiyle başlayan AK Parti’de aralarında Mardin'in de olduğu 25’e yakın il ve 500’e yakın ilçe topun ağzında.
Şuan 1. Sayfadasınız
:: HIZLI MENÜ
Kübra Ceylan
Musa Öztürk
Şerefxan Ciziri
Kadir Üründü
M.Burhan Hedbi
Prof.Dr. Sait Şimşek
Veysi Elmasoğlu
Mehmet Dinç
MARDİN KENT REHBERİ
ÇOK OKUNANLAR

ANKET :
YORUMLANAN HABERLER
YORUMCU: aziz kaya
YORUMCU: denizugurlu
YORUMCU: DENİZ
YORUMCU: DENİZ
YORUMCU: ahmet
Komşularla sıfır sorun’ dedi, sıfıra sıfır elde var sıfır noktasına gelindi! Başka bir deyimle, ‘sıfır sorun’dan ‘değerli yalnızlık’ çaresizliğine…

Erdoğan-Davutoğlu ikilisi Türkiye’yi komşularının iç anlaşmazlıklarında ve çatışmalarında taraf yaparak dış politikada onulmaz yaralar açtığı gibi, içeride de sorunlara yol açtı. Suriye’de taraf olundu, Reyhanlı’da Cumhuriyet tarihinin tek patlamada en çok yurttaşının hayatını kaybettiği terör eylemi gerçekleşti. Bugün, Türkiye’de ‘misafir’ adı altında her yan Suriyeli dilenci dolu… Dahası, Suriye’de izlenen politika IŞİD’i doğuran başlıca etkenlerden birisi oldu ve IŞİD Musul’u bile işgal ederek başkonsolosumuzun da içinde olduğu 49 yurttaşımızı rehin aldı. O rehineler siyasi koz ve tampon olarak IŞİD gibi gazetecilerin bile başını kesen bir terör örgütünün elinde tutuluyor. Dünyanın herhangi bir demokratik-uygar ülkesinde bu rehine skandalı bir değil on dışişleri bakanı yerdi!

Türkiye, Irak’ın toprak bütünlüğünü savunuyordu. Buna karşın merkezi hükümetle Kürt bölgesel yönetimi arasındaki petrol anlaşmazlığında da taraf olarak gerilimi arttırdı. Bakın şimdi IŞİD’li Irak’ın haline… Davutoğlu’nun politikalarıyla Suriye-Irak sınırını açan IŞİD’la birlikte Irak şimdi üç parça… Fiilen Suriye de öyle… Kürt bölgesi, Sünni bölgesi, Şii ve Nusayri bölgeleri olarak üçe bölünecek bir Irak ve Suriye’ye Davutoğlu’nun katkısı yadsınabilir mi? Suriye’deki Türk toprağı Süleyman Şah Türbesi’nin akıbeti IŞİD’e bağlı. Türkmen soydaşlarımızın olduğu Musul ve Kerkük’ün akıbeti de meçhul…

Türkiye’nin Mısır’la ilişkileri de büyük yara aldı… Mısır’da, İsrail’de Büyükelçimiz yok… Mavi Marmara olayı sürüncemede kaldı…

Mezhepçi bir damar egemen oldu dış politikaya. Varsa yoksa mezhep dayanışması. Bu yüzden Mısır’da çuvalladı, Suriye’de iç savaşta taraf oldu, Irak merkezi hükümetini zayıflattı…

Nereye bakarsanız bakın dış politika sefalet içinde… Son olarak Almanya’nın Türkiye’yi dinlemesi skandalında bile sus pus Erdoğan-Davutoğlu ikilisi… Düşünebiliyor musunuz; bir NATO üyesi bir NATO üyesini dinliyor! Üstelik, Almanya’nın dinlediği tek NATO üyesi Türkiye!
sahi savundugun davutoglu bu mu ?
YORUMCU: Yakup
YORUMCU: Lokman
YORUMCU: Kasım hadi
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
03:49 05:33 12:30 16:13 19:09 20:37
:: GÜNÜN
Büyük başarıların sahipleri, küçük işleri titizlikle yapabilme sabrını gösteren kişilerdir.

Friedrich von Schiller

  Mardin Life Link Bankası Mardin Biyografiler Gündemdekiler Diğer  
   
Fotoğraf Galeri
Video Galeri
Güncel
Ekonomi
Spor
Eğitim
Politika
Yaşam
Kültür & Sanat
Sağlık
Dünya
Mardin Barosu
Artuklu Üniversitesi
USTAD Düşünce Kuruluşu
Mardin Valiliği
Milli Eğitim Müdürlüğü
Emniyet Müdürlüğü
Çevre ve Orman Müdürlüğü
Dicle Kalkınma Ajansı
Kültür-Turizm Müdürlüğü
Mardin'den Haberler
Mardin'de Ulaşım
Mardin'deki Cami ve Mescitler
Nusaybin İlçesi
Lokantaların Adresleri
Savur İlçesi
Mardin'deki Manastır ve Kiliseler
Zinciriye Medresesi
Mardin Evleri
Mardin Çarşıları
Kızıltepe İlçesi
Adem Özden Kimdir?
Abdurrahman Hamidi
Av. Abdullah Düzgün Kimdir?
Abdulrezzak Dağ Kimdir?
Eczacı Cengiz Bingül Kimdir?
Portre: Selahattin Demirtaş
Portre: Ahmet Davutoğlu
Gönül Bekin Şahkulubey Kimdir?
Derya Çeçan Kimdir?
Muammer Güler
Serdar Bedii Omay
Beşir Ayanoğlu
Halit Demir
Cüneyt Yüksel
Gönül Bekin
Süleyman Çelebi
Abdullah Erin
Turhan Ayvaz
Emine Ayna
Ahmet Türk
Dicle Kalkınma Ajansı
Artuklu Üniversitesi
Mardin Valiliği
Mardin Belediyesi
Mardin Valiliği
Mardin TSO
Milli Eğitim
Mardin Sağlık
Mardinspor
Mardin Emniyet Mil Haber
 

 
Reklam - İletişim - İnsan Kaynakları - Yayın İlkeleri - Önemli Telefonlar - MOBİL
Tüm Hakları Saklıdır © 2004-2013 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yazılım ve Tasarım Hakkı GrupTR.Com'a aittir.  
13 Mart Mahallesi,Mehtap Caddesi, Yıldız Kent Sitesi Altı No: 1-2-3 Mardin / Yenişehir Mardin LİFE Gazete ve Matbaası / 0533 560 0332 / 0542 576 2590 / 0482 213 33 20    
 
Mardin haberleri Mardin haberi Mardin MARDİN Mardin mardın Mardin Mardin fotoğrafları Mardin ünlüleri Mardin iş adamları Mardin valiliği Mardin belediyesi Mardin kütüphanesi Mardinspor Mardinspor fotoğrafları Mardin cezaevi Mardin videoları Mardin galerileri Mardin basını Mardinte yaşayan ünlüler Mardin kaplıcaları Mardinliler Mardinli ünlüler www.Mardinilkhaber.com Mardinin plakası Mardin56 www.Mardinmanset.com Mardin manşetleri Mardin sondakika Mardinliler Mardinli MARDİNLİLER MardinLILER Mardinliler mardınlıler www.Mardinliler.net Mardin gazeteleri Mardin basını Mardin kaleleri Mardin botan çayı Mardin tillo TİLLO tıllo egemen bağış emine erdoğan MARDİNLİ ünlüler Mardinde doğanlar kimler Mardinli Mardinin tarihçesi www.Mardinnethaber.com Mardinde yaşayanlar Mardinin plakası kaç? Mardinin plaka kodu 47 nerenin plakası Mardin telefon kodu 482 Mardin eğitim haberleri www.Mardinimiz.com Mardindekiler Mardinim Mardinliyiz Mardin siteleri Mardin gazete siteleri Mardin haber sitesi Mardin gazeteleri Mardine kim gelecek Mardine gelen ünlüler Mardin konserleri Mardin bdp Mardin ak parti Mardin belediye başkanı mehmet beşir ayanoğlu hasan duruer mehmet halit demir cüneyt yüksel gönül bekin sahkulubey süleyman celebi hakimiyet gazetesi temel kocaklar marev marder marimder artuklu üniversitesi serdar bedii omay kürtçe kürdoloji kasımiye deyrulzafaran manastırı kırklar kilisesi zinciriye medresesi ulu camii artuklular selim sadak SELİM SADAK Selim Sadak Mardin Manşet