AK Parti'den Bayram Mesajları

AK Parti'den Bayram Mesajları
14 Haziran 2018 Perşembe Saat 10:47 0

AK Parti İl Başkanı Nihat Eri, Kadın Kolları Başkanı Hülya Hekimoğlu ve Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan Ramazan Bayramı dolayısıyla birer mesaj yayınladılar.

SICAK BİR TEBESSÜM BİLE MUTLULUĞA SEBEPTİR

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri mesajında; "Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’e veda etmenin hüznünü yaşarken, inşallah Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini de yaşamış olacağız. Her geçen günün ömür sermayemizden akıp gittiğini görmek dünyanın geçiciliğinin en büyük örneğidir. Geçen bayram aramızda olup ta bu bayramda yâd ettiğimiz bazı akraba, dost ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Mekânları cennet olsun”.

İl Başkanı Eri, “Bayramlar toplumumuzda birlik içerisinde millet olma bilincini pekiştiren, yardım ve kardeşliğin daha cazip hale gelmesine sebep olan eşsiz günlerdir. Bu mübarek günlerde samimi duygularımızla müslüman bir kardeşimize sunacağımız sıcak bir tebessüm bile mutluluğa sebeptir. Anne ve babamız başta olmak üzere aile büyüklerimizi, akrabalarımızı, hasta ve yetim çocukları unutmayarak onları ziyaret ederek sevindirmeliyiz. Dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan mazlum müslüman kardeşlerimizin yanında olmalı ve her türlü yardım ve dualarımızı eksik etmemeliyiz”.

Ülkemizin bekasını şekillendirecek olan 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kaldığını belirten İl Başkanı Nihat Eri, “İnşallah halkımızın büyük teveccühüyle 24 Haziran’da ülkemize ikinci bayramı yaşatacağız . Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 16 yıldır ülkemize kattığı eşsiz yenilik ve icraatların heba olmaması ve yeni sürecin sekteye uğramadan yoluna devam etmesi için 24 Haziran günü tercihimiz mutlaka AK Parti’den yana, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan yana olması gerekir. Çünkü AK Parti iktidarları 2002 yılından beri ülkemizi eğitim, sağlık, sanayi, dış ticaret, ulaşım ve siyasi alanların tümünde Türkiye’yi zaferden zafere taşımıştır. Bu duygularla Mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemize, milletimize ve tüm islam alemine hayırlar getirmesini diliyorum”.


AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu Ramazan Bayramı münasebetiyle yayınladığı mesajında; "Manevi iklimiyle gönüllerimizi aydınlatan bir Ramazan ayını daha geride bırakmanın hüznünü yaşarken, bizleri kardeşliğin, dostluğun ve yardımlaşmanın doruğa ulaştığı Ramazan Bayramına ulaştıran Allah’a hamd olsun. Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi ailelerimize ve çocuklarımıza elimizi, soframızı ve gönlümüzü açarak İslam ve insan kardeşliğini beraber yaşadık. Ramazan ayındaki yardımlaşma duygularını bereketlendiren maneviyatla bizlere ulaşan hiçkimseyi geri çevirmedik”.

Hakimoğlu, “Bayramlar gönüllerde sevgi köprüleri kurmaktır. İnsanların birbirlerine karşı olan dargınlıkları unutup,kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar yardım duygularının kabardığı, tüm güzellikleri içinde barındırdığı nadide günlerdir.Bu vesileyle Ramazan Bayramı ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirmesini temenni ederken tüm islam aleminin Ramazan Bayramını kutluyorum.

BAYRAMLAR SEVİNÇTİR, MUTLULUKTUR

AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Mesajında; "Bayramlar sevinctir, mutluluktur, birliktir, heyecandır. Ramazan bayramı, tüm bunlarla birlikte anlayistir, merhamettir, sevgidir. Ramazan ayı, Afrika'nın halini anlamaya, Arakan'â karşı merhamete ve tüm İslam coğrafyasına karşı bir sevgi beslemeye vesiledir".

İl Gençlik Kolları Başkanı Özkan, "Bugün bulunduğumuz coğrafyanın her açıdan hassasiyeti dolayısıyla, Filistin'de işgal, Suriye'de ölüm, Afrika'da açlık had safhada ve Türkiye dışında dünya tüm bunlara sessiz kalmaktadır. Ramazan bayramı, işte bu hassasiyeti bizlere kazandırmaktır. Bu vesileyle, önce ülkemizin ve milletimizin sonra bütün İslam aleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlarken, ülkemizin refah içinde bir gelecek yaşaması ve bütün insanlığın barış, sevgi, huzur ve mutluluk dolu bir hayat sürmesini Yüce Allah'tan niyaz ederim.''
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Meclis toplantısı devam ediyor

Mardin Büyükşehir Büyükşehir Belediyesi, ağustos a [...]

1 gün önce...

Türk ve Çinli çiftin çocuklarına Nusaybin'de sünnet

Türk ve Çinli çiftin çocuklarına Nusaybin'de sünne [...]

1 gün önce...

Eczacılardan Eczacıya şiddet açıklaması

Mardin’de bir süre önce bir eczacının darp edilmes [...]

1 gün önce...

Memur-Sen zam teklifine ilişkin basın açıklaması düzenledi

Hükûmetin zam teklifini kabul etmeyen Memur-Sen, k [...]

12 saat önce...

BİLSEM Sonuçları Açıklandı!

Mardin’de 2015 yılında kurulan ve Genel Yetenek/Zi [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar
Nezir Güneş
Nezir Güneş

Bugün günlerden...!

1
Faraç Çobanoğlu
Faraç Çobanoğlu

Yolum Maraş'a Düşünce

2
Fırat Ensari
Fırat Ensari

Yaşamın Adaleti

3
Mustafa Aydın
4
Kadir Üründü
Kadir Üründü

Ters Açı...

5
Abdurrahim Akdağ
Abdurrahim Akdağ

Girdi, Sermaye, Kaynak

6
Muhammed Dağ
Muhammed Dağ

Aydın(lık) Sorunsalı

7