Akdağ, Yeşilli İlçesinden destek istedi

Akdağ, Yeşilli İlçesinden destek istedi
31 Mayıs 2011 Salı Saat 19:41 2

Mardin’de seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren AK Parti Mardin Milletvekili adayı Abdurrahim Akdağ, Mardin'in Yeşilli ilçesinde parti çalışmalarına devam etti.

Mardin’de seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren AK Parti Mardin Milletvekili adayı Abdurrahim Akdağ, Mardin'in Yeşilli ilçesinde parti çalışmalarına devam etti.

Akdağ, Mardin'deki seçim çalışmaları kapsamında Yeşilli İlçesini ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti. Akdağ, burada belediye başkanı Enver Sağlam ve kalabalık bir partili grup tarafından karşılandı. Akdağ, aptığı konuşmasında, 12 Haziran seçimlerinin Anayasayı değiştirmek için çok önemli olduğunu ve yüklü bir çoğunluğa ihtiyaçları olduğunu söyledi.

ÇÖZÜLMESİ GEREKEN BİRÇOK SORUN VAR

Bölgede çözülen yüzlerce sorun ve yapılan sayısız yatırımın yanında çözülmesi gereken daha birçok sorun olduğunu dikkat çeken Akdağ, bu sorunların çözüme kavuşabilmesi için bir kez daha desteklerini istediklerini ifade etti.

Gittikleri her yerde büyük bir ilgiyle karşılandıklarını kaydeden Akdağ, vatandaşın mevcut istikrarın devam etmesinden yana olduğunu belirtti.

Akdağ, bu nedenle kendilerine teveccühün yoğun bir şekilde devam ettiğini dikkat çekerek AK Parti döneminde çok ciddi adımların atıldığını ifade etti.

Yeşilli ilçe teşkilatını ziyaret eden Akdağ  AK Parti ilçe başkanı tarafından Yeşilli ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Ardından Yeşilli Belediye başkanı Enver sağlam ilçedeki belediye hizmetleri ile ilgili bilgi verdi. Akdağ, “Yeşilli ilçemiz insanıyla hoş görüsüyle ve Ak Parti’mize göstermiş olduğu teveccühü ile benim için ayrı bir önemi var. Yeşilli’li hemşerilerimin hizmete layıkdırlar. Ve yaptığımız hizmetin de farkındadırlar.  İlçe teşkilatı ve belediyemizin güzel hizmetlerinin olduğunu hepimiz görmekteyiz.”dedi.

YEŞİLLİ BELEDİYESİNİ ÖVDÜ

Belediye hizmetlerinin sadece yol ve sudan ibaret olmadığını belirten Akdağ, Yeşilli Belediyesinin sosyal belediyecilik prensipleriyle çalıştığını gördüklerini ve başarılı da olduklarının altını çizdi. Daha sonra ilçe başkanı ve belediye başkanıyla beraber köylülerin sıkıntılarını dinleyen Akdağ,  12 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimi için Yeşililerden desteklerini istedi.
YORUMLAR :::

  1. yeşilli
    01 Haziran 2011 Çarşamba Saat 09:39 CEVAPLA
    yeşilli sizinlee gurur duyuyor.. iyi ki varsınız
  2. tam destek
    31 Mayıs 2011 Salı Saat 22:37 CEVAPLA
    desteğimiz sizin sayın akdağ biz sizin ne kadar değerli bir insan olduğunuzu biliyoruz. bu fırsatı kaçırmayıp sizi meclise taşımak istiyoruz.başarılar saygılar

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Minik Emir, ilik nakli bekliyor

Kızıltepe ilçesinde bağışıklık sisteminin çökmesin [...]

1 gün önce...

Evinde ölü bulundu

Kızıltepe'de cumhuriyet mahallesinde ikamet eden M [...]

1 gün önce...

iki aile arasında taşlı sopalı kavga: 5 yaralı

Kızıltepe ilçesinde akraba iki aile arasında arazi [...]

14 saat önce...

Silahla oynayan çocuk hayatını kaybetti

Mazıdağı ilçesinde bir çocuk, oynadığı silahın pat [...]

14 saat önce...

Valisi Demirtaş, Mazıdağı ile Derik'te incelemelerde bulundu

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili [...]

19 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN