Ahmet Türk, yol asfaltlama çalışmalarını denetledi

Ahmet Türk, yol asfaltlama çalışmalarını denetledi
03 Temmuz 2019 Çarşamba Saat 14:08 1

Mardin Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Ahmet Türk, Kızıltepe ilçesinin 3 büyük caddesinde başlayan yol asfalt çalışmalarını sahada denetleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan Ahmet Türk, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Mustafa Yıldız, Kızıltepe Belediyesi Eşbaşkanı Nilüfer Elik Yılmaz ile birlikte Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Kızıltepe’nin 3 büyük caddesinde başlatılan yol asfaltlama çalışmalarını denetledi. Mardin, Urfa ve Eski Hastane caddelerinde başlatılan asfaltlama çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan Türk, Kızıltepe ilçesindeki yol asfaltlama çalışmalarının bir ay içerisinde bitirileceğinin bilgisini vererek, Nusaybin ilçesinde de asfaltlama çalışmalarının yakın bir zamanda başlayacağını söyledi.

Türk, belediyeyi devasa bir borç ile devr aldıklarını ve belediyenin iş yapma kapasitesinin ortadan kaldırıldığına dikkat çekerek, “ Sıkıntılı bir dönemdeyiz. Umut ediyorum ki bu sıkıntıları kısa bir süre içerisinde aşmış olacağız. Bütün belediye birimlerimizle birlikte halkın ihtiyaçlarını giderecek çalışmalar yapıyoruz. Şunu samimi bir şekilde söyleyeyim, halkımız çok şey hak ediyor ama maalesef imkânlarımız kısıtlı olduğu için istediğimiz çalışmaları yapamıyoruz. Belediyeyi toparladıktan sonra hizmetlerimiz daha iyi bir şekilde devam edecek” dedi.

Şehir merkezindeki çalışmaları imkânlar ölçüsünde hızlandırdıklarını belirten Türk, “İlçe merkezleri böyle olunca kırsal mahallelere de giremiyoruz ama kısa süre içerisinde kırsal mahallede ki yollarda da çalışmaları başlatmayı hedefliyoruz. Hepsini yapamazsak ta insanlarımızın rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilecekleri onarımı yapacağız. Bu halka layık olmak için tüm çabalarımızı sürdüreceğiz” diye belirtti.YORUMLAR :::

  1. ape ahmet
    04 Temmuz 2019 Perşembe Saat 12:31 CEVAPLA
    Eyyy ape Ahmet sen ki! Mecliste tüm türkiyeye konuşuyorken, sen ki! Bahçelinin elini bile sıktırıyorken, sen ki!tüm dünya ülkelerinden gelen demokrasiye inanmış insanların ilk uğrak adresiyken, sen ki! Kürt sorununu çözecek mihenk taşı iken , bak! Parke taşı diyorsun ,borç diyorsun ,iki üç cadde ismi sayıyorsun.bırak! o işleri yapacak çok insan var. Sen farklı olmalısın ,sen dünyaya röportaj vermelisin. Kendini belediyenin içine kapatıp kayyum şunu yaptı halk biliyor, kayyum bunu yaptı ben biliyorum demene gerek yok, ne yaptıysa iyisiyle kötüsüyle yaptı.etrafındakiler sana bu ufak önemsiz şeylerden bahsedip senin dünya vizyonunu,birkaç mahalle vizyonuna çevirerek sana kötülük etmekte, kalk bunun farkına var! Var ki türkiye görsün dünya görsün.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

DİKA’ya Karadeniz’li Genel Sekreter

Merkezi Mardin’de olan ve Batman, Şırnak ve Siirt [...]

12 saat önce...

Göllü'de bir yangın daha

Artuklu'ya bağlı Göllü mahallesinde öğle saatlerin [...]

12 saat önce...

Türkiye'nin konuştuğu Markus'a bilgisayar hediyesi

Başarısı ile tüm Türkiye'nin konuştuğu Mardinli Ma [...]

12 saat önce...

Foto-Arşiv Arazi kavgası can aldı

Kızıltepe'de aralarında arazi anlaşmazlığı nedeniy [...]

1 gün önce...

Buğday ekili tarla küle döndü

Artuklu'ya bağlı kırsal Göllü ile Eryeri mahallele [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN