Artukbey'e 'En Hızlı Büyüyen Marka' Ödülü

Artukbey'e 'En Hızlı Büyüyen Marka' Ödülü
02 Mart 2020 Pazartesi Saat 14:44 0

Türkiye'nin İncileri Markaları düzenlenen ödül gecesinde Artukbey Markası "En Hızlı Büyüyen Marka"lar Ödülünün sahibi oldu.

Kendi alanlarında öncü olan kişiler ile marka ve firma ve kurumların ödüllendirildiği Türkiye’nin İncileri Ödül Töreni İstanbul'da gerçekleşti. Düzenlenen törende 'En Hızlı Büyüyen Marka' ödülü Mardin'in kahve ve kuruyemiş markası Artukbey'e verildi.

Siyaset, İş dünyası ve sanat adamlarının katıldığı ödül töreninde 'En Hızlı Büyüyen Marka Ödülüne" layık görünen Artukbey Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Yertüm'e verildi.

Yerelden evrensele bölgemizin rekabet gücünü artırmanın çabası ile Mardin'de kurduğu markayı, Türkiye'nin farklı şehirlerinde 70'e aşkın şube ile birlikte yurt dışında da farklı ülkelere taşımayı başararak bir kurumsal bir marka zinciri oluşturmayı başaran Artukbey Markasının Sahibi İşadamı Tacettin Yertüm, Artukbey Kahve'nin büyüme hamlesinin bir çok marka için rol model ve örnek teşkil ettiğini, bunu gerçekleştiriyor olmaktan dolayı büyük heyecan ve onur duyduklarını kaydetti.

Ödülünü alırken, İdlib'de şehit olan mehmetciklere Allah'tan rahmet, geride kalan yakınlarına ve Türkiye'ye başsağlığı dileyerek başlayan Yertüm, "Artukbey Markası Mardin'de doğmuş, Türkiyemizin her şehrine ve yurt dışına ulaşmış, bir marka haline geldi. Bugün artık bin ayrı noktada, binden fazla çalışanıyla ciddi bir marka oluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Sadece Mardin'in bir markası olmakla kalmayıp, Türkiye'de ve Yurt dışında Mardin'in tadını ve kokusunu yayıyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Artukbey olarak, En Hızlı Büyüyen Marka Ödüle layık görmemiz, bundan sonraki yol haritamız için bir işaret fişeğidir. Bu başarı çalışanlarımızındır, özveriyle çalışan değerli iş ortaklarımız olan bayilerimizindir. Bu ödülü Artukbey Ailesinin bütün fertleri adına alıyorum" diye konuştu.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Su kuyuların elektriği kesildi, hayvanlar telef olmak üzere

Nusaybin'e bağlı kırsal Doğuş Mahallesinde su kuyu [...]

1 gün önce...

Tepki çeken görüntü! 'Bu rezilliği gören yok mu? '

Mardin'de şehir içi ve ilçeler arası toplu taşıma [...]

1 gün önce...

Köylülerin feryadı: Bir damla suya hasret kaldık

Mardin’de borç iddiasıyla kırsal mahallelerin elek [...]

1 gün önce...

Mardin Korona için teyakkuza geçti

“Normalleşme” sonrası vaka sayısında büyük bir art [...]

1 gün önce...

Susuz kalan köylülerin hayvanları telef olmak üzere

Mardin’de hayvancılıkla uğraşan bir vatandaş, Dicl [...]

13 saat önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN