AK Parti'den Nusaybin esnafına ziyaret

AK Parti'den Nusaybin esnafına ziyaret
02 Ocak 2020 Perşembe Saat 15:46 0

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, ilçe başkanları ve il yönetim kurulundan oluşan heyet eşliğinde bazı programları gerçekleştirmek amacıyla gittiği Nusaybin İlçesi’nde esnafları ziyaret ederek onlarla hasbihalde bulundu.

İl Başkanı Faruk Kılıç ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamalarda, “AK Parti, esnafı toplumsal dokunun, sosyal dayanışmanın, şehrin gelişiminin ve adaletin adeta teminatıolarak görmektedir. AK Parti esnaflarımıza yönelik yapmış olduğu her yeni hamlede özellikle bunları gözeterek yerine getirmiştir. Bizlerde AK Parti Mardin İl Başkanlığı olarak esnaf kardeşlerimizin genel durumlarını yerinde görmek, onlarla sohbet etmek amacıyla kendilerini ziyaret ediyoruz. Nusaybin’de değişen ve yenilenen ortamla birlikte esnafımızın yüzünün güldüğünü, daha huzurlu bir ortamda ticaretlerinin devam ettiğini görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Oluşan huzur ortamıyla birlikte inşallah Nusaybin hak ettiği konuma ulaşacaktır”.

İl Başkanı Kılıç, “AK Parti Mardin İl Teşkilatı olarak ilçelerimizin durumunu ve vatandaşlarımızın ilçeleriyle ilgili sıkıntı ve önerilerini almak amacıyla sürekli yanlarında olmaya çalışıyoruz. AK Parti halkıyla iç içe onların sorunlarıyla hemhal olmuş bir partidir. Seçimler olsun ya da olmasın bizim için asla fark etmemiştir. Çünkü vatandaşlarımızın sıkıntılarını kendi sıkıntımız, eleştiri ve önerilerini de emir niteliğinde görerek hareket ediyoruz”.
YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardian Mall AVM'de sona gelindi

Dekinsan Grup ve Sinanoğlu Group yatırım ortaklığı [...]

21 saat önce...

Ahmet Ceylan'ın Acı Günü

Mardin STK Platformu Sözcüsü, Eğitim-Bir-Sen Ünive [...]

1 gün önce...

Son dakika: Koca, bir kez daha Mardin için uyardı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplan [...]

1 gün önce...

Otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı

Derik ilçesinde, otomobil ile hafif ticari aracın [...]

1 gün önce...

Elektrik kesintileri hastaları da vurmaya başladı

Mardin’deki elektrik kesintileri, elektronik cihaz [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN