AK Parti'den Kafkas'a Hayırlı Olsun ziyareti

AK Parti'den Kafkas'a Hayırlı Olsun ziyareti
18 Kasım 2019 Pazartesi Saat 13:07 0

AK Parti Mardin İl Koordinatörü Mehmet Erdoğan, AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Derik İlçe Başkanı Süleyman Karahan ve partililerden oluşan heyet eşliğinde İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Derik İlçe Belediyesi’ne kayyum olarak atanan Derik İlçe Kaymakamı Hakan Kafkas’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç ziyarete ilişkin yapmış olduğu açıklamalarda, “Derik İlçesi’nde Kaymakamlık yaptığı dönem boyunca ve önceki dönem kayyum sürecinde yapmış olduğu hizmetlerle adından söz ettiren Sayın Hakan Kafkas’ı yürekten tebrik ediyorum. İnşallah bu yeni süreçte de elinden geleni yaparak Derik İlçesi’ne güzel hizmetlerde bulunacaktır”.

Önceki dönemden yarım kalmış bazı projelerin kısa sürede tamamlanması ve bir an önce yeni icraatlarla AK Parti belediyecilik anlayışını tam anlamıyla Derik halkına yansıtılması gerektiğini dile getiren İl Başkanı Kılıç, “Derik konumu ve tarımsal özelliği itibariyle etkin ve önemli ilçelerimizin başında gelmektedir. Özellikle Şehit Kaymakamımız Muhammed Fatih Safitürk’ün de hayali olan, yağ oranı yüksek Derik zeytininin daha verimli şekilde yetiştirilmesi ve tanıtımının uluslar arası çapta yapılması konusunda el birliğiyle gerekli çalışmaları hızlandırmamız gerekir. Gençlere yeni iş sahaları oluşturmak ve yine hem çocuklara hem de gençlere yönelik spor komplekslerinin ve oyun alanlarının daha da geliştirilmesi için AK Parti Mardin Teşkilatı olarak elimizden gelen her gayreti göstereceğiz. AK Parti olarak dün olduğu gibi bundan sonra da Derik’in, Mardin’in refahı ve huzuru için gayret ve çalışmalarımız aksamadan devam edecektir”.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Bakan elektrik meselesi için Mardin’e geliyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, böl [...]

18 saat önce...

Üniversiteden Boncuklutepe’yi Tanıtma Atağı

Ilısu Barajı Kazılarında ortaya çıkarılan Boncukte [...]

1 gün önce...

Hafif ticari araç devrildi: 5 yaralı

Kızıltepe-Viranşehir karayolunda hafif ticari arac [...]

1 gün önce...

Yangın ve tahliye tatbikatı gerçeği aratmadı

Kızıltepe ilçesinde devlet hastanesi binasında ya [...]

1 gün önce...

Aile Boyu Fanatik Fenerbahçeli aile

Fanatik Fenerbahçeliliği ile bilinen Abdurrahim Ça [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN