AK Parti Mardin adaylarına coşkulu tanıtım

AK Parti Mardin adaylarına coşkulu tanıtım
16 Nisan 2011 Cumartesi Saat 18:46 39

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 12 Haziran 2011 tarihinde düzenlenecek seçimde aday listesinde bulunan Milletvekilli adaylarını tanıttı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 12 Haziran 2011 tarihinde düzenlenecek seçimde aday listesinde bulunan Milletvekilli adaylarını tanıttı.

AK Parti Mardin listesinde 1. sırada bulunan Güvenlik Eski Müsteşarı Muammer Güler Mardin’e geldi. Havaalanında AK Parti Mardin İl Başkanı Lokman Sinanoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, AK Parti İl yönetimi ve çok sayıda partili tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan Muammer Güler’e gösterilen yoğun ilgiden dolayı bir ara ezilme tehlikesi geçirdi.

            Yaklaşık 500 araçlık bir araç konvoyu ile şehir turu attıktan sonra İl başkanlığına geçen AK Parti adayları burada kendileri için düzenlenen tanıtım toplantısına geçti. Tanıtım toplantısında bir konuşma yapan İl başkanı Sinanoğlu, son iki dönemde yapılan hizmetlerin devamı için AK Parti olarak adaylarına destek istediklerini söyledi.  Her adayın bir birinden pırlanta değerinde insanlar olduğunu anlatan Sinanoğlu, Muammer Güler gibi bakan olabilecek kapasiteye sahip birini Mardin’de seçilecek olmasının kendilerini onurlandırdığını söyledi.

Tanıtım toplantısında ilk olarak kürsüye çıkan eski müsteşar Muammer Güler ise “Adalet ve Kalkanıma Partisinin ilk iktidara geldiği günden beri İstanbul valisi olarak ve müsteşar olarak da 8,5 yıl bu iktidarın bürokratı olarak büyük bir şerefle gururla çalıştım. Artık bürokrasi yerine sizin vekiliniz olarak ben İstanbul adayı olmuştum ama memleketimde bu görev verildi. Başım gözüm üstünedir. Hepinize hizmet etmek için her zaman yanınızda her zaman hizmetinizde olacağım.”dedi.

            Mardin’in potansiyelini çok iyi bildiğini anlatan Güler, sadece Mardin merkez değil bütün ilçelerin adayı olduğunu söyledi. Kendisinden bakanlık beklentisi olduğunu anımsatan Güler, “Seçildiğimde kabinede de sizleri çok iyi bir şekilde temsil edeceğim. Bu konuda hiçbir şüpheniz olmasın. 12 Haziran’a kadar konuşacak çok şey, çok alan olacak. Ama şunu söylemek istiyorum. Parti içinde rekabet ortamı bitti. Partimiz halkımızın vekilleri için bizleri tespit etti. Bizim beklediğimiz bize destek olmanızdır. Bize eğer güçlü bir destek verirseniz bize, bizi Ankara’ya güçlü bir şekilde gönderirseniz inşallah bu destekle de kabinede temsil edilme imkânımızda olacaktır. Bu fırsat Mardinlilerin önündedir. Mardinliler bu fırsatı değerlendirecektir. Mardin’de ilçelerde adayım yok diyenlerin adayı benim. Bütün ilçelerin adayı benim. İşte Ankara’dan geldim size hizmet etmek için.”şeklinde konuştu.

Güler’in konuşması sık sık “Bakan Güler, Mardin sizinle gurur duyuyor”sloganları ile kesildi.

Güler’in konuşması esnasında bir vatandaşın diğer milletvekilleri gibi kapınız bize açık olsun uyarısına “İnşallah hem kapımız açık olacak hem de telefonlarımız açık olacaktır.”diye konuştu.

2.sıra adayı Gönül Bekin Şahkulubey de yaptığı açıklamada bir dönem önceki milletvekillerine yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Partililerle bir daha bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyleyen Şahkulubey, Muammer Güler ile birlikte büyük başarılara imza atacaklarını vurguladı.

 

AK Parti’ye Mardin’deki sivil toplum örgütlerinin desteklediği aday olarak listeye giren 3.sıra adayı Abdurrahim Akdağ ise partililer tarafından en çok alkışlanan aday oldu. Konuşmasında bütün ilçeleri tek tek sayarak her ilçeye sahiplendiğini gösteren Akdağ, parti yöneticileri ve teşkilatlarını da bir bir sayarak onları selamladığını ifade etti.

Akdağ, konuşmasında herkesi kucakladığını belirterek “Biz Türkiye’yiz biz İstanbul’la Mardin’i bir araya getirdik. Bizim davamız kardeşlik davasıdır. Değerli dostlar benim bir avuç suyum var. Susamışım. Gün batmak üzere ve Nemrut bir ateş yakmış bu güzel Anadolu’da dağlarımızda bu suyu içmeyeceğim bu yangının üstüne dökeceğim.”dedi.

Konuşmasında bölgedeki ateşi söndürmek için çalışacaklarını anlatan Akdağ, “Bizim rakibimiz çetelerdir, mafyalardır, kendi kanunu korumak isteyenlerdir. Halkımızın özgürlüğü için mücadele edeceğiz. Anadolu’nun her yerine hukuk gidecek. Sayın Müsteşarımın da büyük katkıları var. İşkencede sıfır toleransa indirildi. Komşu ülkelerle dostluk kardeşlik sağlandı. Biz şuan bir barış adasıyız. Bu barış adamızı büyüteceğiz. Güçlendireceğiz, İnşallah pasaportları aradan çıkaracağız. Bu imkansız değil ve uzak değildir.”şeklinde konuştu.

Programdaki konuşmasında yapılan liste eleştirisine tepki gösteren Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu ise yapılan eleştirilere güldüklerini belirterek, "Bu listedeki her arkadaşımızın ilimize katacağı değerler vardır. Birileri bu liste çıktıktan sonra eleştirelerde bulundular. Birinci sıra adayımız Muammer Güler Ağabeyimiz de 2. sıra adayımız Gönül ablamızda 3.sıradaki Abdurrahim Abimiz de 4.5.6.  sıradan olan kardeşimizde hep birlikte bu memlekete hizmet etmeyecek miyiz. Biz bu eleştirilere gülüp geçiyoruz."şeklinde tepkisini gösterdi.

Programda ayrıca 4.sıra adayı Bülent Gözü, 5.sıra adayı Edip Demirdağ, 6.sıra adayı Ahmet Karahan, Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu, Kadın Kolları Başkanı Zeynep Alkış da birer konuşma yaptılar. İl başkanlığındaki konferans salonuna partililer sığmayınca adaylar dışarıda partililerle selamlaşarak kendileri ile bir süre sohbet ettiler.


KAYNAK: Nezir Güneş


YORUMLAR :::

 1. mehmet
  20 Nisan 2011 Çarşamba Saat 17:23 CEVAPLA
  yazık yazık yakmak yıkmak sizinle bütünleşmiş vahim bir durum
 2. ABDURAHMAN
  19 Nisan 2011 Salı Saat 01:35 CEVAPLA
  MİZGİN NİKC ARKADAŞ RAHAT OL PİRE İÇİN HAMAMI BİLE YAKARIM YETERKİ RAHAT OL
 3. DOLMA
  19 Nisan 2011 Salı Saat 01:28 CEVAPLA
  mizgin arkadaşım bizler hazır servise alışkın deyiliz PİRE için ATEŞ oluruz sizler rahat olun son gülen iyi güler 12 hazirana ne kaldı ki....
 4. ATEŞ
  19 Nisan 2011 Salı Saat 01:23 CEVAPLA
  MİZGİN pire için KENDİMİDE YAKARIM dünyayıda yakarım ihtirazı olana gelince ...
 5. NAZAR
  19 Nisan 2011 Salı Saat 01:12 CEVAPLA
  BENCE MEHMET HALİT DEMİR GİBİ BAŞARILI BİR MİİLLET VEKİLİ LİSTEYE ALINMADI DİYE ÇOK ÖZÜLDÜM İLK KÜRT AÇILIMI YAPAN VEKİLİMİZDİ FAKAT DÖRÜSTLÜK PARA ETMİYORMUŞ BEN OYUMU YAKACAM KÜRT AÇILIMINADA BU SAATTEN SONRA İNANMIYORUM
 6. selim
  19 Nisan 2011 Salı Saat 01:08 CEVAPLA
  deskeğmiz sizinledir...
 7. İZRAİL
  19 Nisan 2011 Salı Saat 00:59 CEVAPLA
  mizgin kardeşim PİRE için mardin ne yapacak bilmiyorsun ama ben sizleride çok iyi Biliyorum güvendiyin insanlarıda biliyorum biz PİRE için dünyayıda yakarız. AZRAİLDE OLURUZ yeterki sen rahat ol canım
 8. samancı
  18 Nisan 2011 Pazartesi Saat 23:13 CEVAPLA
  deklare edilen 2023 ''Hükümet'' Plan-Programını, Doğulu vatandaşlara atılmış ağır bir tokat olarak değerlendiyorum.
 9. umut yılmaz
  18 Nisan 2011 Pazartesi Saat 22:36 CEVAPLA
  mardinli yarim ve mülayim adlı yorum yapan arkadaşlar sizden başka akıllıca yorum yapan yok.yorumlarınız için teşekkür ederim.inşallah sizin gibi düşünenler çoğunluktadır.yolunuz açık ömrünüz uzun olsun.
 10. umut yılmaz
  18 Nisan 2011 Pazartesi Saat 22:28 CEVAPLA
  Fırat canbey gerçekten siyasetten anlıyorsun.kendinle gurur duyabilirsin ama sana abi nasihatı mardinden kaç milletvekili çıkıyor ondan sonra yorum yap....
 11. Fırat Canbey
  18 Nisan 2011 Pazartesi Saat 20:18 CEVAPLA
  BAZILARI GERCEKTENDE SİYASETTEN ANLAMIYOR.SADECE KONUSUYORLAR BOŞ BOŞ.DEMİSLERKİ BİR KAÇ KİŞİ SÜLEYMAN BOLÜNMEZ AKP KADAR OY ALIR.ONLARA SADECE SORUYORUM SÜLEYMAN BOLÜNMEZ MECLİSE GİRERKEN KAC BİN OY ALMIS..SÜLEYMAN BOLÜNMEZ CHP NİN MARDİNDE MİLLETVEKİLİ CIKARMADIĞINDAN DOLAYI VE DEHAPIN BARAJI AŞMADĞINDAN DOLAYI MİLLETVEKİLİ OLDUĞUNU HERHALDE BİLMİYORLAR.İYİ OĞRENSİNLER SONRA KONUŞSUNLAR.....
  BEN İDDAA EDİYORUM SÜLEYMAN BOLÜNMEZ BU SECİMDE KAZANAMAZ.AKP 4 BDP 3 BU KADAR GERİ KALAN YALAN RÜZGARI OLUR...
 12. memet
  18 Nisan 2011 Pazartesi Saat 16:29 CEVAPLA
  yakmaktan yıkmaktan başka ne bilirsiniz. halkına zulum yapan bir millet görmedim menfaat menfaat menfaaaattttttttttt
 13. HAKAN
  18 Nisan 2011 Pazartesi Saat 16:28 CEVAPLA
  MARDİNLİLER SATLIK MI Kİ DİYORSUNUZ SULEYMAN BOLUNMEZ AK PARTİ KADAR OY ALICAK YAZIK YAZIK 3 KURUSA BEŞ KOFTE INSAN OGLU VARLIKLAR ICICNDE EN GUZELİDİR. SATLIK DEĞİLDİR. SATANLAR UTANSIN ŞEREFLİLER BİZE YETER
 14. 12 haziran
  18 Nisan 2011 Pazartesi Saat 12:59 CEVAPLA
  degerli yorumcu MİZGİN yalnız unutugunuz bir durum var biz hazır servise alışık bir toplum degiliz ARTI işimize gelmedimi bir pire için degil yorganı tum evi yakacak kadar cesur bir milletiz bunu boyle bilin...
 15. mmttnc
  18 Nisan 2011 Pazartesi Saat 10:08 CEVAPLA
  ...mardinde Cüneyt YÜKSEL'in mardine yaptıkları varken gönül hanıma vermesi akıl karı değil. ...
 16. ÖMER BARIŞ
  18 Nisan 2011 Pazartesi Saat 08:40 CEVAPLA
  SELAM OLSUN AK PARTİYE GÖNÜL VERENLERE, AK PARTİYE OY VERENLERE BU ADAYLARIMIZLA ALLAAH IN İZNİYLE ÇOK GÜZEL OLACAKTIR. ÇÜNKÜ BİZ ONLARA İNANIYORUZ, ONLAR DA MARDİMİZE GÖNÜL VEREN KİŞİLERDİR. SELAM HERŞEY DAHA GÜZEL OLMASI DİLEĞYLE.
 17. sevda
  17 Nisan 2011 Pazar Saat 22:24 CEVAPLA
  MUAMMER BEY GÜNÜL HANIM 4 YIL BOYUNCA BİR AÇIKLAMA YAPTI ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRDI (MARDİN ESNAFINA SORUN )AK PARTİYİ BİTİRME TABLOSU 12 HAZIRANA NE KALDI...
 18. btm
  17 Nisan 2011 Pazar Saat 22:13 CEVAPLA
  TÜM BU TARTIŞMALARI BİR YANA BIRAKIP ÜLKENİN VE BÖLGENİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞMA ZAMANI SEÇİM SANDIKTA KAZANILIR.
 19. mardinli yarim
  17 Nisan 2011 Pazar Saat 20:35 CEVAPLA
  neden oy verilsin ki
  bunlara oy vermek için biri çıksın desinki bunlar şunu yaptı da ondan oy verelim.hizmet desen illerin kalkınmışlık düzeyleri ortada yani sonlardayız,eğitim desen türkiyenin en kalabalık okulları bizde(sınıflar 50-60 kişi),sağlık desen devletin hastaneleri yerinden alınıp şehir dışına bilinçli çıkarılıyor,ekonomi desen başta da belirttim ayrıca devletin bütün ihalelerinin yandaşlara verildiği gerçeği de var,devlet destekli işletme yok zaten ülkenin özelleştire özelleştire devlet işletmesi de kalmamış,hak hukuk desen dışarıda one minute içeride çocuk da olsa kadın da olsa gereğini yapın ve (uğur kaymaz,mehmet uytun,ceylan önkol.......)daha ben ne diyeyim ki
 20. HALK ADINA AHMET DAĞDELEN
  17 Nisan 2011 Pazar Saat 18:23 CEVAPLA
  idda ediyorum bu adaylarla süleyman bölünmez ak parti kadar oy alır.
 21. mülayim
  17 Nisan 2011 Pazar Saat 17:37 CEVAPLA
  malesef ak parti mardinde bitmiştir.bunun sorumlusu en başta sinan lokmanoğludur.bu adaylarla nasıl bir başarı sağlayacaklar bilmiyorum resmen dtp ile iş birliği yapılmışçasına bir liste çıkmıştır.biz mardin halkı sürü değiliz ak partiye bu seçimde büyük darbe vurulacaktır.bakalım bu listeyi çıkardım siz vereceksiniz gibi bir düşünce hakim 13 haziranda bir güler çıkar başkasıda yok bunu unutmayın yazık çok yazık akp mardinde bitmiştir.
 22. ben
  17 Nisan 2011 Pazar Saat 15:43 CEVAPLA
  süleyman bölünmez mardinden bağımsız aday oldu inşallah süleyman bölünmez alır
 23. mizgin
  17 Nisan 2011 Pazar Saat 14:37 CEVAPLA
  işte bu
  parti de bu
  adaylarda bu
  var mı itirazı olan!
  Başbakan yazdı, onayladı, önümüze servis etti
  Bizden de Başbakanın hatırı için desteklemek eğer varsa hatırı tabii
  Pire için yorganı yakacak halimiz yok herhalde...
 24. mahmut çelik
  17 Nisan 2011 Pazar Saat 13:17 CEVAPLA
  Ak partiliyiz fakat 2009 belediye seçimlerinde ve referandumda evet için canlı yayında çağrı yapan dayım süleyman çelikin listeye girememesi bizi kırdıı..
 25. mehmet
  17 Nisan 2011 Pazar Saat 12:25 CEVAPLA
  TEŞKİLATLARI KENDİ KAFASINA GÖRE KURAN SAYIN İL BAŞKANI MERKEZ İLÇE BAŞKANINI SEÇEN SAYIN İL BAŞKANI MİLLETVEKİLLERİNİ SEÇEN SAYIN LOKMAN SİNANOĞLU İLÇELERDEKİ YÖNETİMLER KURAN YİNE KENDİSİ OZAMAN BU İŞİN BAŞARISIDA BAŞARISIZLIĞIDA SAYIN LOKMAN SİNANOĞLUNA AİTTİR.2007 SEÇİMLERİNDE 105070 OY ALINMIŞTI.BAŞARISIZLIK OLURSA SAYIN İL BAŞKANI BÜYÜKLÜK YAPIP İSTİFA EDERMİ?
 26. mutlu
  17 Nisan 2011 Pazar Saat 00:40 CEVAPLA
  AK YİNE SİLİP SÜPÜRECEK. MARDİN KESİN DÖRT TANE ÇIKARIR. GÖRÜRSÜNÜZ . HAYIRLI OLSUN
 27. ahmet
  17 Nisan 2011 Pazar Saat 00:19 CEVAPLA
  bu tabolya bakıyorumda kendimi gülmekten alıkoyamıyorum ne mükemmel tablo ama 12 haziran akşamı sayın başbakanda dahil il teşkilatındakile neye uğradıklarını şaşıracaklar bunu aklınıdan çıkarmayın veya kulağınıza küpe yapın yalnız bir milletvekilnden başka alacağınız başka bişey yok... listedekilerin ne fizyonu var nede arkasında yürüyecek bir insan topluluğu akp kendi kuyusunu kendi kazdı bu liste ile kimiin emeği varsa bı listede 12 haziran akşamı bu partiye ihanetin bedelini vicdanlarında ağır bir şekilde hapsedildiklerinde anlayacaklar...Mardin için akp. Akp içinde mardin bitmiştir.
 28. şirin
  17 Nisan 2011 Pazar Saat 00:08 CEVAPLA
  görünüyorki bütün yorumlar ve temenniler sayın abdurrahim AKDAĞ'IN kazanmasından yana herkez bilir hakkının 1. sıra olması gerktiğini ama bazende böyle süprizler oluyor işte. yapacak tek şey var onun kazanması için var gücümüzle çalışacağız ve dua edeceğiz. sayın abdurrahim AKDAĞ kazanacaksın kazanacaksın ve inşallah genede kazanacaksın.
 29. Orhan
  17 Nisan 2011 Pazar Saat 00:00 CEVAPLA
  4 Milletvekili hedef olmalı ve 4 milletvekili çıkaracaklarına inanıyorum.Bence adaylar çok çok kaliteli
 30. selman
  16 Nisan 2011 Cumartesi Saat 23:35 CEVAPLA
  BU SEÇİM LOKMAN SİNANOĞLU VE BEŞİR AYANOĞLU NUN SEÇİMİDİR. BAKALIM 4 MİLLETVEKİLİNDEN KAÇ MİLLETVEKİLİNE DÜŞECEKLER. GÜLÜYORMUŞ BEŞİR AYANOĞLU LİSTE ELEŞTİRİSİNE HADİ BAKALIM GÖNDER TEKRAR 4 MİLLEVEKİLİ AKP DEN SENİ BAŞ TAÇI YAPALIM. AMA SADECE MUAMMER GÜLLERİ GÖNDER O ZAMAN BAŞINI ELLERİNİN ARASINA KOY VE DÜŞÜN
 31. sadettin madzar
  16 Nisan 2011 Cumartesi Saat 23:02 CEVAPLA
  Bana göre bu tablo çok hazin bir tablodur. Bu resimlerin içinde emektarlar, piyangocular, fırıldaklar, yalakalar var. Tek temennim emektar olacak kişilerin emekleri bir nebze kendilerine de yarasın inşallah. Ama gerçeklerle yüzleşirsem galiba üzüleceğim. Emekler piyangoculara gidecek. Piyangoculardan da fırıldaklar fayda görecek. Malesefki gerçek budur.
 32. MARDİNLİ
  16 Nisan 2011 Cumartesi Saat 23:01 CEVAPLA
  BEŞİR AYANOĞLU ELEŞTİRİLERE GÜLÜYORMUŞ. HERHALDE KULAĞINDA PROBLEM VAR VATANDAŞI DUYMUYORSUN. DÜRÜST OL DÜRÜST AMA SEN .GÖNÜL .LOKMAN.BİR EKİPSİNİZ.NE İŞİN VAR VEKİLERİN ARASINDA .SENİN DE SONUN GELECEK MARDİNE SEN NE YAPTIN. AYNI TAS AYNI HAMAMGÜLMEYE DEVAM ET İŞİNİZ GÜCÜNÜZ MEDYAYA ÇIKMAK.
 33. mardinli
  16 Nisan 2011 Cumartesi Saat 22:58 CEVAPLA
  Ak parti bu taployla 4 vekil çıkarır. Bu hükümeti kimse karşısına alamaz.
  YA MARDİN HALKI SATLIK MI. OYUNUMU SATICAK. inanmam ben buna
 34. MEHMET ALTINOK
  16 Nisan 2011 Cumartesi Saat 22:56 CEVAPLA
  Abdurrahim abiyi kutluyorum.. konuşması tek kelimeyle harikaydı sizede selam olsun. ABDURRAHİM AKDAĞ
 35. AK PARTİLİ
  16 Nisan 2011 Cumartesi Saat 22:54 CEVAPLA
  BÜTÜN ADAYLARIMIZI CANI GONULDEN KUTLUYORUM.BU GÜNKÜ KARŞILAMA SÜPERDİ İNSANLARIMIZ AKIN AKIN BİR OLDULAR TEK YÜREK OLDULAR ... BU KARŞILAMA AK PARTİYE YAKIŞTI DURMAK YOK YOLA DEVAM
 36. mardinimiz
  16 Nisan 2011 Cumartesi Saat 22:29 CEVAPLA
  Gönül Hanımın hizmetlerini görecek izanlı göze sahipsen, Mardini gez gözüne batar zaten. her projenin finası için bakanların kapısını aşındıran oydu. 2007 de Mardin'in Kurtuluş (Onur) günü konuşmasında sorunlaı sıraladığını ve takipçisi olacağını söylediğini bir bir hatırlıyorum. Gap tan sulama kanallarından ılısu barajından tarihi dönüşümden bahsediyordu. şimdi herbiri için çalışmalar somutlaştı.ambulanslar yeni hastaneler senin kesenden yapılmadı Ahmet bey.. Sayın Başbakan yalakalığa, çalışmadan ben yaptıma değil, çalışanlara ajanda tutuyor.. Güzel gören güzel düşünün. görmek isteyene yapılmış çok hizmet var Mardinde...
 37. Ahmet
  16 Nisan 2011 Cumartesi Saat 21:18 CEVAPLA
  Abdurrahim Akdag ile Muammer Guler mardinimize hızmet edecek nitelikte insanlardır. Gönül hanımın hangi niteliği ile listeye girdi anlam veremiyorum. Mardin'i temsil anlamında ortada hiçbir icraatı bulunmadığı gibi Kürt açılımı ve daha bir çok konu hakkında yapacagı bir seyinin olmadıgını düşünüyorum. Daha güçlü olan adaylarla yeri doldurulabilirdi.
 38. Gülerler
  16 Nisan 2011 Cumartesi Saat 21:02 CEVAPLA
  Adam vekil olmadan bakanlık düşünüyor... Akpartimize adam gibi çalış dört tane vekil ankaraya götür, ondan sonra da dua nı et.... Mardine ayak basar basmaz vekillik talep etmek ne demek biliyormusun; bu partiye bakanlık şartıyla mı geldiniz?

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

İşadamı Hadi Kahraman'dan Eğitime arsa desteği

Kızıltepe ilçesinde hayırsever, okul için arsa hib [...]

1 gün önce...

Ödüllü kuaförün salon açılışını Kaymakam Çam, yaptı

Kızıltepe ilçesinde kuaförlük yapan saç ve tasarım [...]

1 gün önce...

Mardinli öğrencilere motivasyon otobüsü

Türkiye'de bir ilk olan, kırsal bölgelerde eğitim [...]

1 gün önce...

Aman Dikkat... Sağlık Bakanlığı 2 bağlantı için uyardı!

Sağlık Bakanlığı resmi Twitter hesabı, pandemi des [...]

1 gün önce...

Dal, Muhtarlar gününde Cumhurbaşkanına teşekkür etti

19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Mardin Hüküme [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN