Şahin’e Çelebi Aşireti’nden de destek geldi

Şahin’e Çelebi Aşireti’nden de destek geldi
02 Mart 2014 Pazar Saat 23:20 2

Saadet Partisi Midyat Belediye Başkan Adayı Veysi Şahin’e Çelebi Aşireti’nden de destek geldi. 21. Dönem AK Parti Mardin Milletvekili Süleyman Çelebi’de ‘Oluşum’a destek oldu. Çelebi aşireti gövde gösterisiyle Saadet Partisi’ne yürüdü.

Mezopotamya Cafe önünde bir araya gelen Çelebi Aşireti daha sonra Saadet Partisi’ne yürüdü. Sloganlar eşliğinde yürüyüş yapan kalabalık grup, saadet partisi tarafından gelen kalabalık grupla Midyat Belediye binası önünde kucaklaştı.

Cumhuriyet Bulvarı, Köşk Meydanı, İskenderun Caddesi ve Seyfettin Güneştan Caddesi’nde yürüyüş yaparken halkı selamladılar. Sık sık tezahüratların yaşandığı ve gövde gösterisine dönülen destek programı parti binasında devam etti. Yürüyüş sırasında öğle namazı için ezan okuması sırasında araçlarda çalan müzik ve tezahüratların yapılmaması dikkatlerden kaçmadı.

Seçimler Midyat için milat olacaktır

Parti binasında konuşma yapan belediye başkan adayı Veysi Şahin, kendisine destek veren milletvekillerine teşekkür ederek başladı. Şahin “ 30 Mart Seçimleri Midyat için bir milat olacaktır, ya mevcut düzen devam edecek ya da Midyat hak ettiği kadrolarla iş başına gelecektir. Bu da sizlerin değerli, kutsal oylarıyla olacaktır. Lütfen sandık başına gidince bir an düşünün 5 yılın geleceğini heba etmeyin. Halkın çıkarına, toplumun faydasına, insanların her türlü derdine koşan insanlarla beraber olun.”şeklinde konuştu.

Hiç kimse yerinde oturmasın

Daha sonra Çelebi aşireti adına Nizamettin Çelebi konuşma yaptı. Çelebi “ Hepiniz hoş geldiniz, hepimiz birlikteyiz. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz. Sizden ricam, hiç kimse yerinde oturmasın, evinizde oturmayın, istirahat etmeyin, hepsi bir 25-26 günümüz var. En fazla bir ay, gidelim tüm dostlarımıza gidelim, saygılarımızı iletelim ve arkadaşları, Midyat'ı bu pisliklerden kurtaralım. Saygı sunuyoruz, sevgi sunuyoruz. Başkanımızdır Allah'ın izniyle, yüzde yüz.”dedi.

Ardından eski milletvekilleri Muzaffer Arıkan ve Muharrem Doğan birer konuşma yaptı.

Program yapılan konuşmaların ardından son buldu.


YORUMLAR :::

  1. Oluşum SAADET ten geçer..
    03 Mart 2014 Pazartesi Saat 12:29 CEVAPLA
    Menfaat şuan Mardin Artuklunun Midyatın ve bazı diğer ilçelerin yaşadığı sıkıntıdır,oda Akparti İl Teşkilatının satılık olmasıdır..Allah yukarda kimin ne menfaati varsa Garibanın Mazlumun ahını alan varsa cezasını er geç bulacaktır.Midyatta bu zamana kadar birbirlerine rakip partilerden veya sıralamada çekişme yaşayan insanlar Şahinler,Çelebiler,Arıkanlar,Doğanlar ve nice büyüklü küçüklü aileler biraraya geliyorsa Orda çıkar aranacak en son şeydir..Bu zamana kadar yolları ayrı olan siyasetçiler birarada ise Midyatta aday gösterilen zat ve yandaşlarından hesap sorulacaktır onun için adı OLUŞUM olan bu güzel insanlar HAKSIZLIĞA,YOLSUZLUĞU,TEFECİLİĞE,VURGUNCULUĞA dur diyecekler Allahın İzniyle..
  2. vatandaş
    03 Mart 2014 Pazartesi Saat 09:05 CEVAPLA
    menfaat olunca nasıl bir oluyorsunuz parti değiştire değiştire parti kalmadı ama haklısınız mardinde ak parti teşkilatı bu olursa durumda böyle olur kim haram yer ve hainse allah yedirmesin alla için mardin ak parti teşkilatı tamamı ile değişsin ve genel merkeze faks yolayın teşkilata yazın şikayetlerinizi mardine yazık

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bağış, diğer adaylardan farkını açıkladı.

AK Parti'den Belediye Başkan Aday Adayı olan Orh [...]

19 saat önce...

Sinanoğlu, Artuklu İçin başvurusunu yaptı

Eski dönem AK Parti Mardin İl Başkanlığı gö [...]

8 saat önce...

AK Parti'den Yerel Seçim Sürprizi: Parti Dışındakilere Teklif Götürülüyor

AK Parti'nin yerel seçimlerde siyasete daha önce [...]

1 gün önce...

Büyükşehir için ilk resmi başvuru Aydoğan'dan geldi

Mezopotamya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemil A [...]

1 gün önce...

İşte AK Partinin Mardin'deki Aday Adayları Listesi

Mardin ve ilçelerinde 2019 Mart Yerel seçimleriy [...]

10 saat önce...

YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Faraç Çobanoğlu
Faraç Çobanoğlu

Yerel Seçimlere Giderken…

1
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

Nasıl mı Okudum?

3
Fırat Ensari
4
M. Sait Ekinci
M. Sait Ekinci

Dünaysır Serencamı

7