Ak Parti'de Bayramlaşma Heyecanı

Ak Parti'de Bayramlaşma Heyecanı
05 Haziran 2019 Çarşamba Saat 18:06 0

AK Parti Mardin İl Başkanlığı geleneksel bayramlaşma etkinliği bayramın 2. Gününde Yay Gran Oteli'nde düzenledi, Bayramlaşma etkinliğine partililer ilgi gösterdi.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç'ın ev sahipliğini yaptığı bayramlaşma programına AK Parti MKYK Üyesi ve 25 ile 26. Dönem Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, Mardin Milletvekilleri Şeyhmus Dinçel, Cengiz Demirkaya, AK Partili Belediye Başkanları, ilçe başkanları ve teşkilat mensupları ile partililer katıldı.

İl Başkanı Faruk Kılıç, milletvekilleri ve il teşkilat üyeleri, etkinliğin yapıldığı salonda misafirleri kapıda karşılarken, bayramlaşmak üzere gelenlerin uzun kuyruklar oluşturması dikkat çekti.

Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başlayan programda konuşan AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. 31 Mart seçimlerinde 10 ilçeden 5 ilçe belediyesine AK Parti'nin İsmini yazdırmanın onurunu yaşadıklarını kaydeden Kılıç, Seçimlerde elde edilen sonuca aktif çalışmalarıyla destek olan katkıda bulunan herkese teşekkür etti. Kılıç, mahalli seçimler sürrecinin İstanbul seçimi dışında tamamlandığını ancak ülke siyaseti açısından çok büyük önem atfeden İstanbul seçimlerini AK Parti lehine sonuçlanması için teşkilatlar olarak çalışmalarını sürdürdüklerini, bayramdan sonra da takip edilecek programlarla AK Parti Mardin il teşkilatı olarak verilmesi gereken aktif çalışmalara teşkilatlar ve milletvekilleri olarak çalışmalarını sürdüreceklerinin altını çizdi.

AK Partili Belediye Başkanları adına söz alarak konuşan Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir ise; 31 Mart seçimlerinde Mardin'de iki olan ilçe belediye başkanlıkları sayısını 5'e çıkardıklarını, AK Parti'nin güçlü lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın davasının neferleri olarak 5 olan ilçe sayısını önümüzdeki seçimlerde 10 ilçenin tamamına ve bunun yanında da bu ilçeleri de taçlandırmak üzere büyük şehir belediyesini de kazanmanın sorumluluğu içerisinde hareket edeceğiz." diye konuştu.

AK Parti MKYK Üyesi Orhan Miroğlu ise İstanbul seçimlerinin önemine vurgu yaparak, AK Parti'ye gönül vermiş bütün herkesin İstanbul'daki seçimlere odaklanmasını ve İstanbul'da bulunan yakınlarına AK Parti iktidarının 17 yıldan beri yaptığı hizmetleri anlatması gerektiğine vurgu yaptı.

Genel merkezin çizdiği program kapsamında İstanbul seçimlerine ağırlık verecek yoğun bir çalışma sistemi içine girdiklerini kaydeden Miroğlu, "31 Mart seçimlerinde İstanbul'da sandık başına gitmemiş 1 milyon 700 bin insan var. Bu insanların arasında bugüne kadar AK Parti'ye oy veren ciddi bir oran var. Bizler iğneyle kuyu kazar gibi bu insanlara ulaşmaya çalışacağız. Midyat'ta teşkilatımızla birlikte bayram münasebetiyle Midyat'ta bulunan 25'e yakın ailemize ulaştık, hasbihal ettik. Bu çalışmayı bayram boyunca sürdüreceğiz ve ardından İstanbul'a geçecek aynı çalışmayı çok daha kapsamlı bir şekilde hep birlikte yapacağız" dedi .

AK Parti bayramlaşma etkinliğinde Milletvekilleri Şeyhmus Dinçel ile Cengiz Demirkaya, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan'da birer selamlama konuşması yaparak, partililerin bayramını kutladılar.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Doç. Dr. Oktay: "Batılıların derdi mezhep savaşlarıdır"

Mardin Artuklu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı [...]

1 gün önce...

Direğe çarptı yara almadan kurtuldu

Mardin’de virajı alamayarak tabela direğine çarpan [...]

1 gün önce...

Yeşilay’da Başkan Günlüoğlu güven tazeledi

Yeşilay Mardin Şubesi'nin 3. Olağan Genel Kurulu'n [...]

1 gün önce...

Nusaybinli İşadamının kurduğu Starpet iflas etti

Nusaybinli İşadamı Mahfuz Okalin'in kurucu sahibi [...]

1 gün önce...

Katil zanlısının ifadesine ulaşıldı

Bitlis'te geçen gün şehit edilen ve Bakan Soylu'nu [...]

23 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN