2022 TAM LİSTE Güldür Güldür Show kadın oyuncu listesi! Güldür Güldür Show kadın oyuncuları isimleri ve karakterleri!

Ekranlara gelen eğlenceli programlardan biri olan Güldür Güldür Show'un kadın oyuncuları merak ediliyor? Peki Güldür Güldür Show kadın oyuncu isimleri ve karakterlerineler? İşte Güldür Güldür Show kadın oyunları isimleri ve tek tek biyografileri...

TELEVİZYON

Açelya Topaloğlu Kimdir?

Açelya Topaloğlu, 19 Kasım 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren dansla ilgilenmiş ve annesinin de tavsiyeleri ile oyunculuğa yönelme kararı almıştır.  

Almış olduğu kararın ardından 2008 yılında kameralar karşısına ‘Aşk Yakar’ adlı televizyon dizisi ile geçmiştir. Sonrasında bu alanda kendisini geliştirmek isteyerek Müjdat Gezen Konservatuvarı için sınava girmiş ve sınavı kazanmıştır. 2013 yılında buradan mezun olan Topaloğlu, Arka Sokaklar, Eve Düşen Yıldırım, Kaçak Gelinler,İnadına Aşk, Arkadaşlar Arasında, Damat Takımı, Arapsaçı, Darısı Başımıza gibi pek çok yapımda da yer almıştır.  

En önemli çıkışını ‘Kaçak Gelinler’ adlı dizideki Almila karakteri ile yaşayan güzel oyuncu, ‘İnadına Aşk’ isimli proje ile de ününü artırmış ve büyük bir hayran kitlesi edinmeyi başarmıştır.  

Çok sayıda reklam filminde de yer alan Açelya Topaloğlu, Görevimiz Komedi adlı program ile de izleyici karşısındaki yerini almıştır.

Sinema ve televizyon oyunculuğunun yanı sıra, Sersefil Müzikalı, Tersine Dünya ve Temel İçgüdü adlı tiyatro oyunlarında da sahne almıştır.  

Şimdilerde Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Güldür Güldür’ isimli programda yer alan oyuncu, kısa skeçler ile ekranlarda yer almaktadır. Ayrıca Exxen adlı dijital platformda yayınlanacak olan 'Sihirli Annem' dizisinde de Betüş karakterine hayat vermektedir.

Akrep burcu özelliklerine sahip olan Açelya Topaloğlu, 1.62 metre uzunlukta ve 54 kilogram ağırlıktadır.  

Açelya Topaloğlu'nun rol aldığı bazı diziler ve filmler:

2013 – Arkadaşlar Arasında (Sinema Filmi)

2010 – Arka Sokaklar (Ahu Gözcü) (TV Dizisi)

2014 - Kaçak Gelinler (Almila Peker) (TV Dizisi)

2015 – İnadına Aşk (Defne) (TV Dizisi)

Ecem Erkek Kimdir?

Ecem Erkek, 24 Haziran 1989 tarihinde başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Orta öğretim eğitimini Ankara Ömer Seyfettin Lisesi’nde tamamlamıştır.  

Oyuncu olma kararını liseyi bitirmenin ardından veren Erkek, 2007-2008 yıllarında Mamak Belediyesi Konservatuvarı’nda tiyatro üzerine eğitim almıştır. Kendisini bu alanda geliştirmek istemesi nedeniyle, 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu’nda de diksiyon eğitimi almış ve 2009 yılı itibariyle de Ankara Sanat Tiyatrosu’nda kursiyerliğe başlamıştır.  

Yüksek öğretim eğitimine Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı ile devam etmiş ve 2015 yılında başarıyla mezun olmuştur.

Kameralar karşısına ilk kez 2017 yılında ‘Hayat Sırları’ adlı televizyon dizisi ile geçen güzel oyuncu, şimdilerde Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Güldür Güldür’ adlı program ile izleyici karşısına çıkmaktadır.  

--reklam-

Programda canlandırmış olduğu Naime karakteri ile büyük bir ün edinen başarılı oyuncu, büyük bir hayran kitlesi edinmeyi de başarmıştır.  

Yengeç burcu özelliklerine sahip olan Ecem Erkek, 1.64 metre uzunlukta ve 61 kilogram ağırlıktadır.  

Meltem Yılmazkaya Kimdir?

Meltem Yılmazkaya, 27 Kasım 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Henüz 6 yaşında iken anne ve babası boşanma kararı almıştır.  

Küçük yaşlarda oyunculukla yakından ilgisi olduğu için çeşitli tiyatro kurslarına giden Yılmazkaya, 13 yaşında da animatör olarak çalışmaya başlamıştır. 

Animatörlükten elde ettiği gelirle tiyatro eğitimi almış ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde de iki sene boyunca eğitim almıştır.  

Yüksek öğretim eğitimini burslu olarak Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü ile tamamlayan oyuncu, ayrıca oyunculuk yapmış olduğu birkaç sanat okulunda da yaratıcı drama dersleri vermeye devam etmektedir.  

Kameralar karşısına ilk kez 2009 yılında ‘Aile Saadeti’ adlı televizyon dizisi ile geçen güzel oyuncu, buradaki Fitnat karakteri ile de tanınmayı başarmıştır.

Benim Annem Bir Melek, Şen Yuva, Aşkın Halleri, Aldırma Gönül gibi yapımlarda da yer alan başarılı oyuncu şimdilerde Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Güldür Güldür’ adlı program ile de izleyici karşısına çıkmaktadır.

Yay burcu özelliklerine sahip olan Meltem Yılmazkaya, 1.58 metre uzunlukta ve 52 kilogram ağırlıktadır.  

Rol Aldığı Film ve Dizileri :

  • 2013 - Güldür Güldür, (TV dizisi)
  • 2013 - Aldırma Gönül (TV Dizisi)
  • 2012 - Aşkın Halleri (TV Dizisi)
  • 2011 - Beşer Beşer, (TV dizisi)
  • 2011 - Adım Bayram Bayram (Arife Bayram) (TV Dizisi)
  • 2010 - Şen Yuva (Kadife) (TV Dizisi)
  • 2009 - Benim Annem Bir Melek, (TV dizisi) (Berivan)
  • 2009 - Aile Saadeti (Fitnat) (TV Dizisi)

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle