AK Parti’den MÜSİAD’a nezaket ziyareti

AK Parti’den MÜSİAD’a nezaket ziyareti
22 Şubat 2011 Salı Saat 20:08 2

Ak Parti İl Başkanı Lokman Sinanoğlu, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Serdar Yay, Bedrettin Ağalday ve İl Parti Eğitmeni Lütfü Günlüoğlu olduğu halde Müstakil Sanayici ve işadamları Derneği-MÜSİAD-Mardin Şubesine nezaket ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD’ın ev sahipliği yaptığı ziyaret esnasında Şube Başkanı Kazım Aksoy ile birlikte MÜSİAD Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Çelebi, Mehmet Ali Dündar, Yakup Kılıç ve Bülent Tekin de hazır bulundu.

 HALKIMIZIN MENFAATİ ESASTIR
Şube Başkanı Kazım Aksoy misafirlerini sıcak bir havada ve samimi bir şekilde karşıladı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti de ifade ederek, “aslında bütün siyasi partilerin böyle ziyaretleri gerçekleştirmesi çok önemlidir, bizler MÜSİAD camiası olarak bölgemizin ve ülkemizin yararına olacak her türlü etkinlik içerisinde bulunmak isteriz, yeter ki, halkımız için yararlı işler yapılsın” açıklamasını yaptı.

STK’LARIN GÜÇLENMESİ EN BÜYÜK ARZUMUZDUR
             İl Başkanı Lokman Sinanoğlu ise şunları söyledi, “Biz Parti teşkilatı olarak bugün ilimizde hizmet veren birçok avukatı ve Sivil Toplum örgütünü ziyaret ettik. Aslında bu tür ziyaretler daha sık yapılmalıdır. Bizler Ak Parti olarak ve parti politikası gereği STK’lara daha çok önem veriyoruz. STK’ların güçlü olduğu bir ülke istiyoruz. Bu nedenle MÜSİAD gibi kuruluşları çok önemsiyoruz. Ziyaretlerimiz genişleyerek devam edecektir”

            Ziyaret karşılıklı başarı dilekleri ve çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.
 
YORUMLAR :::

  1. şaban
    22 Şubat 2011 Salı Saat 21:25 CEVAPLA
    kerem kardeş hayatında karşılık beklemeden hiç iş yapmamış olacak ki herkesi öyle zannediyor. kaldıki kazım bey vekilliği çok kişiden daha fazla hak ediyor .henüz aday maday da olmadı bildiğim kadarı ile memlekette çalışanları kıskanıp çamurlamayı bırakın lütfen .iş yapana teşekkür etmeyi, minnettar olmayı öğrenmeliyiz
  2. selametçi kerem
    22 Şubat 2011 Salı Saat 20:26 CEVAPLA
    bu kazım aksoyun reklamını yapmaktan sıkılmadınız mı. Bu adamın tek bir hedefi var miletvekili olmak hemde nasıl bir istekki bu herkes ve her kurum onun kardeşi arkadaşı olabiliyor.

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Multidisipliner Kovid-19 Sürecine Sıradışı bir Yaklaşım

Mardin Artuklu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakül [...]

1 gün önce...

Nur Mahallesi sakinleri doğal gaz istiyor

Mardin merkez Artuklu ilçesine bağlı Nur Mahallesi [...]

1 gün önce...

Tilkiye protez bacak yaptı

Mardinli Hasan Kızıl, araba kaputuna giren bir ked [...]

1 gün önce...

Vali Demirtaş, Gün boyu üç ilçede incelemelerde bulundu

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, yapılan ve planlana [...]

1 saat önce...

Engelli Vatandaşlara Akülü Sandalye Desteği

Mardin Kızıltepe ilçesinde 3 Aralık Dünya Engellil [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN


YAZARLAR :::

Bütün Yazarlar