Akdağ, esnafların desteğini istedi

Akdağ, esnafların desteğini istedi
14 Mayıs 2011 Cumartesi Saat 11:07 23

AK Parti Milletvekili adayı Abdurrahim Akdağ, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi. Esnafları gezerek bir süre sohbet eden Akdağ, hizmetlerin kaldığı yerden devam edeceğini söyledi.

12 Haziran Genel Seçimleri için süreç işlemeye devam ederken siyasi partilerin milletvekili adayları da seçim çalışmalarını seçmenlere kendilerine tanıtma çalışmaları ile sürdürüyorlar. AK Parti Milletvekili adayı Abdurrahim Akdağ, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi. Esnafları gezerek bir süre sohbet eden Akdağ, hizmetlerin kaldığı yerden devam edeceğini söyledi.

AK Parti Milletvekili adayı Abdurrahim Akdağ, seçim çalışmalarını Galericiler Sitesindeki esnafları ziyaret ederek sürdürdü. Akdağ, esnaf ziyaretleri esnasında esnaflardan destek istedi.

Ziyaret boyunca esnafların sevgi gösterileri ile de karşılaşan Akdağ, sohbet ederek isteklerini ve AK Parti'nin çalışmalarından duyulan memnuniyeti dinledi. Akdağ, 12 Haziran'da yapılacak seçimlerde Kızıltepe’de alacakları oylarla bir rekora imza atacaklarını belirterek, "Mardin’in altın çağını yaşatacağız. Biz Mardin için bir şeyler yapmak istiyoruz. Sayın Başbakan'ımız zaten yapıyor ama daha fazlası için Ankara'ya gitmek istiyoruz. Artık Türkiye'nin vitrini değişiyor, şimdi sokakların da vitrini değişiyor. Türkiye dünyaya açıldı."dedi.

Burada esnaf ve vatandaşlar ile sohbet edip onların sorunlarını dinleyen Akdağ, “12 Haziran’dan sonra hizmetlere kaldığımız yerden devam edeceğiz. Mardin hizmetlerin devam etmesi için siz değerli halkımız oylarını istiyoruz. Biliyorsunuz ki Mardin tarihinin en iye hizmetini partimiz iktidarı döneminde almıştır ve almaya da devam edecektir bundan hiç kimsenin endişesi ve şüphesi olmasın.”diye konuştu.

Akdağ, esnafların sorunlarını bildiğini, milletvekili olması durumunda esnafların sorunlarını meclise taşıyacağını ve mecliste gündeme getireceğini ifade etti. AK Parti Milletvekili adayı Akdağ, daha önce de çarşı merkezindeki esnafları ziyaret etmiş, buralardaki esnafların sorunlarını dinlemiş ve destek istemişti.

 Akdağ’a AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Cengiz Demirkaya ve diğer partililer de eşlik etti.  
YORUMLAR :::

 1. fikret gelen
  18 Mayıs 2011 Çarşamba Saat 10:28 CEVAPLA
  MARDINE HAYIRLI UGRLU OLMSAYI TEMENIMLE HAYIRLI OLSUN !
 2. lütfü
  17 Mayıs 2011 Salı Saat 12:38 CEVAPLA
  tabiiii oy patlaması yapacaksınız ak parti seçim bironuzdan belliki 2 gündür kapallı kepenkler kapallı çok büyük oy patlaması yapılacak ama ak partide degil .
 3. FERAH
  16 Mayıs 2011 Pazartesi Saat 10:25 CEVAPLA
  BENCE ŞUANA KADAR MARDİNİN EN DÜRÜST EN TEMİZ MİLLETVEKİLİ ADAYI İNŞALLAH KAZANIR VE MARDİNİ İYİ TEMSİL EDER...
 4. yusuf
  16 Mayıs 2011 Pazartesi Saat 08:55 CEVAPLA
  BİZİ VE TÜM KAİNATI YARATAN YÜCE ALLAH (C.C)BİLİYORKİ SAYIN ABDURRAHİM AKDAĞ VE ÇEVRESİNDEKİLERİN NE KADAR HAYIRSEVER OLDUĞUNU GÖRÜYOR.BUGÜNE KADAR ABDURRAHİM AKDAĞIN NELER YAPTIĞINI ÖĞRENMEK İSTEYENLER ONU İYİCE ARAŞTIRSIN.TÜM KALBİMLE İNANIYORUMKİ SAYIN ABDURRAHİM AKDAĞ VEKİL OLUP MARDİN'İMİZE ÖZELLİKLEDE KIZILTEPE'MİZE EN GÜZEL ÇAĞINI YAŞATACAKTIR.ABDURRAHİM BEYİN YAPACAKLARI SADECE EKONOMİK SORUNLAR OLMAYACAK HELBETTE.EN BAŞTA KÜRT SORUNU ELİNDEN GELDİĞİNDEN FAZLASINI YAPARAK SOMUT ÇÖZÜMLER GETİRECEĞİNE İNANIYORUM.YÜCE ALLAH TÜM İNSANLARIMIZA AKLI-VİCDAN İHSAN EYLESİN.
 5. EYYÜP
  16 Mayıs 2011 Pazartesi Saat 08:06 CEVAPLA
  SELAM MARDİN LİFE OKUYUCULARI, BU GÜZEL İNSANA OLAN DESTEĞİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLER. ABDURRAHİM BEYE BAŞARILAR.
 6. şirin
  16 Mayıs 2011 Pazartesi Saat 01:17 CEVAPLA
  evet inşallah hep beraber görecez 12 haziranı ve sonrasında Sayın Abdurrahim AKDAĞ'ı seçmenin nasıl bir şans olduğunu. Halkın isteklerine ve taleplerine en iyi cevap hem kürtler, hem araplar ve hemde diğer halklar için tek şahsiyet kendisidir. Kazanacak, Kazanacak Genede kazanacak herzamanki gibi gönlümüz seninle allah yar ve yardımcınız olsun.
 7. izzettin
  15 Mayıs 2011 Pazar Saat 17:43 CEVAPLA
  SELAM SANA GÜZEL İNSAN. HEPİMİZ SENİNLEYİZ. SEN BİZİM GURURUMUZSUN. ALLAAH AYAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
 8. Orhan Kızıltepe
  15 Mayıs 2011 Pazar Saat 12:24 CEVAPLA
  ... ne yaptınız bu halk için tek icraat gösterin. bu halkın dili için sosyal hayatı için statüsü için tek adım attınız mi?...
 9. 12 HAZİRAN
  15 Mayıs 2011 Pazar Saat 11:40 CEVAPLA
  BEKLİYORUZ BİZDE 12 HAZİRANI DÖRT GÖZLE... BAYRAM YAŞAMAK İÇİN AMA DUYURULURRRRR
 10. Xoser
  15 Mayıs 2011 Pazar Saat 08:52 CEVAPLA
  şerif:) bey çok iyi hatip olabilir ama inandırıcı gelir mi bana yok çünkü şu ana kadar istatistiklere göre mardin milletvekilinin çıkıpta sorunları dile getirdiğini görmedim bunu bilmeni isterim..
 11. Qoseri
  14 Mayıs 2011 Cumartesi Saat 23:31 CEVAPLA
  siz akp propagandasını yapmaya devam ede durun bakayım Kızıltepenin hem size hemde akpye büyük süprizi olacak 12 haziranda .. bekleyin az kaldı...
 12. İŞÇİ MEMUR ESNAF FARK ETMEZ
  14 Mayıs 2011 Cumartesi Saat 23:05 CEVAPLA
  TÜM HALKIMIZIN SORUNLARI SADECE SİZİNLE DEĞİL TÜM VEKİLLERİMİZ ARACILIĞI İLE MECLİSE TAŞINMALIDIR.BU YÜZDEN BU İŞİ YAPANLARA MİLLETVEKİLİ DENİLMEKTEDİR.SİZİN GİBİ SAYGIN İNSANLARIN BU İŞİ ÇOK İYİ YAPACAĞINA İNANIYORUZ.
 13. şerif sılgan
  14 Mayıs 2011 Cumartesi Saat 23:04 CEVAPLA
  xoser ;)) ABDURRAHİM BEY ÇOK İYİ BİR HATİP AYNI ZAMANDA YAZAR.Konuşma kabiliyeti ve kültürüyle ilgili olarak bir sıkıntısı yok .Mardini anlatacak mardinin dertlerinini dinlendirecek bir şahıstır
 14. ahmet
  14 Mayıs 2011 Cumartesi Saat 23:00 CEVAPLA
  tebrik ediyoruz her zaman halkın yanında olun allah yardımcınız olsunn.
 15. SAYENİZDE
  14 Mayıs 2011 Cumartesi Saat 22:56 CEVAPLA
  Mardin’in altın çağını yaşatacağız. Biz Mardin için bir şeyler yapmak istiyoruz. MARDİN DE SİZİN İÇİN GEREKENİ YAPACAKTIR. ŞÜPHENİZ OLMASIN..DURMAK YOK YOLA DEVAM
 16. ESNAFLAR ADINA
  14 Mayıs 2011 Cumartesi Saat 22:51 CEVAPLA
  SAYIN ABDURRAHİM BEY BİZ SİZİ TANIYORUZ. NE KADAR DOĞRU BİR İNSAN OLDUĞUNUZUDA BİLİYORUZ..SİZDEN TEK İSTEDİĞİMİZ MECLİSE GİDİNCE ( GİDECEĞİNİZE TÜM YÜREĞİMİZLE İNANIYORUZ) SORUNLARIMIZA ÇÖZÜM BULMANIZ. BAŞARILAR
 17. ÇEKEMEYENLER ÇATLASIN
  14 Mayıs 2011 Cumartesi Saat 22:43 CEVAPLA
  sayın vekilim biz seninleyiz. çekemeyenler var bırakın kudursunlar... yolunuz açıktır..Allah sizinle olsun
 18. SENİNLEYİZ
  14 Mayıs 2011 Cumartesi Saat 22:38 CEVAPLA
  ALLAH SANA GÜÇ KUVVET VERSİN A.RAHİM ABİ...HER YERE YETİŞMEYE ÇALIŞIYORSUN.BİZ SENİ BİLİYORUZ GÖNLÜNÜN NE KADAR GENİŞ OLDUĞUNU DA BİLİYORUZ...OYUMUZ SENİN
 19. serhat
  14 Mayıs 2011 Cumartesi Saat 22:22 CEVAPLA
  12 haziran akşamı oy patlaması yapıp yapmadığınızı görecez kızıltepe halkı size gereken cevabı en demokratik tepkisini sandıkta gösterecek seçim büronuza daire amirleri dışında gelipte oturan varmı halka rağmen hiç bir yere gelinemez panzerle polisle makarnayla olacak şey değil.
 20. zeki şahin
  14 Mayıs 2011 Cumartesi Saat 20:19 CEVAPLA
  kızıltepe nin değerli esnaflarına layık bir milletvekili olacağına inanıyorum. sayın vekilimiz kızıltepe halkını en güzel şekilde temsil edeceğine inanıyorum. abdurrahim beye başarılar dilerim.
 21. Xoser
  14 Mayıs 2011 Cumartesi Saat 13:19 CEVAPLA
  ... şimdiye kadar ben mardin milletvekillerinden bdp hariç ak partinin hiçbir milletvekili kürsüye çıkıpta sorunları dile getirememiş zaten o kabiliyet ve konuşma yeteneği de yok ancak yapacakları şey kürsüye bir kere çıkıp yemin edip sonra 4 yıl boyunca arka sıralarda oturup kameralara gözükmemek..:)
 22. helexi
  14 Mayıs 2011 Cumartesi Saat 11:48 CEVAPLA
  akdağ her aday senin gibi çalışsaydı bu parti değil3 6'sını da çıkarırdır.
  bir türlü 8 yıldır yapamadıklarını anlatamdılar..

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Deva Partisi Midyat kongresini gerçekleştirdi!

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Mardin'de kongr [...]

1 gün önce...

Ömerli ilçesinin alt yapısı yenilenecek

Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İd [...]

6 saat önce...

Gelecek Partisi AK Parti'nin Açıklamasına Cevap verdi

Gelecek Partisi Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ, A [...]

1 gün önce...

Mardin'de bal hasadı başladı

Muş Malazgirt, Siirt Pervari ve Hakkari Yüksekova [...]

1 gün önce...

AK Partili Gençlerde Kongre Heyecanı

AK Parti Gençlik Kolları’nda, 6. Olağan Kongre Sür [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN