Artukbey, Kızıltepe'deki 3'üncü şubesi dualarla açıldı

Artukbey, Kızıltepe'deki 3'üncü şubesi dualarla açıldı
02 Şubat 2020 Pazar Saat 18:04 0

Yurt içinde ve yurt dışında şubeleşme çalışmalarını hızla sürdüren Artukbey kahve ve kuruyemiş Markası, Kızıltepe'de 3'üncü Türkiye'de ise 70'ici şubesini dualarla açtı.

Mardinli hemşehrimiz İşadamı Tacettin Yertüm, Artukbey Kahve ve Kuruyemiş Markası'nın Zincirine bir halka daha ekledi. Özellikle kahve lezzeti konusunda tüm Türkiye'ye ün salan Artukbey, lezzet kervanına Kızıltepe'deki 3. şube de eklenerek, şube sayısını 70'e çıkardı.

İşadamı Servet Koçhan'ın Sahiplendiği 70. Şubenin açılışına Artukbey Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Tacettin Yertüm, Kızıltepe Belediye Başkan Vekili / Kaymakam Hüseyin Çam, AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Mardin İl Müftüsü İsmail Çiçek, AK Parti 2. Dönem İl Başkanı Mahmut Dündar, 5. Dönem İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, kanaat önderleri, sivil toplum örgütleri temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Mardin İl Müftüsü İsmail Çiçek'in yaptığı dualar eşliğinde 600 metre kare alana yayılan Kızıltepe'deki 3. şubeyle birlikte sadece Kızıltepe'de istihdam imkanı sundukları çalışan sayısının 100'ü geçtiğini kaydeden Artukbey Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Tacettin Yertüm, Yurt içinde ve yurt dışında 70 şube ve binin üzerine noktada istihdam olanağı tanınan çalışan sayısının bin 100 kişiyi aştığını ifade etti.

Almanya'da Irak'ta ve daha farklı ülkelerle birlikte yurt içinde ise 70 şube ve bin'den fazla noktada Artukbey Kahve ve Kuruyemiş tadı ve lezzetini yaymaya devam ettiklerini kaydederek, şubelerde istihdam kapısı olmanın kendileri için yaşayabilecekleri en büyük gurur olduğunu kaydetti.

"KÜÇÜK HAYALLERDEN BİN ÇALIŞANA İSTİHDAM KAPISI ARALADIK"

Mardin Artukbey Kuruyemiş olarak, 18 yıl önce küçük hayaller, ardından da büyük hedeflere yönelen bir yolculuğa çıktıklarını hatırlatan İşadamı Yertüm, "18 yıl önce küçük hayallerimiz vardı, çok şükür rabbime; bugün büyük hedeflerimiz var. Hayallerden hedefler çıkardık ve O hedeflerin doğrultusunda emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz. Bugün hizmete açtığımız Artukbey şubemizde İş ortağımız Servet Koçhan beyle birlikte 35 çalışanımıza daha istihdam kapısı aralamanın heyecanını yaşıyoruz. Kızıltepe'de bulunan üç şubemizde bu sayı 100'ü aşıyor, Ülkemiz genelindeki şubelerimizde ise bu sayı bin çalışanı aştı. Bize bunu nasip eden Allah'a ne kadar şükür etsek azdır. İnanç ve çalışma azmiyle desteklenen yenilikçi düşüncelerimiz, bizi çok emek isteyen bu yolculuk sonrası, Mardin'e ait yerli ve milli bir marka olmanın gururuna eriştirdi. Geriye dönüp baktığımızda, Mardin Artukbey Kuruyemiş'i ailemizin yeni bir ferdi olarak görmenin, bugünkü başarımızın altında yatan en önemli nedenlerden biri olduğunu anlıyoruz. Önümüzde daha çok yolumuz var. Ama yürürken bıraktığımız güçlü ayak izleri, bize daha büyük başarıları kazanmak adına güç veriyor."

"ARTUKBEY'İN ÜRÜN YELPAZESİ 400 ÇEŞİDİ AŞTI"

Kadim şehir Mardin'in adını taşıyan bir marka olmanın sorumluluğuyla çalışmalara devam ettiklerine vurgu yapan Yertüm, "Mardin 'in ve Mardinlilerin aidiyetiyle her geçen gün büyüyen markamızı çok şükür artık Türkiye markası yapmanın onurunu yaşıyoruz. Yatırımlarımızı hep bu büyük hedeflerimizi göz önünde bulundurarak yaptık. Güçlü teknolojik alt yapısıyla hizmete açtığımız fabrikamız, yepyeni lezzetleri tüketiciye sunmasını amaçladığımız Ar-Ge departmanımız ve işinin uzmanı geniş kadromuzla şimdi eskisinden daha güçlü ve emin adımlarla hedefe yürüyoruz.

İnşallah bu marka yakın zamanda dünya markaları arasındaki yerini alacak ve bu kadim şehrimiz olan Mardin'in marka değerine yeni katkılar eklemeyi sürdürmüş olacak. Artukbey, Türkiye'nin dışa açılan prestijli markaları arasındaki yerini alacak. Yatırımlarımızı hep bu büyük hedeflerimizi göz önünde bulundurarak yaptık. Güçlü teknolojik alt yapıyla desteklenen fabrikamızda üretilen ürün şemamız 400 çeşidi aştı. Ar-Ge departmanımız ve işinin uzmanı geniş kadromuzla şimdi eskisinden çok daha güçlü ve emin adımlarla yürüyoruz. Piyasa'da "başarı"yı kaliteli ürünleri, çok hesaplı üretmek olarak algılıyor ve hiçbir zaman "önce insan" ilkemizden ödün vermeyeceğimizi, markamıza inanan herkese duyuruyoruz. Mardin Artukbey Kuruyemiş, geçmişte olduğu gibi yarınlarda da Mardin ile özdeşleşmiş bir firma olacaktır. Mardin Artukbey Kuruyemişin olduğu yerde Mardin, Mardin ve kuruyemiş sözcükleri birlikte her kullanıldığında da Mardin Artukbey Kuruyemiş akla gelecektir. İsmimize ve markamıza sizlerle birlikte sahip çıkacağımızdan ve onu hak ettiği yere getireceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın'' dedi.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

EKONOMİ HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Elektriği kesilen çiftçiler, yolu trafiğe kapattı

Mardin’de elektriği kesilen çiftçiler, Kızıltepe-C [...]

22 saat önce...

HÜDA PAR: "Genç evlilik mağdurları Türkiye siyasetinin ayıbıdır"

Genç evlilik mağdurlarının HÜDA PAR’a yaptığı ziya [...]

1 gün önce...

Koronavirüsün kalp hastalığına yol açtığı ortaya çıktı

Bilim insanları, yeni tip koronavirüsün beyinde ne [...]

1 gün önce...

Mardin MÜSİAD'tan 15 Temmuz Açıklaması

MÜSİAD Mardin Şube Başkanı Mehmet İleri, 15 Temmuz [...]

1 gün önce...

15 Temmuz cesaretle ihanete karşı koymanın, direnişle dirilişin destanıdır

Memur Sen ve Eğitim Bir Sen Mardin Şube Başkanı Ey [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN