Artuklu Adayı, Kabalalılarla Buluştu

Artuklu Adayı, Kabalalılarla Buluştu
06 Şubat 2014 Perşembe Saat 01:55 13

AK Parti Artuklu Adayı İnşaat Mühendisi Serdal Yay, Kabala Beldesini ziyaret etti.

Mardin’in büyükşehir olması ile birlikte mahalle olacak olan Kabala Beldesini ziyaret eden Artuklu Başkan adayı Serdal Yay, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı.
Yay’ın Kabala Beldesi ziyaretine İl Başkanı İbrahim Fide, Artuklu İlçe başkanı Medeni Çelik, yöneticiler ve partililerde hazır bulundu. Kabalalı vatandaşların davetlerini kırmayan Yay, işyerlerinde sohbet ederek sıkıntılarını dinledi. Kabalalı İbrahim Çiçek’in evine de misafir olan Yay ve beraberindekiler burada kendilerine verilen yemek ikramını da geri çevirmedi.

KABALA İHMAL EDİLMEYECEK
Kabala Beldesine yapılan ziyaret sonrası açıklama yapan Yay, “Bugün itibari ile seçime 60 gün kaldı ve bizler artık seçim çalışmalarımızı daha da hızlandırıyoruz. Bugün ki programız Mardin’imizin güzel beldesi olan Kabala’ya gerçekleştirdik. Yeni büyükşehir kanunu ile artık Artuklu ilçesinin bir mahallesi olacak olan Kabala beldemize Ak Partili belediyecilik anlayışı ile Mardimize yakışır bir kent havası kazandıracağız. Kabalalı vatandaşlarımızın Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, partimize ve şahsıma karşı ilgileri bizleri çok memnun etti. 30 Marttan sonra Ak Partili belediyecilik anlayışı ile Kabala Belediyemizle şehrimize geçmişte büyük eserler bırakmış Artuklular gibi eserler kazandırarak vatandaşlarımıza hizmet etmek istiyoruz.”dedi.

HİZMET İÇİN AKPARTİ’DE BULUŞALIM
Kabala için hazırladıkları projelerle 5 kilometre yanı başındaki büyükşehrin nimetlerinden faydalandıracakları sözünü veren Yay, “Teknik belediyeciliğin dışında, sosyal sorumluluk bilinciyle hazırladığımız, vatandaşımızın doğumundan ölümüne neye ihtiyacı varsa en iyi hizmeti sunacağız. Sözün özü, Sorunları da biliyoruz, çözümünü de. Mardinlife.com Öyleyse hizmet için AK Parti’de buluşma zamanı. Gelin hep beraber Kabala’mızı layık olduğu yere getirelim. Ben hizmet sözü veriyorum.”dedi.

KABALALILARDAN DESTEK SÖZÜ
Kabalalılardan tam destek sözü alan Yay’ın ardından İl Başkanı İbrahim Fide, yaptığı konuşmasında, Büyükşehir yasasıyla beldelerin iptal olmasına değinerek, “Belediyeliğiniz iptal edildi diye üzülmeyin. Bu durumu biz avantaja çevireceğiz ve sizlere hizmetin en iyisini sunacağız.”dedi.

Ülkenin gelişmesinin yerel seçimlerde verilecek doğru karara bağlı olduğunun altını çizen Fide, “Bu güne kadar Kabala Beldemize güzel hizmetler yapıldı. Bizler bu hizmetleri daha üst seviyeye getirecek İnşaat Mühendisi adayımızla bundan sonrası için hak ettiğiniz hizmeti alabilmek için tercihinizin AK Parti’de yana olduğuna inanıyorum. Burada bu kadar kalabalığın olması da bunu gösteriyor.Belediye başkan adayınız Serdar Yay, sizler için profesyonelce hazırladığı projeleriyle bu işte ne kadar bilgili, deneyim ve tecrübe sahibi olduğu ortada. Siz destek verin O da hizmet getirsin.”dedi.

 
YORUMLAR :::

 1. mardin47
  12 Mart 2014 Çarşamba Saat 19:00 CEVAPLA
  kusura bakmayin millet artik yemiyor ne icraat yaptinizda
  5 yilda 1 cadde bitiremediniz baska birsey demiyorum
 2. fatih meriç
  15 Şubat 2014 Cumartesi Saat 12:47 CEVAPLA
  arkadaşlar bize dik duruşlu ,başkalarına boyun eğmeyen,belediyeyi peşkeş çekmeyen biri lazımdı.Sayın başbakanımız gibi biri kelle koltukta gezecek biri...
 3. sinan çelik
  15 Şubat 2014 Cumartesi Saat 01:02 CEVAPLA
  Ayrıca iş yerlerini ziyaret etti denmiş biz neden görmedik?
 4. sinan çelik
  15 Şubat 2014 Cumartesi Saat 01:00 CEVAPLA
  kaç tane kabalalı var orda?
 5. Farukfatih
  06 Şubat 2014 Perşembe Saat 22:02 CEVAPLA
  Artuklu'nun ,eski Mardin'iyle, yenişehiriyle,kabalasıyla,Ortaköyüyle çok hizmete ihtiyacı var bütün bu bölgeyi acil ve hızlı olarak kalkındıracak enerjiye tecrübeye ve vizyona sahip olduğun için sonuna kadar arkandayız Serdal başkan , başkanlığın tüm şehrimiz için hayırlı olsun
 6. yilmaz tunceli
  06 Şubat 2014 Perşembe Saat 18:14 CEVAPLA
  serdal yay,
  30 mart akşamı başkanlıgın hayırlı olsun

  kabalaya da mardine de herkese hayırlısı olsun
 7. Engin Aydın
  06 Şubat 2014 Perşembe Saat 17:51 CEVAPLA
  Kabala semti ile Yenişehir yapılan inşaatlarla neredeyse birleşmek üzere bundan sonra Kabala demek Mardin demek ,Mardin demekte Kabala demektir. Bu yemek davetleriyle Kabala halkınında fitne ve fesada, ortalığı karıştırmaya müsaade etmeyeceği veya alet olmayacakları ,bu süreçteki davetlerinde Serdal Yay'a gösterdikleri misafirperverlikle kanıtlamışlardır.
 8. BURAK
  06 Şubat 2014 Perşembe Saat 15:35 CEVAPLA
  ... AK PARTİ YAZIK EDİYOR MARDİN HALKINA
 9. kabalalı
  06 Şubat 2014 Perşembe Saat 12:05 CEVAPLA
  ...haberin aslı yazdığı gibi değil serdal yay vatandaşlardan yoğun ilgi görmüş diyor hangi vatandaşlar acaba benim gördüğüm ali muhsin metin vatandaş sadece saygılar mardin life
 10. Süleyman47
  06 Şubat 2014 Perşembe Saat 11:30 CEVAPLA
  Bütün Mardin'in desteği seninle yolun açık olsun Başkan
 11. Mustafa
  06 Şubat 2014 Perşembe Saat 10:35 CEVAPLA
  Kabalalılar kendilerine yakışanı yapıp misafirperverliği en üst noktada göstermişler. Serdal YAY Başkanında seçimden sonra Kabala için gerekli özeni göstereceğinden şüphemiz yok...
 12. ahmet çiçekçi
  06 Şubat 2014 Perşembe Saat 09:54 CEVAPLA
  kabalalı hemşehrilerimiz herzaman misafirperverdirler. artuklu adayımız kabala ya ve mardin e hayırlı olsun. en nihayetinde artık yıllardır memleket olarak okutturdugumuz arkadaşlarımız işin başına geçecek.

  ınsaallah hayırlısıyla genç dinamik adayımız Serdal YAY kabalamızı ve mardinimizi çok daha iyi yerlere taşıyacaktır.

  hayırlara vesile olması temennisiyle...
 13. kabalalı
  06 Şubat 2014 Perşembe Saat 08:24 CEVAPLA
  Her gelen aynı hikayeleri anlatıyor bu sefer kabalayı unutun beyler artık kabala halkını kullanamayacaksınız

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

POLİTİKA HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Milletvekili Demirkaya'dan Mevlit kandil mesajı

AK Parti Mardin Milletvekili, İnsan Haklarını İnce [...]

1 gün önce...

Özel Mülkiyetli tarihi kilise 3. kez satılığa çıkarıldı

Mardin’de tarihi bin 700 yıllık geçmişi bulunan ki [...]

1 gün önce...

MEB 81 ile talimat gönderdi! Sınavlar nasıl yapılacak?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 81 ilin müdürlükleri [...]

1 gün önce...

Dolardan yeni rekor geldi: 8,23 ile tüm zamanların en yüksek seviyesinde

Yükselişini sürdüren dolar güne rekorla başladı. [...]

1 gün önce...

Kredi ve burs başvuruları başladı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN