5n1k HABERLERİ :::

Mardin Atletizm Spor Kulübüne Ödül

SPORMardin Atletizm Spor Kulübüne Ödül

Türkiye Atletizm Federasyonu Mardin Atletizm Spor Kulübünü başarılı çalışmalarından dolayı 2015 yılının en başarılı kulübü olarak ödüle layık gördü.

24 Ocak 2016 Pazar Saat 18:09
TGS Mardin’de 5n1k Sendika diyecek

GÜNCELTGS Mardin’de 5n1k Sendika diyecek

Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) Mardin üyesi ve aynı zamanda Arena Gazetesi'nin Sayfa Editörü İbrahim Hakkı Laleoğlu, TGS hakkında açıklamalarda bulundu.

23 Temmuz 2014 Çarşamba Saat 17:09
Başbakan İçin İlan Veren Arman: Dua Edin Tam Sayfa Vermedim

GÜNCELBaşbakan İçin İlan Veren Arman: Dua Edin Tam Sayfa Vermedim

Başbakan'ın 1915 olaylarına dair taziyesi için teşekkür ilanı veren Ermeni işadamı, katıldığı programda "Dua edin tam sayfa ilan vermedim" dedi.

29 Nisan 2014 Salı Saat 08:46
Süryani adayı bütünleştirmek istiyor

POLİTİKASüryani adayı bütünleştirmek istiyor

BDP Mardin’de Ahmet Türk’le birlikte bir Süryani eşbaşkan adayı göstereceğini açıklayınca olumlu tepkiler gelmişti. Ancak bazı Süryani kişi ve kurumlarının Şamiran İshak’ın eşbaşkan adayı olmasını önermelerine rağmen Februniye Akyol aday ilan edilince tartışmalar yaşanmıştı.

21 Şubat 2014 Cuma Saat 22:11
Sabancı’dan Münir Cura’ya Başarı Belgesi

GÜNCELSabancı’dan Münir Cura’ya Başarı Belgesi

Sabancı Vakfı Türkiye genelinde yaptığı araştırmaya göre Mardin Atletizm Spor Kulübü derneğinin Türkiye’de sosyal sorumluluk SODES projesinin çalışmalarını fark yaratanlar arasında göstererek Kulüp Başkanı ve dernek yönetimi adına Mehmet Münir Cura’ya Güler Sabancı tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi.

19 Haziran 2013 Çarşamba Saat 13:57

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN