Aksoy, Kılavuz Mahallesi Sağlık Evi'ni Yeniledi

Aksoy, Kılavuz Mahallesi Sağlık Evi'ni Yeniledi
21 Ekim 2019 Pazartesi Saat 17:42 0

Dargeçit'in Kılavuz Mahallesi'nde bulunan eski Sağlık Evi, Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy'un katkılarıyla yenilenerek hizmete açıldı.

Dargeçit Belediyesi tarafından tadilatı tamamlanan Kılavuz Sağlık Evi, düzenlenen tören ile mahalle halkının hizmetine yeniden açıldı.

AK Partili Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy'un gayret ve girişimleriyle yenilenen Sağlık Evi'nin açılışında Dargeçit Kaymakamı Doğan Kemelek, Mardin İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz, AK Parti Dargeçit İlçe Başkanı Mehmet Beşir Kılıç ile ilçe protokolü hazır bulundu

Kılavuz mahallesi ile civar mahallelerde mobil sağlık hizmeti sunan sağlık çalışanları tarafından da kullanılarak çeşitli sağlık hizmetlerinin sunulacağı Sağlık Evi'nin Kılavuz mahallesi sakinlerine hayırlı olması dileğinde bulunan Dargeçit Belediye başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy, "Merkezine insanı koyan bir hizmet anlayışının içinden geliyoruz. Önce insan diyoruz ve bunun da öncesinde sağlıklı birey, sağlıklı insan diyoruz. Kılavuz Halkı'nın çevredeki kırsal mahallerimizin ve dahası da bütün Dargeçitli hemşehrilerimizin sağlığı, yaşam kalitesi de bizim için önemlidir. Daha kaliteli bir yaşamın başlangıç noktası, sağlıklı bir yaşamdan geçer. Kılavuz mahallemizde taleplere cevap veremeyen Sağlık Evi'mizi belediyemizin imkanlarını seferber ederek adeta yeniden inşa etmiş olduk. Dargeçit Belediyesi olarak temel hizmet alanlarımızla birlikte eğitim ve sağlık gibi insani temel ihtiyaçlara imkanlar çerçevesinde katkılarımızı sürdüreceğiz. Bu vesileyle bu güzel ortamın oluşmasında emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, Kılavuz mahallesi ve çevre mahallelerimize hayırlı olmasını diliyorum."

Mardin İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Saffet Yavuz'da açılışı gerçekleştirilen Sağlık Evi'nin Kılavuz Mahallesi ve çevre mahallelerin sakinlerine sağlık alanında güzel hizmetlere erişilebilirlik anlamında kolaylıklar getireceğinin altını çizerek, Sağlık Evi ve Merkezi'nin yeniden düzenlenmesinde emeği geçen Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy'a bütün sağlık çalışanları adına teşekkür etti.

İl Sağlık Müdürü Yavuz, Başkan Aksoy'a yaptığı katkılardan dolayı bir teşekkür plaketi taktim etti.

73131385_3017846468439541_2238901524384186368_o.jpg
(2 / 6)
73131385_3017846468439541_2238901524384186368_o.jpg
(2 / 6)YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Gün sayıyorlar Babacan'ın partisinin ismi ve logosu belli oldu!

AK Parti'den istifa eden eski bakanlardan Ali Baba [...]

1 gün önce...

İki araç çarpıştı 4 yaralı

Kızıltepe ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonu [...]

1 gün önce...

Demokrat Parti’nin başına Mardinli bir isim…

1 Aralık’ta “Türkiye Demokrasi’ye Geçiyor” sloganı [...]

1 gün önce...

Şehir Merkezindeki Zahirecilere Çağrı

Ortadoğu’nun en büyük Kızıltepe hububat ticaret me [...]

1 gün önce...

2020 yılının ilk yarısı için bedelli ve dövizli askerlik ücreti belli oldu

Son dakika: 2020 yılının ilk yarısı için bedelli a [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN