Bakan Yavuz, Engelliler derneğini ziyaret etti

Bakan Yavuz, Engelliler derneğini ziyaret etti
06 Eylül 2019 Cuma Saat 16:00 0

Midyat'ta yapılacak olan 2. Uluslararası Midyat Kültür ve Sanat Festivali'ne katılmak ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Mardin'e gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Mardin Sakatlar Derneği Başkanı Hasan Anuk'u dernek binasında ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Midyat'ta gerçekleştirilecek olan 2. Uluslararası Midyat Kültür ve Sanat Festivali açılış etkinliklerine katılmak ve çeşitli ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Mardin'e gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Mardin Sakatlar Derneği Başkanı Hasan Anuk'u beraberindeki heyetle birlikte dernek binasında ziyaret etti.

Mardin Büyükşehir Belediye Başkan vekili ve Mardin Valisi Mustafa Yaman ve Eşi Gülseren Yaman, AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç ve Eşi Esra Kılıç, İl Kültür ve Turizm Müdürü Allaattin Aydın ile birlikte Başkan Anuk'u ziyaret eden Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz, Mardin'de bulunan engellilerle ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Mardin'deki engellilerin yaşamını kolaylaştıracak çalışmalarla ilgili Vali Mustafa Yaman ile yakın çalışma programı içerisinde olduklarını kaydeden Başkan Anuk, Mardin Sakatlar Derneğine resmi kayıtlı olan 14 bine aşkın engellinin bulunduğunu, söz konusu engellilerin yaşamını kolaylaştırmak için Vali Mustafa Yaman ve çalışma arkadaşlarının özverili bir katkıda bulunduğunu ifade ederek, engelliler için her türlü desteği esirgemeyen yetkililere teşekkür etti.

Bakan Yavuz ve beraberindekiler, daha sonra birinci cadde esnaflarını ziyaret etti, şehri gezmek üzere gelen yerli ve yabancı turistlerle sohbet ettiler.YORUMLAR :::

Yorum Yaz GİRİŞ YAP

GÜNCEL HABERLERİ :::

YORUMLANANLAR :::

Mardin’i geç keşfettim ama çok sevdim

Mardin, uzaktan bakınca coğrafi özellikleri ve özg [...]

13 saat önce...

Engelli vatandaşlara iş imkanı

Mardin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, engelli [...]

1 gün önce...

Kavurmanın zahmetli yolculuğu başladı

Yıllardır devam eden kavurma geleneğinin zahmetli [...]

1 gün önce...

Çalıntı otomobil dolandırıcılarına operasyon

ÇALINTI otomobillerin şasi numaralarını değiştirip [...]

1 gün önce...

Altyapı çalışmaları çileye dönüştü.

Kızıltepe ilçesinde yanlış zamanda yapılan alt yap [...]

1 gün önce...

MARDİNLİFE TV CANLI YAYIN