AK Parti yönetiminde toplu istifa

AK Parti yönetiminde toplu istifa
01 Nisan 2014 Salı Saat 01:45 51

30 Mart Yerel seçimlerde BDP’ye karşı tarihi bir hezimet yaşayan AK Parti’de istifa depremi yaşanıyor. AK Parti'de Mardin'de alınan seçim hezimetinin faturası İl yönetimine kesildi.

Büyükşehir Belediyesinin yanında Artuklu, Ömerli ve Savur gibi ilçeleri de BDP’ye kaptıran AK Parti il yönetiminin istifasını kendisine sunulan rapor kapsamında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın bizzat istediği öğrenildi. 

İl Başkanı İbrahim Fide başta olmak üzere il yönetim kurulu üyeleri ve ilçe yönetimlerinin istifaları ile sarsılan AK Parti’de hareketli saatler yaşanıyor.

Morallerin bozuk olduğu partide 2 günden beri il binasında herhangi bir hareketlilik yaşanmazken istifa haberleri ile milletvekillerin partiye geldiği gitti. Yerel seçimlerde iyi bir şekilde organize olamama, AK Parti iktidarlarının hizmetlerine sahiplenememe ve halkın arasına inememe şikayetleri ile karşı karşı kalan il yönetiminin yanında Artuklu, Kızıltepe, Nusaybin ve Savur ilçe yönetimlerinin de görevden alındığı öğrenildi.

İstifa haberleri üzerine görüşüne başvurduğumuz Mardinliler ise AK Parti'nin seçim öncesine kadar varlığı ile yokluğunun farkedilemez olduğunu ve bunun da yenilginin başlangıcı olduğuna dikkat çektiler. Haberin 1 Nisan şakası olmasından korktuklarını söyleyen vatandaşlardan bir kısmı ise "Bu haber Nisan 1 şakası da olsa bence yönetim kendini gözden geçirmeli. Bütün yönetim seçim boyunca büyükşehri bırakıp Artuklu'yu kazanmanın peşine düştüler. Artuklu'yu da 400 oyla kaybettiler."şeklinde tepkilerini gösterdiler.  

Not: Artık bir gelenek halini getirdiğimiz 1 Nisan haberlerimizden biri. AK Partili yöneticilerimizin engin hoşgörüsüne sığınarak özür diliyoruz. .
YORUMLAR :::

 1. Mardin
  16 Nisan 2014 Çarşamba Saat 12:47 CEVAPLA
  Mehmet Kılıç adlı yorumcu

  ...Hain insan ihanet eder, adi insan iftira eder, aciz insan şikâyet eder, asil insan idare eder...
 2. şanlıurfa
  06 Nisan 2014 Pazar Saat 10:41 CEVAPLA
  Artukludan sorumlu .... seçimi bırakmış hangi kuruma hangi müdürü ataya bilirim, hangisini engelleyebilirim, nasıl kendimi daha kıymetli yapabilirim diğer millet vekillerine nazaran ben daha güçlüyüm hesaplarına girmişti al sana güç. çok iyi oldu BDP aldı belki uğraştığınız insanların ahı tuttu ve daha çoooook tutacak bundan emin olun.lütfen mardin life yayınlayın.
 3. OMARY
  06 Nisan 2014 Pazar Saat 06:08 CEVAPLA
  Bence parti teşkilatı hiç bir şeyden sorumlu değil. Bütün sorumluluk memur senlilerindir. Çünkü partinin olması gereken her yerde onlar yetkiliydi. İstifa etmesi gereken varsa o da sendikalı arkadaşlardır. Parti yönetimi zaten etkisizdi.
 4. Yorumsuz
  06 Nisan 2014 Pazar Saat 00:38 CEVAPLA
  NC davasından yargılananlar. Vs.....? Kızıltepe vs....
 5. Ahmedo
  04 Nisan 2014 Cuma Saat 22:55 CEVAPLA
  Cizreli kardeşim söylediklerine tamamen katılıyorum.İstifa etmesi gereken teşkilattır.(Midyat ve Yeşilli hariç)Adayları belirleyen milletvekilleri olmadı.Bunu teşkilatı bilen herkes bilir.Nefret kusacağınıza sorun genel merkeze.Hayırlısını dileyelim.
 6. mikail
  04 Nisan 2014 Cuma Saat 11:25 CEVAPLA
  Aday doğru seçiminde bu veryansıni etseydiniz ya her şey bittikten sonra konuşmak kolay seçim sonuçlarına bakıyorum artuklu da en fazla encümen listesine ak parti birinci sırada ama bunu konuşmuyoruz demekki adayla ilgili 1.sirada adayın ismi belirledi bunu 4000 bin oy farki konuşan yok Demekki doğru adayla oluyor.
 7. Kızıltepede neler oluyor
  04 Nisan 2014 Cuma Saat 00:15 CEVAPLA
  Kızıltepede...
  davasında yargılananlar gidip Ak Partiye oy isterse olacağı bu olur.
 8. Kızıltepede neler oluyor
  04 Nisan 2014 Cuma Saat 00:13 CEVAPLA
  Kızıltepe Ak Parti ilçe teşkilatında dönen kirli oyunları unutmayacağız. Pavyoncular encümen listesi yaparsa parti bu hale düşer..... Sizler sn . Başbakanımıza layık değilsiniz .. Ayak oyunları ve kirli pazarlıklarınızı gidin başka yerde yapın. Pavyoncuları istemiyoruz . tefecileri istemiyoruz. NC davasına alet olanları istemiyoruz. Böbrek mafyasını partide istemiyoruz.Tarımda ki yolsuzluklara alet olan şahısları istemiyoruz...... Ve dahada sayabiliriz ....
 9. AK partili muhafazakar demokrat
  03 Nisan 2014 Perşembe Saat 10:30 CEVAPLA
  başta hırsızlar tasfiye edilmeli(buna inşaatçılar, çıkarcılar, partiye gönül vermeyip çıkar için kalanlar dahil) ve daha entellektüel, bilinçli, iyi eğitimli muhafazakar demokratlar yönetime geçmeli
 10. FİLİM GİBİİİ
  02 Nisan 2014 Çarşamba Saat 13:54 CEVAPLA
  TAMAM DIR İŞALLAH......
 11. cizreli
  02 Nisan 2014 Çarşamba Saat 12:59 CEVAPLA
  adayların ve listenin belirlenmesinde milletvekillerinin hiç bir müdahalesi olmadı özellikle milletvekillerini hiç karıştırmadı il yönetimi. Kim belirledi bi tanesi ibrahim fide yani il başkanı bi tanesinide kadın kolları başkanı zeynep alkış.Tamam teşkilat istifa etsin peki Ak partiye ihanet edip saadete geçen eski ak partililer ve belediye başkanı cezasız mı kalmalı. Sırf medya tanıtımı, yemekler ziyaretler için şakir ağa epey para dökmüş diyorlar. Bence şakir nuhoğluda bunlardan hesap sormalı.
 12. erol
  02 Nisan 2014 Çarşamba Saat 02:58 CEVAPLA
  ak parti teşkilatını bilmeyen lütfen buraya yazıp günahını arttırmasın.Değerli arkadaşlar;adayların belirlenmesinde Milletvekilleri değil,il başkanlığı ve genel merkezi belirleme yöntemi yoklamalar etkili oldu.Burdan bu istifa etmeli şu istifa etmeli diye atıp tutmayın bilmeden.Mesajımı iyiniyetli olarak okumanızı rica ederim.en tehlikeli şey önyargıdır.Aman kardeşlerim!
 13. teskilatci
  01 Nisan 2014 Salı Saat 23:32 CEVAPLA
  Tesk sorumlu Genel bsk. Yrd istifa etmeli önce. Kardeşim mesleğe bak hizaya gel. Mimar, muhendis, avukat, muhasebeci, Eczaci yok yönetimde. Bask ve yrd bakin kiyaslayin. Söylenecek bir tek kelime yok. 5 yil boyunca güvenilir isimlerle halkla iç içeolursun ve adayinla secimi alirsin. Bld. Bsk yrd esnaf. İl bsk esnaf. Yardimcilari esnaf. Hepsi kimseyi dinlemeyen burunları kaf daginda. Ha mutahitleri de unutmamak lazim. Millet nasil versin :( ak parti esnaflar partisi
 14. AKP
  01 Nisan 2014 Salı Saat 22:09 CEVAPLA
  İBRAHİM FİDE EFENDİ, KARISINI MANDİNİN DÜŞMANI REKTÖRE GENEL SEKRETER YAPMAKLA MEŞKULDÜ, AK PARTİYE DARBE YAPILIRKEN. HEPİNİZ HARAMA BULAŞTINIZ, GÖREVDEN ALINSANIZDA NAFİLE HEYBENİZİ TORUNLARINIZA YETECEK KADAR DOLDURDUNUZ.. GÖNÜL HANIM BU KADRO SİZİN ESERİNİZ GURUR DUYUYORMUSUNUZ.???
 15. PARTILI
  01 Nisan 2014 Salı Saat 21:45 CEVAPLA
  KIMSE ENDISELENMESIN.GENEL MERKEZ BU KONUYA EL ATACAKTIR.
 16. mehmet kılıç
  01 Nisan 2014 Salı Saat 20:18 CEVAPLA
  GERÇEKLER .....!
  SON ÜÇ AYDIR PARALEL YAPI VE DIŞ BASKI KARŞISINDA HÜKÜMETİMİZİ ALANEN DEVİRME GİRİŞİMLERİ,ÜLKENİN BÜTÜNLÜĞÜ VE GÜVENLİĞİ İLE İLGİLİ KORKUNÇ TEHDİTLERİ HEPİMİZ GÖRDÜK,YAŞADIK.
  GÖRDÜKLERİMİZ VE YAŞADIKLARIMIZ ŞEYLERDEN SONRA BAŞBAKANIMIZA SAHİP ÇIKMAK ÖNCELİKLE BİZİM GELECEĞİMİZ İÇİN ,NAMUS VE ŞEREF MESELESİ OLMUŞTUR....ÇÜNKÜ ORTADAKİ TEHDİT TAAMMÜDEN İSLAM BİRLİĞİNİ BOZMAK,İSLAM DİNİNİ YOK ETMEK ,PARÇALAMAK,TAHRİF ETMEK ,TÜRKİYENİN İNANILMAZ YÜKSELİŞİNİ BÜYÜMESİNİ ÖNLEMEKTİ.MESELE ÇOOOK VAHİM VE ÖNEMLİ BİR MESELEYDİ.
  KENETLENME ZAMANI ,BİRLİK VE BERABERLİK ZAMANIYDI.ARAP ,KÜRT ,TÜRK AYRIMI OLMADAN DURUŞUMUZU GÖSTERMEK BAŞBAKANIMIZIN YANINDA OLMA ZAMANIYDI.ÇÜNKÜ İŞ ,YEREL SEÇİMDEN DAHA FARKLI BİR POZİSYONDA DAHA FARKLI BİR HAVAYA BÜRÜNMÜŞTÜ...
  HAL BÖYLE İKEN AK PARTİ MARDİN İL TEŞKİLATININ HALKIN NABZINI YOKLAMADAN ,HALKIN ÇOĞUNUN İSTEMEDİĞİ ,TASVİP ETMEDİĞİ ,KISACASI TARTIYA GELMEYEN AĞIRLIĞI OLMAYAN BİR ADAYI ÇIKARMASI ,HALK ARASINDA BÜYÜK BİR KÜSKÜNLÜK VE KIRGINLIĞA YOL AÇMIŞTI.BU GERÇEKLERİ MALESEF GÖRMEK İSTEMEYEN TEŞKİLATA ASIL DARBE, KABALA ESKİ BAŞKANI ŞAKİR NUHOĞLUNDAN GELMİŞTİ.
  TAM 18000 AK PARTİ OYUNU ALARAK MARDİNİ İKİYE BÖLEN PARALI BİR ADAMA FIRSAT VERDİ..
  1 OY =300 TL PARA İÇİN NAMUSLARINI ŞEREFLERİNİ SATANLARA BU PARA YUKARDA YAZDIĞIM DEĞERLERİMİZDEN,DİNİMİZDEN BAŞBAKANIMIZDAN DAHA SEVİMLİ GELMİŞTİR.
  BÖYLELİKLE MARDİNE ,
  MARDİN AK PARTİ İL TEŞKİLATI VE ŞAKİR NUHOĞLU İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE EN BÜYÜK DARBE VURULMUŞTUR.
  PARALEL YAPININ BİLE YAPAMADIĞINI SİZ İKİNİZ İÇERDEN YAPTINIZ.BUNUN İÇİN HEM BURDA HEM AHİRETTE O BÜYÜK GÜNDE HESAP VERECEKSİNİZ..
  İKİ KELİMEYİ YANYANA GETİRİP KONUŞAMAYAN ,GEÇMİŞİNDE SİYASET OLMAYAN BİRİNİ ,İL BAŞKANI OLARAK GETİRİRSENİZ MALESEF OLACAKLARA KATLANMAK ZORUNDA KALIRIZ.
  AK PARTİ MARDİN İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI DERHAL İSTİFA ETMELİDİR.YOKSA ZATEN GEREKENİ ANKARA YAPACAKTIR.
 17. bajari
  01 Nisan 2014 Salı Saat 18:09 CEVAPLA
  olması gerekende ıstıfa etmelerıdır. hemde çaycısına kadar. bu yönetim elbirliğiyle ak parti kalesını bdp ye teslım etti.
 18. Güzel Mardin
  01 Nisan 2014 Salı Saat 17:30 CEVAPLA
  Aday belirleme sürecinde liyakat aramak yerine Artukluda kim aday olursa olusun zaten kazanırız mantığıyla hareket eden il başkanın ... Ak parti Genel merkezi iyi araştırırsa enazından bundan sonrası için daha sağlıklı değerlendirmeler yapmış olur.Artuklunun Milletvekili olan Gönül Hanım, aday belirlemedeki etkinliği nedeniyle Artuklunun kaybedilmesinden sorumludur.İstifası süpriz olmayacaktır
 19. derbeder
  01 Nisan 2014 Salı Saat 15:41 CEVAPLA
  bu utanmaz teşkilat önce geçmiş dönemin hesabını da vermeli, belediye de hizmet yerine akılları ranta takıldı bunların,halk ne hizmet gördü haberleri yok kaç yıldır! Sonuç malumun ilanıdır. Ya şerefli bir istifa ya da görevden alınmaları elzem...
 20. realist
  01 Nisan 2014 Salı Saat 14:59 CEVAPLA
  arkadaşlar biraz gerçekçi olmak lazım hepinizde biliyorsunuz bugün ak parti yönetimin 2/3 mütahit degilmi digerleride mütahitlige hazırlananlar bu arkadaşlar insaatlarla ugraşırken kat fazlalıgı ile ugraşırken bdp milletin arasına girdi kendini anlattı saygı duyacaksınız bu bir siyasi yarış bdp oy oranını küçük görmeyin oda bir emek bunu söyleyen ben bir akp li
 21. nedim
  01 Nisan 2014 Salı Saat 14:54 CEVAPLA
  bu bir hizmet yarışıdır bu millet bdp daha iyi hizmet edecegine karar verdi ve seçti hayırlı olsun demek düşer bize
  ak partiye gelince bu partinin degerlernine sahip çıkmayan kişileri alır yönetime koyarsan işte öle hezimete ugrarsın
 22. XSİDE
  01 Nisan 2014 Salı Saat 14:47 CEVAPLA
  AKPARTİ İL VE İLÇE TEŞKİLATLARINI MUAMMER GÜLER,GÖNÜL HANIM MAFYADAN YADA MAFYAVARİ KİŞİLERDEN SEÇERSE, MİLLETTE GEREĞİNİ BAŞBAKANA SONUÇLARDA VE ALDIĞI OYLARLA ŞİKAYET ETMİŞTİR.BAŞBAKANIMIZ MARDİNE ÖZEL EHHEMİYET VERMESİNE RAĞMEN KAZANAMADIYSA YUKARDA SAYDIĞIM ETKENLERDEN BAŞKA BİŞEY DEĞİL UMARIM ARABI KÜRDÜ,TÜRKÜ,SÜRYANİSİ İLE HERKESE HİTAP EDECEK BİR YÖNETİM SEÇİLİR.:NOT: SEÇİLEN BELEDİYE BAŞKANLARADA BAŞARILAR DİLERİM UMARIM İNSANLARIN ÖNYARGILARINI KIRARLAR VE PARTİ GÖZETMEKSİZİN DÜZGÜN BİR YÖNETİM ŞEKLİ OLUŞTURURLAR.
 23. emr-gun
  01 Nisan 2014 Salı Saat 14:40 CEVAPLA
  Seçilmişlerin seçenlerden tek özelliği makamları ama malesef sonları sıradan vatandaştan beterdir allahın izniyle şimdi soruyorum burada hata kimde ANKARA'nın mı Mardin yönetiminin burda yaşayan şehirliler hep kırsala tepeden bakar ...
  geleceği okumadan siyaset yapılmaz bu son 3 dönemde neler yapıldı mardine kocaman bir hiç valla en azından en son başkan bir kaç park yapmış bir de evlenme dairemizi de yaptılar sağolsun zihniyetimiz Devlet hastanesinden bellidir 10 senesini doldurmadan yetersiz kalan bir hastane çok yazılması gereken konular var sıkılmadan sıkmadan son vermek istedim allah ıslah etsin mi yoksa etmesin mi :HA bu arada yolsuzluk yapanlarında mal varlıklarına el konulması lazım artık yüce adalete güvenebilirmiyiz orasını allah bilir
 24. ahmet aydin
  01 Nisan 2014 Salı Saat 14:31 CEVAPLA
  Yönetim il bsk ni eşinin islerini halledecegine biraz ak partiye calisaydi ...
 25. artuklu
  01 Nisan 2014 Salı Saat 13:25 CEVAPLA
  Her şakanın altında bir gerçek yatar.İnsanlar ak parti yönetiminin istifasını an be an beklerken 1 nisan şakası şaka olmaktan uzak bir durumdadır.Şakir Nuhoğlu il başkanlığı koltuğuna oturmaya geliyor.Yolsuzluğa gırtlağa kadar bulaşmış bu sözde yönetimin miadı çoktan dolmuştur.Encümen listesindeki ilk sıraları parayla satan bir yönetim çok bile kaldı o koltukta.
 26. çoban
  01 Nisan 2014 Salı Saat 13:14 CEVAPLA
  ak parti mardin teşkilatı istifaaaaaaa
 27. selman
  01 Nisan 2014 Salı Saat 13:12 CEVAPLA
  bence cesurca bir haber olmuş. elinize sağlık
 28. Sami
  01 Nisan 2014 Salı Saat 13:08 CEVAPLA
  Ak partili efendi!!!!Gönül Hanımmış!Kişisel olarak sevmeyebilirsin fakat nefretin hakkını yeme yetkisi vermez sana.Yalan atarak insanlara çamur atma.Milletvekillerimizin tümünü gerek şehirde,gerek sosyal medyada,gerekse web sitelerinde takip ettik,ellerinden geleni yaptılar.Asıl suç insanlarla diyalog kuramayan il yönetimindedir.Eski yönetim olsaydı bu tablo olmazdı.Bir de akıl var mantık var.Büyükşehir olmasaydı Ak parti kazanırdı.Büyükşehir olunca Nusaybin ve Kızıltepe gibi bdp kaleleri belirleyici oldu.Hemen öfkelenmeyin.Etraflıca düşünün.Bdp faktörü ilçelerle eklenince kaybettik.En iyi bakan gelseydi yine alamazdık.
 29. MARDİNLİ AKP Lİ
  01 Nisan 2014 Salı Saat 12:56 CEVAPLA
  SAYIN BAŞBAKANIMIZ BU TABLOYU YAŞATANLARI MUTLAKA CEZALARINI VERECEKTİR. BAŞBAKANIMIZ BİLSİNKİ BÜTÜN OYLAR KENDİSİNE VERİLMİŞTİR. 12 YILLIK AKP İKTİDARINDA MARDİN BELEDİYESİ AKP DİR AMA MARDİNE HİÇBİR HİZMET VERMEDİ GELENLERİN HEPSİ CEBİNİ DOLDURDU GEÇMİŞLERİNİ ARAŞTIRIN O GÖREVE GELMEDEN ÖNCEKİ HALLERİ ORTADA BUNA BELEDİYE VE İL YÖNETİMLERİ DAHİLDİR. BU İNSANLARA NE HAKKINIZ VA BU AŞAMAYA GETİRDİNİZ. YAZIKLAR OLSUN SİZE HEMEN İSTİFA ETMENİZ LAZIM....
 30. mursit
  01 Nisan 2014 Salı Saat 12:31 CEVAPLA
  Istifa etmek haysiyet meselesidir. Kimseye nasip olmaz kolay kolay...
 31. taner yılmaz
  01 Nisan 2014 Salı Saat 12:07 CEVAPLA
  Ak Parti Mardin'de neden kaybetti:
  1-Önceki belediye yönetimlerinin halk tarafından başarısız olarak değerlendirilmeleri
  2-Bazı belediye başkan ve yönetimleri hakkında hatırı sayılır yolsuzluk iddaları
  3-Bir çok yerde zayıf adaylar ile seçime girmesi
  4-Teşkilat içinde bilgi, beceri ve politik birikimi yetersiz kişilerin karar verme mekanizmalarında etkili olmaları
  5-Tekilatta yer alan bazı kişilerin kişisel hırs ve ihtiraslarının parti menfaatlerinin önüne geçmiş olması
 32. Kızıltepe
  01 Nisan 2014 Salı Saat 12:05 CEVAPLA
  Başta ABDURRAHİM AKDAĞ istifa etmelidir. Kızıltepe kontejanından milletvekili oldu ama kızıltepe de bdp ak partiyi ikiye katladı. Başta ABDURRAHİM AKDAĞ olmak üzere diğer MİLLETVEKİLLERİ ve TEŞKİLATLAR İSTİFA ETMELİDİR...
 33. Yeşilli
  01 Nisan 2014 Salı Saat 11:23 CEVAPLA
  ak partiye verilen oylar ne il yönetimine verildi ne de meclis listesine.Hepsi başbakana verildi. Buların ne yaptığı ortada. Belediye zaten bir rant merkezine dönmüştü.Belediye başkanı belediye başkan yardımcıları meclis ve encümen üyeleri bazı müdürlerle işbiriği yaparak bu memleketi 40 yıl geri götürdüler ceplerini de şişirdikleri kadr şişirdiler.Ak parti rant ve dedikodu merkezine dönmüş mardinde başbakanın önünde iki kritik seçim var hemen önlem almalı. onların ve akrabalarının Mal varlıkları araştırılıp acil önlem alınmalı. gizliden ve açıktan destek verip sonra bişey olmamış gibi ak partili gözükmeye çalışanların kim olduğunu herkes biliyor.
 34. AK PARTİLİ
  01 Nisan 2014 Salı Saat 11:15 CEVAPLA
  BU MANZARADA İL BAŞKANI, İLÇE BAŞKANLARI VE GÖNÜL HANIMIN BÜYÜK ROLÜ VAR. BU HEZİMETİN SEBEBİ KESİNLİKLE ONLAR. BÜTÜN HARAMİLER HEP BİRLİKTE İSTİFA ETSİN...KIZILTEPE DAHİL...
 35. öz mardinli
  01 Nisan 2014 Salı Saat 11:04 CEVAPLA
  bu dakkorilerin bütün imamları resmi kurumlara müdür yapıldu.dakkoriler akp yi yıllardır sömürüyorlar.
 36. mardinli arap
  01 Nisan 2014 Salı Saat 10:59 CEVAPLA
  yazıklar olsun size ak parti şakşakçıları işiniz gücünüz rant ve vurgun oldu.. taş üztüne taş koymadınız ve nihayetindede artukluyu bile rüyalarında göremezken bdp ye kaptırdınız... sayın başbakanımızın bunu çook öncelerden anlaması gerekirdi... yazık oldu güzide şehrimize ama şuda bi gerçek hizmet bdp ile gelecekse bi sonraki seçimde oyum-uz bdp ye...
 37. kadir baba
  01 Nisan 2014 Salı Saat 10:58 CEVAPLA
  hırsızların hegomanyasına son verildiği için çok sevindim işallah yeni gelen yönetim,gidecek olanları aratmaz.Ben buna inanırım kendi düşen ağlamasın.
 38. KAYA 47
  01 Nisan 2014 Salı Saat 10:55 CEVAPLA
  Midyat siyaseti nasıl dizayn etmisse halk ve başkan MARDİN i Dİzayn edecek Biir Siyasi İradeye ihtiyaç vardır ama şunu da paylaşmak isterimki MARDİN AK parti aldığı yüzde otuzbeş yüzde otuz dört buçuğu başbakanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN için dir tek ricamız şudur mardini ve ak partiyi yönetecek halkın dilinden ve derdinden anlıyacak kapasitede bir irade gerekiyor Dikkate alınması Dileğiyle
 39. Şeyhmus
  01 Nisan 2014 Salı Saat 10:51 CEVAPLA
  AK Partili yöneticilerimizin engin hoşgörüsüne sığınarak şaka yaparsınız ha! Engin hoşgörülerinin olduğunu da nereden çıkardınız!?
 40. esra
  01 Nisan 2014 Salı Saat 10:48 CEVAPLA
  Umarım şakanız gerçek olur.
 41. murat
  01 Nisan 2014 Salı Saat 09:56 CEVAPLA
  güle güleyolunuz açık olmasınnnnnn
 42. Toptan İstifa
  01 Nisan 2014 Salı Saat 09:35 CEVAPLA
  Yolları açık olsun, giden gitsin bu başarı! tüm ilçelerde gitsin. bana ver büyk şehirde ver diyenler utansın ve bıraksın
 43. Murat acar
  01 Nisan 2014 Salı Saat 09:33 CEVAPLA
  Birazcık onurları varsa zaten istifa etmeleri gerekir. Yazdıklarınız saka bile olsa doğruları yazmışsınız???
 44. abdülfettah şakiroğlu
  01 Nisan 2014 Salı Saat 09:19 CEVAPLA
  . -.Allahın sopası yokmuş,Kürtlerin tokatı işe yaradı,Çok iyi oldu hayırlara vesile olur umarım..
 45. baran
  01 Nisan 2014 Salı Saat 09:17 CEVAPLA
  Burada ki 1 nisan şakaları genelde hep gerçek olmuştur.Ama işin realitesine bakarsak bu haberin gerçek olması durumunda pek te halkın şaşırmayacağı kesin.Malumun ilanı olur.Bence bu tablo karşısında genel merkezin almasını beklemeden kendilerinin bu kararı vermesi daha doğru olacak.Önümüzdeki sürecin hareketli olacağı kesin...
 46. ERCAN POLAT
  01 Nisan 2014 Salı Saat 09:09 CEVAPLA
  memleket il yönetiminin pasifliği ve saadete oy veren yerli mardinlilerin yuzunde kaybedildi. saadete oy verenler yerli mardinliler memleketi üç kurusa sattınız o parayla gidin şimdi kına yakın.
 47. ismail AYAN
  01 Nisan 2014 Salı Saat 08:00 CEVAPLA
  bence yapılması gereken bu toplu istif)
 48. Fikri'nin Fikri
  01 Nisan 2014 Salı Saat 07:55 CEVAPLA
  Ateş olmayan yerden şaka çıkmaz. Mutlaka gerçeklik payı vardır. Tıpkı geçen nisan da valinin merkeze alınması şakasından sonra merkeze alındığında olduğu gibi... Ayrıca gerçekten Mardin'de AK Parti yoktur. Sendikanın gölgesinde kaldılar.
 49. lazim
  01 Nisan 2014 Salı Saat 07:52 CEVAPLA
  me'Memlekete hayırlı olsun diyorum ama ben bunun hesabını vermeli
 50. ismail AYAN
  01 Nisan 2014 Salı Saat 02:15 CEVAPLA
  geç alınmış bir karar en büyük hata bu ekip ve bu adaylarla seçime girerek yapıldı umarım bundan sonra daha temkinli davranılır.
 51. Said
  01 Nisan 2014 Salı Saat 02:15 CEVAPLA
  1 Nisan şakası.Şakası bile kulağa hoş geliyor.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Genç Çiftlerin hayalini süsleyen kampanya

Mardin’de açılışının ikinci yılını kutlayan bir ge [...]

1 gün önce...

AK Parti muhtarlarla bir araya geldi

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti K [...]

1 gün önce...

Mangal Aşkı, Az kalsın mahalleyi yakıyordu

Derik ilçesinde bir apartmanın çatı katında mangal [...]

1 gün önce...

Traktörden kaynaklı bir kaza daha: 2 yaralı

Mardin - Diyarbakır karayolunda traktör ile minibü [...]

1 gün önce...

Nusaybin'in gezi rotasına girmesi için çalışmalar başladı

Nusaybin’in yeni dönemde turist ve gezi rotasına g [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN