Acay: Siyaset hizmet etme sanatıdır

Acay: Siyaset hizmet etme sanatıdır
08 Mayıs 2018 Salı Saat 20:02 0

AK Parti'den Mardin Milletvekili Aday Adayı Mehmet Acay, " Siyaset zamanı ve yeri geldiğinde gereğini yapma, risk ve sorumluluk alma, hizmet etme sanatıdır. Böyle bir dönemde enerjimizi, ülkemiz ve milletimiz için harcamayacağız da ne zaman harcayacağız."dedi.

        Teşkilat ziyaretlerini ilçeleri bir bir ziyaret ederek devam eden Acay, ‘’Bugün çok önemli bulduğum bir kararı vererek karşınıza çıktım. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Genel Başkanlığını yaptığı AK Parti hareketine kuruluşundan itbaren her kademesinde destek veren bir kardeşinizim. Bu desteği verirken hiçbir karşılık beklemeden davaya hizmete Allah rızası için devam ettik, edeceğiz. Bugün gelinen noktada sorumluluk alıp Sayın Cumhurbaşkanımızın ve AK Parti kadrolarının yükünün bir bölümünü almak için önemli bir adım attık. İnşallah bu adım milletimiz ve memleketimiz, Türkiye’nin marka şehirlerinden birisi olan Mardinimiz için hayırlı olur. Siyaset zamanı ve yeri geldiğinde gereğini yapma, risk ve sorumluluk alma, hizmet etme sanatıdır. Biz de halkımıza hizmet etmek için yola çıktı. Böyle bir dönemde enerjimizi, ülkemiz ve milletimiz için harcamayacağız da ne zaman harcayacağız."dedi.
        Bölgede doğan, büyüyen ve burada ekmeğini kazanan biri olarak bölgedeki sorunlara vakıf olduğunu dikkat çeken işadamı Acay, şunları söyledi:
        "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığından beri takip ediyor ve Ülkemiz için milletimizin için yaptıklarını görüyorum. AK Parti geçen 16 yıla rağmen Türkiye’de gelecek vaat eden tek parti. 16 yıllık iktidarımızda ülkenin çehresi değişti. Güzel işler yapıldı, yapılmaya da devam ediliyor. Bizler de bu davanın birer neferleriyiz. AK Parti, sadece bir parti değil bir davadır. Bu davanın bir neferi olmaktan da onur ve gurur duyuyorum. Ülkemizi 2023 hedeflerine ulaştıracak siyasi iktidar AK Parti iktidarıdır. Bu ülkenin AK Parti’ye ihtiyacı var. Biz o mantıkla hareket ediyoruz. Partimiz kurulduğundan beri tabanda ki vatandaşımızın gönlüne kalbine dokunan bir partiyiz. Ülkemizde Ak Partili yıllardaki icraatlar ortadadır. Biz genel başkanımıza gönülden bağlı teşkilat mensuplarıyız. AK Parti geleneğinde teşkilatta size hangi görevin verildiğinin önemi yoktur. Hizmet odaklı siyaset yaptığımız için hangi görev verilirse kaçmadan o görevi yaparız. İnşallah 24 Haziran seçimleri Türkiye’nin yeni bir şahlanışına vesile olacaktır. Kendimi donanımlı ve hazır hissediyorum. Yorgunluk nedir bilmeyeceğiz.. Partimizi bu günlere kadar getiren büyüklerimize minnettarım. Emin olun onlar bedellerini fazlasıyla ödediler. Şu anda zor bir dönemden geçiyoruz. Malum iç ve dış güçlerin oyunları ortada. Kimsenin benim ailem, benim işim, benim mülküm, benim sağlığım ya da benim vaktim deme lüksü yok..Herkesin elini taşın altına sokma vakti. Onun için Ak Partiden Mardin milletvekili aday adayıyım"

İşte Mardin AK Parti Aday Adayları!YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bakım Onarım ve Temizlik Asil Liste İşte Artuklu İŞ-KUR LİSTESİ

Artuklu İlçe Mil. Eğt. Md. Bakım Onarım ve Temizli [...]

4 saat önce...

Bayan Sırt Çantası Fiyatları 2020

Bayanların en sevdiği aksesuarlardan birisi de, sı [...]

1 gün önce...

AK Parti Nusaybin 7. Olağan Kongresinde Özel, Güven Tazeledi

AK Parti Mardin ilçelerinde yaptığı 7. Olağan kong [...]

1 gün önce...

Vali Demirtaş, Sebze ve Meyve Hali esnafıyla buluştu

Vali Mahmut Demirtaş, Yaş Sebze ve Meyve Halinde h [...]

1 gün önce...

Muhtarlar Derneği Başkanı Nas, teşekkür etti

Midyat’ta bir çatı altında bir araya gelen merkez [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Dilan Özgün Uzm. Diyetisyen
Dilan Özgün Uzm. Diyetisyen

Ergenlik Döneminde Beslenme

1
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Nefes Zamanı…

3
Nezir Güneş
Nezir Güneş

Korona Deyip Geçmeyin!

4
A.Vahap Kaya
A.Vahap Kaya

Nezaket

5
Gürsel Ekmen Miroğlu
Gürsel Ekmen Miroğlu

Arabuluculuk Kurumu ve Kavramı 

7