Üründü ile Öztürk Ailelerinin Mutlu Günü

Üründü ile Öztürk Ailelerinin Mutlu Günü
17 Haziran 2019 Pazartesi Saat 13:20 0

Mardin Life Gazetesi’nin köşe yazarlarından Eğitimci Veysi Üründü, İzmir’in Kiraz ilçesinde düzenlenen düğün töreninde yaşamını Mürşide Öztürk ile birleştirdi.

Mardin Life Gazetesi’nin Eğitimci Köşe Yazarı ve Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Kadir Üründü’nün de yeğeni olan Türkçe Öğretmeni Veysi Üründü, Eczacı Mürşide Öztürk ile yaşamını birleştirdi.

İzmir Kiraz Koru Sosyal Tesislerinde gündüz, misafirlerin onuruna verilen mevlit yemeğiyle başlayan düğün töreni, akşam da Kiraz Belediye Düğün Salonunda devam etti.

Düğüne katılan davetliler, Gelinin Anne ve Babası Ayşe- Mustafa Öztürk ile Damadın Anne ve Babası Bedriye - İbrahim Üründü tarafından düğün salonun kapısında karşılandı.

Yoğun bir davetli topluluğunun önünde ilk danslarını birlikte yapan Gelin Mürşide Öztürk ile Damat Veysi Üründü, çalınan oyun havalarıyla karşılıklı oynarken genç çifti, yakın akrabaları da pistte yalnız bırakmadı.

Kiraz Belediyesi nikah memurunun kıydığı resmi nikahla mutlu bir evlilik için davetlilerin huzurunda birbirlerine gür bir sesle bir kez daha ‘Evet” diyen Gelin Mürşide Öztürk’ün şahitliğini İktisatçı Hale Uçar yaparken, Damat Veysi Üründü’ye imzasıyla şahitlik eden ise Mardin-Diyarbakır Arçelik Beyaz Eşya Yetkili Bölge Servisi İşadamı Veysi Kurt oldu. Nikah töreninin ardından aynı soyadına ortak olan genç çift, alkış ve zılgıtlar arasında birbirlerini tebrik ederken düğün pastasının kesimini ise salondaki ışık gösterileri ve konfeti yağmuru eşliğinde gerçekleştirdiler.

Düğünde sahne alan müzik grubunun çaldığı bir birinden güzel şarkılar eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğünde davetliler, oyun pistini biran olsun boş bırakmayarak, Mürşide ile Veysi Üründü çifti ile her iki ailenin heyecanlarına ortak oldular, mutluluklarını ise paylaştılar.

İzmir Derikliler Derneği Başkanı Mümtaz Necimoğlu ile birlikte birçok hemşeri derneği yöneticisinin hazır bulunduğu düğünde misafirlere çeşitli ikramlar yapıldı.

Mardin Life Ailesi olarak; Uzun yıllardan beri gazetemizin yazar kadrosunda aydınlatıcı yazı ve yorumlarıyla desteklerini sürdüren Eğitimci Yazarımız Sayın Veysi Üründü bey’e ve müstakbel eşi Mürşide Hanıma yeni kurmuş oldukları hanelerinden saadetin eksik olmamasını, mutluluklarının ise ebedi olmasını temenni ediyoruz.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Midyatlılar: Çevre yolu bir an önce yapılsın!

Batman-Gercüş-Mardin-İdil-Cizre ve Nusaybin'e Midy [...]

1 gün önce...

Mardin Milletvekili Mithat Sancar hastaneyle kaldırıldı

TBMM Genel Kurulu'nun bugünkü oturumunu yöneten Me [...]

1 gün önce...

HDP Eş Genel Başkanı Temelli Nusaybin'de

HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli geldiği Nusaybi [...]

1 gün önce...

Minik öğrencilerden Mehmetçiğe mektup yazıp dua etti

Midyat'a bağlı Erişti İlkokulunda eğitim gören 30 [...]

1 gün önce...

Sınır karakoluna havanlı saldırı

Nusaybin'de bulunan sınır karakolu Demirtepe'ye sı [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN