Sümer Ailesi'nin mutlu günü

Sümer Ailesi'nin mutlu günü
10 Haziran 2019 Pazartesi Saat 22:59 0

AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi ve Sümerler Sigorta'nın Sahibi İşadamı Ekrem Sümer'in Psikolog olan kardeşi Mahmut Sümer, yaşamını Öğretmen Zeynep Gür ile görkemli bir düğünle birleştirdi.

MOVA Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen düğün törenine Mardin Valisi Mustafa Yaman, AK Parti Kurucularından Şırnak eski milletvekili Abdullah Veli Seyda, AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, eski dönem il başkanları Mahmut Dündar, Mehmet Ali Dündar, Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüsnü Bengi Efetürk, AK Parti Kızıltepe, Nusaybin ve Derik ilçe başkanları, İl yönetim ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Misafirlerin onuruna verilen mevlit yemeğiyle başlayan düğüne gelen davetlileri, Kızıltepe emekli Çukobirlik Müdürü olan damadın babası Ahmet Sümer ile amcası Hıdır Sümer birlikte karşıladı.

Yakalaşık 2 bin davetlinin hazır bulunduğu düğün salonuna el ele gelen Gelin Zeynep Gür ile Damat Mahmut Sümer, konfeti yağmuru altında davetlilerin alkış ve zılgıtları eşliğinde giriş yaparak ilk danslarını birlikte yaptılar.

DÜĞÜNDE SANATÇI GEÇİDİ

Genç çiftlerin mutluluklarına ortak olmak üzere düğünde bulunan davetliler, oluşturulan uzun halay halkalarının arasındaki yerlerini alarak; Arapça, Kürtçe ve Türkçe şarkılar eşliğinde uzun süre halay çektiler.

Düğün için İstanbul'dan özel olarak davet edilen Mardinli ünlü Sanatçı Murat Kurşun, Arabesk müziğin güçlü sesi Özgür Alter ile Fantazi Müziği Sanatçısı Oktay Gürtürk'ün sırasıyla sahne aldığı düğünde Mardin'in tanınmış mahalli sanatçıları Mehmet Berzi ile Semir Ortaç da davetlileri coşturan sanatçılar arasında yer aldı.

Davetlilere yapılan çeşitli ikramlar eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğünde Mardinli Ünlü Sanatçı Murat Kurşun ile uzun yıllar önce birlikte sahne aldıkları Semir Ortaç'ın Mardin'in mahalli türkülerini birlikte seslendirip, düet yaptıkları bölüm, düğünde bulunan davetlileri adeta mest etti.

MARDİN LİFE Ailesi olarak; gene çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Üniversiteye Rektör Atandı

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğüne Cumhurbaş [...]

21 saat önce...

Ağırakça'dan Cumhurbaşkanı Kararına Tepki

Resmi Gazetede yer alan kararname ile görevden alı [...]

14 saat önce...

Temelli Mardin'de iddialara cevap vererek, siyasi partilere çağrıda bulundu

HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, beraberindeki [...]

1 gün önce...

Son dakika! Genel Sekreter Görevden Alındı

Mardin Artuklu Genel Sekreteri Şahin Arpağ görevde [...]

9 saat önce...

Kızıltepe'deki Su ve Elektrik kesintilerine tepki var

Kızıltepe'de son günlerde sık sık yaşanan elektrik [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Nezir Güneş
Nezir Güneş

Bugün günlerden...!

2
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Yaşamın Adaleti

3
Mustafa Aydın
4
Kadir Üründü
Kadir Üründü

Ters Açı...

5
Abdurrahim Akdağ
Abdurrahim Akdağ

Girdi, Sermaye, Kaynak

6
Muhammed Dağ
Muhammed Dağ

Aydın(lık) Sorunsalı

7