Anadolu Kardeşlik Teşkilatı temsilciliğine Fidan getirildi

Anadolu Kardeşlik Teşkilatı temsilciliğine Fidan getirildi
27 Ocak 2020 Pazartesi Saat 17:04 0

Anadolu Kardeşlik Teşkilatı (AKT) Federasyonu Gençlik ve Spor Kulübü Derneği temsilciliğine Mehmet Eyyüp Fidan getirildi.

Midyat Kocatepe İlkokulu Konferans Salonunda düzenlenen programa AKT Genel Başkanı Murat Toprak Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahim Çelik, Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Altay, Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Mehmet Çelik, kurum amirleri, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program Kur’an-ı Kerim okunmasıyla devam etti. Çeşitli sinevizyon gösterilerinin ardından kısa bir konuşma yapan Midyat Teşkilat Başkanı Eyyüp Fidan “Gençliğini ihmal eden, geleceğini imha eder o yüzden en hayati meselemiz genç kuşaklarımız olmak, gençlerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı yetişmeleri çok önemlidir. Gençlik ve Spor kulübümüzün açılışına teşriflerinizden dolayı teşekkür eder saygılarımızı sunuyorum.”ifadelerini kullandı.

Ardından kürsüye çıkan AKT Genel Başkanı Murat Toprak ise “ Anadolu Kardeşlik Teşkilatı adına 30 bine yaklaşan üyemizin hepsinin selamını sizlere getirdik. Buraya geldiğiz için hepinizden Allah razı olsun.2018 Yılında 7 kişi olarak çıktığımız bu kutlu davada bir de spor kulübümüz olsun istedik. Şahsen bu topraklara yabancı değilim. 90’lı yıllarda buralarda görevde bulundum. En az sizin kadar da bir Midyatlıyım. Terör ve Uyuşturucu konusunda sıkıntı yaşamız bu topraklar artık gençlerimizin belli bir yönlere sevk edilmesi gerekiyor bu Terör ve uyuşturucu kucağından gençlerimizi kurtarmamız gerekiyor. Bu anlamda da Anadolu Geçlik Teşkilatı Spor Kulübünü Mehmet Eyyüp beyin başkanlığında kurduk. Ankara merkezli olan spor kulübümüzün başkanlığındaki Mehmet beyi de azimle ve kararla gençlerimizi uyuşturucunun batağından terörün batağından kurtaracağına eminiz.”dedi.

Program dilek ve temennilerle son buldu.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Okul bodrumunu üretim merkezine çevirdiler

Derik Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Tarım Bölümü ö [...]

1 gün önce...

10 günde teslim olan sayısı 11'e yükseldi

Mardin'de 2 terörist daha teslim oldu, son 10 günd [...]

1 gün önce...

Kızıltepe’de Yetim ve Öksüzler Derneği Kuruldu

Kızıltepe'de yetim ve öksüzlerin ihtiyaç ve sorunl [...]

1 gün önce...

Hırsızlar duvarı delip DEDAŞ şubesine girdi

Kızıltepe'de hırsızlar bir binanın duvarını delip [...]

1 gün önce...

Zeki İpekşen, güven tazeledi

AK Parti Mardin Ömerli İlçe Başkanlığına Mehmet Ze [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN