15 Temmuz Şehitleri Sokak Basketbolu Turnuvasıyla Anılacak

15 Temmuz Şehitleri Sokak Basketbolu Turnuvasıyla Anılacak
12 Temmuz 2019 Cuma Saat 14:01 0

Basketbol Mardin İl Temsilcisi İbrahim Ağılday, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" vesilesiyle 16-19 tarihleri arasında Mardin'de üç ayrı kategoride sokak basketbolu turnuvaları düzenleyeceklerini duyurdu.

Türkiye Basketbol Federasyonu'nun yıllık faaliyetleri arasında bulunan "3x3 Sokak Basketbolu" 15 Temmuz münasebetiyle 16-19 Temmuz tarihleri arasında Mardin'de gerçekleştireceklerini duyuran Basketbol Mardin İl Temsilcisi İbrahim Ağılday, bütün basketbol severleri müsabaklara katılmaya ve izlemeye davet etti.

Mardinli basketbol severleri, sokak basketbolu maçlarına davet eden Ağılday, "Türkiye Basketbol Federasyonu'nun yıllık faaliyetleri arasında bulunan "3x3 Sokak Basketbolu müsabakalarını Mardin Yenişehir Mahallesi'nde bulunan 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı'nda düzenliyoruz. 16-19 Temmuz tarihleri arasında yapılacak ve üç gün devam edecek olan sokak müsabakaları turnuvasında; küçükler, yıldızlar, gençler ve büyükler olmak üzere dört ayrı kategoride düzenleyeceğiz. Bir yandan sokak basketbolunun güzelliğini izleyecek, basketbol severlerimize spor yapma imkanı tanıyacağız, öte yandan da sporun birleştirici gücüne inanarak, halkımızın arasındaki birlik ve beraberlik ruhunu basketbol yoluyla da pekiştirmiş olacağız. Söz konusu etkinliğimizle birlikte 15 Temmuz Şehitlerimizi anacak ve bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle anmış olacağız. Bu vesileyle de bir kez daha şehitlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. 16-19 tarihleri arasında tüm Mardin halkını 15 Temmuz Şehitler Meydan'ına bekliyoruz. Şimdiden katılacak takımlara başarılar diliyor emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

SPOR HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

İpekyolunda ölümlü bir kaza daha

Mardin’de aracın çarptığı genç hayatını kaybetti. [...]

1 gün önce...

Mardin ekibi göçük altından 4 kişilik aileyi çıkardı

Elazığ'daki deprem bölgesine yardıma giden MBB eki [...]

1 gün önce...

Depremzedeler için yardım kampanyası başlatıldı

Elazığ ve Malatya'da meydana gelen 6,8 büyüklüğünd [...]

1 gün önce...

Evi yanan aile yardım bekliyor

Kızıltepe ilçesinde evdeki eşyaları tamamen yanan [...]

1 gün önce...

Kartpostallık görüntüler oluşturdu

Midyat ilçesine gelen ziyaretçiler kar manzarasın [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN