Alt Yapı Koordinasyon Merkezi Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Mardin Büyükşehir Belediyesi toplantı salonunda Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.

Şehrin altyapısı ve üstyapısının sorun ve çözüm önerilerinin konuşulduğu, toplantıya Vali Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve Kurum Müdürleri katıldı.

Toplantıda yatırım yapan kamu kurum ve kuruluşların 2020 yatırımlarının değerlendirilmesi ile 2021 yatırım öngörüleri konuşuldu.

Vali Mahmut Demirtaş, toplantıda yaptığı konuşmada;

‘’Göreve başladığımız günden bu yana şehrimizin altyapı ve üst yapısını önemsiyoruz. Bugün burada Kaymakamlarımız, Belediye Başkanlarımız, Daire Başkanlarımız ve Kurum Müdürlerimiz ile bir araya gelerek yapacağımız hizmetlerde hassasiyet içerisinde olacağımızı konuştuk. Kurumlararası iletişimimizi en üst seviyeye çıkararak kurumlarımızın yapacağı işlerde birbirleriyle entegrasyonunu sağlayacağız. Kaynaklarımızı en doğru şekilde kullanıp, kurumlarımızın yapacağı hizmetlerin vatandaşlarımızın takdirini kazanılması yönünde çalışma içerisindeyiz. Bu tür toplantılarımızı sıklaştırıp en güzel hizmetleri Mardinli vatandaşlarımıza sunacağız.‘’ diye konuştu.

Toplantı yapılan öneri ve temennilerin ardından sona erdi.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle