AK Parti'den Mardin'e ziyaret

AK Parti'den Mardin'e ziyaret
12 Ocak 2020 Pazar Saat 16:55 0

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Zenbilci, çeşitli temas ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla Mardin’e geldi.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Zenbilci, çeşitli temas ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla Mardin’e bağlı Yeşilli, Midyat, Dargeçit, Ömerli ve Artuklu ilçelerini ziyaret etti.

İlçe belediye başkanlıkları ziyaretinin ardından AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nda il yönetimiyle toplantıda bir araya geldi. Burada bazı açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Zenbilci, “Sizleri ziyaret etmenin, sizlerle böyle bir ortamda bulunmanın mutluluğunu yaşıyorum. Çünkü AK Parti davasına asıl sahip çıkanlar sizlersiniz. Bugün ilçe belediyelerimize bazı ziyaretler gerçekleştirdik. Bu ziyaretlerde genel merkezimizin, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın halka daha iyi hizmet sunmak amacıyla iletmemizi istedikleri hususları bildirdik. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yerel yönetimleri çok önemsiyor. Sebebi şudur, 1994 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanmasıyla Türkiye yeni bir belediyecilik örneği, yeni bir model ve kültür ile tanıştı. Bu model insanlara değer verme, memlekete yenilikler kazandırma, yaptığını Allah rızası için yapma, helal haram çizgisi üzerinde durabilmek noktasında ortaya konulan başarılı belediyecilik anlayışıdır. AK Parti iktidarı 2002’den beri yapmış olduğu bu önemli hizmet anlayışıyla bugüne kadar gelmeyi başarmıştır”.

Genel Başkan Yardımcısı Zenbilci, “Belediye halka ulaşan en hassas kılcal damarlardır. Burada bir bozulma ya da deformasyona, burada ahlaki bir yozlaşmaya, burada temel ilkelerimizi kaybeden bir yapıya asla mahal verilmemeli. Bunun için belediye başkanlarımızın geniş bir anlayışla çok sıkı çalışmaları gerekmektedir. Bizlerde bunların takipçisi konumundayız. Allah’a çok şükür 31 Mart seçimlerinde Mardin 5 ilçe Belediyesini kazanarak AK Parti belediyecilik anlayışının yayılması sağlandı. İnşallah önümüzdeki seçimlerde ilçe belediyelerin tamamını bu anlayışla tanıştıracağız”.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet Zenbilci’nin Mardin’e gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet Zenbilci ile birlikte Yeşilli, Midyat, Dargeçit, Ömerli ve Artuklu İlçelerimizi ziyaret ederek, ilçelerimiz ile ilgili belediye başkanlarımızdan gerekli bilgileri aldık. Kendisine 31 Mart seçimlerine yönelik yaptığımız çalışmaları aktardık. Belediyelerimizin çalışma performanslarını detaylarıyla birlikte anlatma şansını yakaladık. Mardin ve ilçelerine yapmış olduğu bu verimli ziyaretten dolayı kendisine teşekkür ediyoruz”.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Doç. Dr. Oktay: "Batılıların derdi mezhep savaşlarıdır"

Mardin Artuklu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı [...]

1 gün önce...

Katil zanlısının ifadesine ulaşıldı

Bitlis'te geçen gün şehit edilen ve Bakan Soylu'nu [...]

1 gün önce...

19 Yaşındaki Şefika’dan 10 gündür haber yok

Kızıltepe'de bakkala gidiyorum diye evden çıkan 19 [...]

1 gün önce...

"İkiyüzlü batı, Kürtleri hep dengeleyici bir unsur olarak kullanıyor"

İran’da 74 yıl önce kurulan Mehabad Kürd Cumhuriye [...]

1 gün önce...

İpekyolu’nda çelik rulo yüklü TIR devrildi: 2 yaralı

Nusaybin Kızıltepe Karayolu'nda (İpekyolu) üzerind [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN