AK Parti'den Gazetemize destek ziyareti

AK Parti'den Gazetemize destek ziyareti
14 Eylül 2019 Cumartesi Saat 18:24 1

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, beraberindeki teşkilat mensuplarıyla birlikte siber saldırıya uğrayan Mardin Life Yayın Grubu'na destek ziyaretinde bulunarak, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Mardin Life Yayın Grubu bünyesinde yayın yapan Mardin Life haber sitesi'nin önceki gün terör odaklı mihraklar tarafından örgüt  görseli ile tehditler içeren hacker saldırısına uğramasına tepkiler sürüyor.

AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, Savur İlçe Başkanı Ensari Kavak, Yeşilli İlçe Başkanı Şahabettin Şafak, Mazıdağı İlçe Başkanı Zeki Yetiştiren, AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Abdulvahap Alma, Teşkilat Başkanı Önder Duyan, Medya Tanıtım Başkanı Mehmet Beşir Güneş, AK parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan ile birlikte Mardin Life Yayın Grubu'na desteğini ifade etti, teşkilat mensupları adına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Mardin Life'ın kurulduğu ilk günden beri tarafsız bir basın ve yayın çizgisiyle yayınını sürdüre geldiğini ve bu çizgisiyle Mardin'den taraf, Mardin'in yayıncılık alanındaki marka değerine önemli katkıları bulunduğunu kaydeden Başkan Kılıç, "Mardin Life Yayın Grubu'na bilgisayar korsanları hackerlar tarafından yapılan siber saldırıyı üzüntüyle öğrendik. Kurulduğu günden beri herkesin ve her kesimin Mardin'deki gelişmeleri takip ettiği tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışıyla herkesin ve herkesimin ilgiyle takip ettiği Mardin Life bir takım mihrakların hedefi olması ancak ve ancak bu bölgenin huzuruna kast edenlerin, bu şehrin huzurunu hedef alanların işi olsa gerek. Basın yayın organları vatandaşın en temel hakkı olan haber alma hakkını yerine getiren kurumlardır. Bu kurumlara destek olmak, habercilerin özgür ve tarafsız bir şekilde gelişmeleri kamuoyuyla paylaşmalarını sağlamak için etkili ya da yetkili olan herkesin üzerine düşen görevler vardır, bizler bu görevi layıkıyla yapmaları için bütün gazetecilere gerekli desteği vermeye hazırız ve bunun için de bugün bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. Mardin'de basın alanında önemli bir marka değerimiz olan Mardin Life'ın yanındayız, her zaman da yanlarında olmaya devam edeceğiz" diye konuştu

AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç ve beraberindeki teşkilat mensuplarına gerçekleştirdikleri destek ziyaretinden ötürü teşekkür eden Mardin Life Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kadir Üründü, yapılan siber saldırının kendilerini inandıkları değerlerden tarafsızlık ilkesi ve çizgisinden alıkoyamayacağını kaydetti.

Saldırının gerçekleşmesinin ardından bir çok ayrı cenahtan destek mesajları, telefonları aldıklarını kaydeden Üründü, "Bu bizim uğradığımın ne ilk ne de son saldırı olmayacaktır. Her ne kadar hoşumuza gitmese bizi üzse de bu gibi saldırılar maalesef mesleğin içinde olan şeyler. Ancak asıl konu şu ki; tıpkı önceki saldırılarda olduğu gibi bu saldırı da bizleri inandığımız değerlerin gölgesinde sürdürdüğümüz mesleğimizden ve yayıncılık çizgimiz ve anlayışımızdan alıkoymayacaktır." diye konuştu.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Büyükşehir Belediyesinin Borç Miktarı Açıklandı

Mardin Büyükşehir Belediyesinin Borç Batağında old [...]

1 gün önce...

Büyükşehir'de 3 Daire başkanı daha görevden alındı

Mardin Büyükşehir Belediyesinin 3 daire başkanı da [...]

1 gün önce...

DEDAŞ'tan Açıklama: Borcunu ödeyenlere elektrik vereceğiz

Mardin’de tarımsal sulama abonelerinin birikmiş 1. [...]

1 gün önce...

Memur-Sen, Mardin'de Artan Vaka Sayısına Dikkat Çekti

Memur-Sen Mardin İl Başkanı Eyyüp Değer'den, Son g [...]

1 gün önce...

Seyir halindeki çöp aracında yangın

Dargeçit Belediyesi'ne ait çöp toplama aracında çı [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN