Ak Parti Midyat Teşkilatı Basınla Buluştu

Ak Parti Midyat İlçe Başkanı Atilla Yarış ve Yönetim Kurulu Üyeleri gazetecilerle buluştu.

GÜNCEL

Saray Lokantasında bir araya gelen Başkan Yarış ve Ak Partili yönetim kurulu üyeleri yemekli kutlamanın ardından yapılan çalışmalara ilişkin bilgiler verdi.

Yaşanan ekonomik gelişmeleri vatandaşlara anlatmak için günlerdir yoğun gayret gösterdiklerini ifade eden Başkan Yarış, 60 kırsal mahalleyi tüm yönetim kurulu üyeleri, belediye başkan yardımcılarıyle birlikte ziyaret ettiklerini kaydetti.

Desteklerini eksik etmeyen Belediye Başkanı Veysi Şahin'e de teşekkür eden Başkan Yarış " Belediye Başkanımız Sayın Veysi Şahin ile Gecesini gündüzüne katan teşkilatımız, 2023 hedeflerimizin yollarını güzel kılan belediyemizle beraber aşkla çalışmaya devam ediyoruz."dedi.

Başkan Yarış, ziyaretlerinde vatandaşların sevgisi ve coşkusu ile karşılandıklarını, eksikleri yerinde görme fırsatı bulup çözüm bulunması için harekete geçtiklerini anlattı.

Midyat genelinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte adil ve kararlı çalışmalar yaptıklarını kaydeden Başkan Yarış, yer yer Ak Parti adını lekelemek isteyen işgüzarlar hakkında da gerekli adımları attıklarını vurguladı.

Son olarak günlük nöbet tutan yönetim kurulu üyelerinin her gün vatandaşların sorunlarını çözmek için görevde olduklarını ve kapılarının din, dil , ırk ayırımı gozetmeksizin vatandaşların hizmetinde olduklarini sözlerine ekledi.

Program hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle