Aziz dizisi Efnan kim? Simay Barlas kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Simay Barlas sevgilisi kim? Simay Barlas dizileri

Show TV’de ekranlara gelecek olan Aziz dizisinde Başrollerini Murat Yıldırım, ve Damla Sönmez ile paylaşalan Simay Barlas biyografisi merak ediliyor. Peki Simay Barlas kimdir, nerelidir? Simay Barlas kaç yaşında? Simay Barlas ezli mi eşi kim? Simay Barlas oynadığı diziler, filmler ve Simay Barlas hakkında merak edilelerler haberimizin detayında...

BİYOGRAFİ
PAYLAŞ:

Simay Barlas Kimdir?

5 Mayıs 1998 olan Simay Barlas, İlk eğitimlerini İstanbul’da tamamladı. Daha sonra hayali olan oyunculuk için, Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nü kazanarak, eğitim görüp, mezun oldu. 

Bir çok katalog çekiminde yer almış aynı zamanda hem reklam hemde dizilerde rol almıştır.Katalog çekimlerinin bulunduğu markalar Sevenhill, Hasırcılar gibi markalardır.

Yer almış olduğu reklam filmlerinden ilki Uludağ Reklamı ardından ise Rocco reklamıdır.Bu reklamların ardından ise son olarak Vekta marka Isıtıcı reklamında oynamıştır.

Oyunculuğunun henüz daha çok başında olmasına rağmen bir çok alanda görev almayı sürdürmektedir.İlk olarak Paramparça dizisinde cok kısa süre bir oyunculuk yapmış olan isim en son ise Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol almıştır.Bu dizi Star tv ekranlarında olup tanınmış bir çok ünlü isim bu dizinin kadrosunda yer almıştır.

Oyunculuk hedeflerinden ilki bir sinema filminde oynamak olan oyuncunun, diğer hedefi ise başarı sağlayarak ödül almaktır.

Ünlü isim kahverengi bir saça ve kahverengi bir gözlere sahiptir.Sadece oyunculuk değil modellikte yapmaktadır.Boyu 1,66 cm olan oyuncunun kilosunun ise 48 olduğunu söyleyelim.

Simay Barlas Dizileri

  • 2015 – Paramparça
  • 2016 – Hayat Bazen Tatlıdır
  • 2017 – Adı Efsane

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle