AK Parti ilçe başkanı Çelebi: Şiddetle kınıyorum

AK Parti ilçe başkanı Çelebi: Şiddetle kınıyorum
11 Haziran 2011 Cumartesi Saat 22:08 1

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin Midyat ilçe başkanı Hüseyin Çelebi dün akşam saatlerinde ilçede 1 kişinin yaralanması olayının parti teşkilatına mal edilmesine tepki gösterdi.

Başkan Çelebi “Yaralanan kardeşimize geçmiş olsun. Provakatif bir olaydır. Kesinlikle tasvip etmiyor ve şiddetle kınıyorum.” dedi.

Önceki akşam saatlerinde bir grup tarafından Ramazan Toprak(38) isimli vatandaşın darp edilmesi bazı basın yayın organlarında AK Parti tarafından yapılmış gibi lanse edilmesi ve olayda AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Çelebi’nin müdahalede bulunduğu yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadı belirtildi.

Konuyla ilgili gazetecilere basın açıklamasında bulunan AK Parti ilçe başkanı Hüseyin Çelebi “ Bazı basın yayın organlarında yer alan haberlerde; benimde içinde bulunduğum bir grup, BDP’nin aracına saldırdığı yönündeki iddialar kesinlikle yalandır. Yıllardır birlik ve beraberlik içerisinde kardeşçe yaşadığımız tarihi kentimizde herkes bunu çok iyi bilmelidir ki bizler kardeşlik ve diyaloğtan yanayız. Şiddetin her türlüsüne karşıyız.”şeklinde açıklamada bulundu.

OLAY

Dün akşam 17.00 sularında Midyat Belediyesi yanında bulunan parkta bir grup genç ile BDP’nin anons aracı içerinde bulunan kişiler arasında sözlü sataşma kavgaya dönüşmüş meydana gelen olayda Ramazan Toprak(38) yaralanmıştı. Vatandaşların yardımıyla Midyat Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralı yapılan müdahalenin ardından Mardin’e sevk edilmişti.


KAYNAK: HB


YORUMLAR :::

  1. Emek Ve Demokrasi
    12 Haziran 2011 Pazar Saat 09:23 CEVAPLA
    bir de yapmadık diyorsun herkes kendi propagandasını özgür bir biçimde yapar senin araçlarda bizim dükkanın önünden geçse taş atsam sopalasam hoşuna gider mi ?

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

TYPli Okul Güvenlikleri İşlerinde Süreklilik İstiyor

Toplum yararına proje (TYP) kapsamında İşkura bağl [...]

15 saat önce...

Akrabaları tarafından linç edilmek istendi

Mardin’de bir kişi arazi antlaşmazlığından dolayı [...]

18 saat önce...

Kızıltepeli bir genç 35 aileyi sevindirdi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs sebebiy [...]

16 saat önce...

Pazar girişlerinde ücretsiz maske ve eldiven dağıtıyor

Toplu alanlarda maske takılmasının zorunlu hale ge [...]

1 gün önce...

Büyükşehir Belediyesinden koronavirüs çalışmaları

Büyükşehir Belediyesi yeni koronavirüs (Covid-19) [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar