350 bin doları çalan nine ile torunu yakalandı

350 bin doları çalan nine ile torunu yakalandı
14 Aralık 2019 Cumartesi Saat 23:58 0

Bir evden içerisinde 350 bin doların bulunduğu çantanın çalınması olayındaki şüpheli nine ile torunu Osmaniye'de yakalandı.

Konuyla ilgili Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesinin Çağdaş mahallesinde bir evden 350 bin dolar paranın çalınması ile ilgili çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında paranın bulunması ve parayı çalan şüphelilerin yakalanması için İl Emniyet Müdürlüğü tarafından özel bir ekip kuruldu. Evin yakınlarındaki çok sayıda güvenlik kamerasının kayıtlarını incelenmesi sonucu şüphelilerin E.Ç. (54) ve torunu Y.Ç. (17) olduğu belirlendi.

Şüphelilerin yakalanması için kent genelinde geniş çaplı araştırma yapılırken, şüphelilerin bir otomobil ile Osmaniye'ye gittiği tespit edildi. Osmaniye'de düzenlenen operasyonla yakalanan kadın ve torunu Gaziantep'e getirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden E.Ç. tutuklanırken, torunu Y.Ç. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Öte yandan, güvenlik kamerası kayıtlarında hırsızlık yaptıktan sonra olay yerinden koşarak uzaklaştığı görülen E.Ç'nin, adliyeye götürülürken ise bastonla yürüdüğü görüldü.

Güvenlik kameralarında olay yerinden uzaklaşan E.Ç'nin elindeki çantayı yanında bulunan bir kıyafet yardımıyla kapatması, yanındakiler ile şakalaşması da güvenlik kamera görüntülerine yansıdı.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardin Turizmine Korona Terörü Darbesi

KORONAVİRÜS salgını, sahip olduğu tarihi yapısı il [...]

1 gün önce...

Lidya döneminden kalma sikkeler Mardin'de ele geçirildi

Mardin’de uluslararası tarihi eser kaçakçılarının [...]

1 gün önce...

Yurt dışına uçuşlar bu ay başlayacak

1 Haziran itibarıyla yurt içi uçuşlara başlayan Tü [...]

1 gün önce...

Midyat Müftüsü Diyarbakır'a atandı

Midyat İlçe Müftüsü Mehmet Şafi Bilik, Diyarbakır [...]

1 gün önce...

Jandarma'dan Sera Tarlasına Uyuşturucu Operasyonu

Operasyonda bin 525 kök Hint keneviri ve 5 kilo 82 [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN